Wczoraj rano media obiegła informacja o wypadku samochodowym popularnej aktorki, Joanny Liszowskiej. Nie trzeba było długo czekać, aby sama zainteresowana zabrała głos w zaistniałej sytuacji. Co powiedziała?

Wczoraj, 1 września aktorka znana z serialu ,,Przyjaciółki” miała wypadek samochodowy. Jak donosi policja, zatrzymana była pod wpływem alkoholu i miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu.

Dziś do mediów trafiło oficjalne oświadczenie Liszowskiej dotyczące wczorajszego wypadku. Joanna nie próbuje uciec od odpowiedzialności, ma świadomość konsekwencji, jakie niesie za sobą jazda po alkoholu.

Jeżeli ktoś myśli, że po kolacji przy winie i odrobinie snu, może wsiąść za kierownicę, bo tak czuje, i uważa, że wszystko jest w porządku, jest w dużym błędzie. Ja ten straszny błąd popełniłam. Nie szukam żadnych usprawiedliwień, bo w takiej sytuacji ich po prostu nie ma. To, co się wydarzyło jest naganne. Nie znajduję słów, aby wyrazić, jak bardzo jest mi przykro, i jak bardzo przepraszam. To moja lekcja na całe życie, której z pokorą poniosę konsekwencje i wyciągnę wnioski. Mam nadzieję, że inni, za moim przykładem, również je wyciągną i nie popełnią nigdy tak drastycznego błędu. Przepraszam wszystkich z całego serca.

Jak myślicie, jakie konsekwencje poniesie Joanna Liszowska?

Przyjació³ki - plan serialu


Nie ma więcej wpisów