SZOK! Kasia Moś utraciła ważnego członka rodziny. “Przepraszam Cię, za człowieka, który odebrał Ci życie”

Kasia Moś podzieliła się z fanami tragiczną wiadomością. Utalentowana wokalistka, zeszłoroczna reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji, pożegnała swojego ukochanego psa. Okoliczności śmierci czworonoga są naprawdę wstrząsające.

HOT NEWS – Krzysztof Gojdź szczerze o LittleMooonster96! “Cały czas siedziała w internecie”

Pies, który towarzyszył Kasi nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym, odszedł na zawsze. Wszystko wydarzyło się 3 marca, w dniu 31. urodziny artystki. Kasia wyznała, że dopiero teraz jest w stanie opisać, co tak naprawdę się wydarzyło. Jak czytamy, czworonóg został przejechany przez nieuważnego kierowcę, który nie zwolnił na przejściu dla pieszych, a następnie nie udzielił psu żadnej pomocy. Po prostu odjechał. 

POLECAMY – Joanna Racewicz straciła pracę! Jest oświadczenie TVP!

W swoim wzruszającym wpisie Kasia dziękuje adoptowanej Mimi za każdą wspólnie spędzoną chwilę oraz przeprasza za ludzi, którzy skrzywdzili ją na samym początku psiego życia, a także za człowieka, który je ostatecznie odebrał. 

“Przepraszam Cię Mimciu, za ludzi, którzy Cię na początku Twojego życia skrzywdzili. Przepraszam Cię, za człowieka, który odebrał Ci życie, nie zwalniając na pasach , potem nawet nie zatrzymując się, by sprawdzić czy nic Ci nie jest, nie udzielił pomocy, nie miał nawet na tyle szacunku i empatii….przepraszam Cię za tą obrzydliwą ludzką znieczulicę!!!!! Dziękuję Ci Mimciu za wszystkie pamiątki, które po sobie zostawiłaś, są teraz najdroższe mojemu sercu, mowa tu o: moich ulubionych butach, które pogryzłaś złoszcząc się, że zostałaś na chwilę sama w domu, dziękuję za nasiusianie na mój materac i to parokrotnie:) dziękuję za ślady Twoich ząbków na moich rękach… to teraz moje trzy najpiękniejsze prezenty!! Obiecujemy, że będziemy walczyć o lepszy los zwierząt aż po kres naszych dni!!!! Kochamy Cię córeczko i nigdy o Tobie nie zapomnimy… Felix, Coco, Zetka, Gaga, Miluś, Mania, mama, tata, babcia i dziadek. Spoczywaj w pokoju i do zobaczenia po tamtej stronie” – zakończyła wpis. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook


Nie ma więcej wpisów