Śledź nas

news

Katarzyna Łaniewska nie żyje – aktorka miała 87 lat

Opublikowano

w dniu

łaniewska

Katarzyna Łaniewska stworzyła wiele niezapomnianych ról…

Katarzyna Łaniewska urodziła się 20 czerwca 1933 roku w Łodzi. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a na scenie zadebiutowała w wieku 22 lat. Przez lata zagrała w wielu kultowych produkcjach, takich jak “Kogel Mogel”, “Klan”, “Plebania” czy “Ojciec Mateusz”.

HOT NEWS- Dorota Goldpoint świeci niczym złoto podczas Fashion Week w Dubaju

Oprócz tego pani Katarzyna aktywnie udzielała się politycznie. W wyborach parlamentarnych w 2011 roku starała się o miejsce w Senacie jako kandydatka Prawa i Sprawiedliwości. Publikowała też artykuły na łamach tygodnika “Sieci”.

Prywatnie były dwukrotnie zamężna. Z pierwszym mężem Ignacym Gogolewskim miała córkę Agnieszkę. Lata później ponownie wyszła za mąż za Andrzeja Błaszczaka, który odszedł w 2018 r. O śmierci aktorki poinformowała Anita Czerwińska, rzeczniczka PiS:

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Katarzynę Łaniewską. Droga Pani Kasiu, dziękujemy za wszystko. Pozostanie Pani w naszych sercach na zawsze. R.I.P

Łączymy się w bólu z rodziną….

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Lewandowska komentuje swoją kontrowersyjną okładkę dla “Elle”

AW

news

Adrianna Borek PRZYKRO o werdykcie – odpadła Magda Narożna i Ola Filipek z “Tańca z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Maria Jeleniewska szczerze o PRZEŚLADOWANIU w szkole przez rówieśników i… nauczycieli. Teraz CIŚNIE Jacka Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

TYLKO U NAS! Ola Filipek i Wojtek Kucina ODPALI z “Tańca z Gwiazdami”. Zdradzamy co będą robić po programie – nowa PARA prowadząca w “Halo tu Polsat”?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Magda Narożna smutna – ODPADŁA niesłusznie? Zdradzają plany po “Tańcu z Gwiazdami” – będziecie zaskoczeni

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością