Śledź nas

news

Kto naśladuje Dodę? Gwiazdy skopiowały od niej…

Doda to jedna z tych gwiazd, o której zawsze jest głośno.  Ostatnimi czasy gwiazda zmieniła co nieco w swoim wizerunku, a w ślad za nią poszły inne polskie celebrytki.

Budząca kiedyś spore kontrowersje Doda wyróżniała się bardzo oryginalnymi i jednocześnie odważnymi stylizacjami. Obecnie artystka zmieniła styl na bardziej stonowany, niemniej jednak wciąż przykuwający uwagę. Ostatnimi czasy Dorota Rabczewska-Stępień postawiła na zmianę fryzury, decydując się na klasyczną prostą grzywkę.

HOT NEWS – Poruszona Doda wyciąga rękę na zgodę – koniec kłótni z…

O tym, że Doda w grzywce wygląda doskonale nie trzeba wiele mówić. Jej nowa fryzura spodobała się nie tylko fanom piosenkarki, lecz zainspirowała także dwie inne, znane szerokiej publiczności gwiazdy, jakimi są Anna Lewandowska Margaret.

ZOBACZ – Margaret walczy z rządem w obronie dzików – kreatywność TEGO przebija wszystko!

Jak przyznaje sama Doda, bardzo jej miło, że stała się dla innych inspiracją, a samą grzywkę poleca, szczególnie w sezonie zimowym, kiedy nie trzeba opalać czoła. A Wam jak się podoba Doda w takim wydaniu. Lepiej z grzywką czy bez? Poniżej możecie zobaczyć jak w podobnej fryzurze prezentują się wspomniane Margaret i Ania Lewandowska.

Foto. Screen Instagram Margaret

View this post on Instagram

Z cyklu DROGA DO ZDROWIA.? Sportowcy wiedzą, co jest podstawą prawidłowego treningu ➝ odpowiednia podaż makroskładników. A zatem lecimy z tematem .. DZISIAJ KILKA SŁÓW NA TEMAT WEGLOWODOANÓW?✌️ Jeśli źle dobierzesz ilość węglowodanów, białka oraz tłuszczów, może nie udać Ci się osiągnąć upragnionych efektów (mowa o osobach zdrowych) . Aby temu zapobiec, dowiedz się, jaką funkcję pełnią poszczególne składniki odżywcze i które produkty wybierać. Czy wiesz, że… Węglowodany mają ogromne znaczenie dla organizmu – przede wszystkim dostarczają energię komórkom. Podstawa to oczywiście glukoza. Jeśli w Twoim posiłku potreningowym zabraknie węglowodanów (szczególnie tych prostych) , organizm zużyje białko mięśniowe do produkcji energii, przez co Twój trening może przynieść niechciane efekty. Dlatego warto niewiele wcześniej zaplanować to, co się zje po treningu. Możesz zaufać mojej wiedzy i doświadczeniu, i skorzystać z propozycji w aplikacji. Nie są przypadkowe. A cały “myk” polega na tym, że wszystko jest dostosowane właśnie do Ciebie. Wystarczy, że podasz swoje parametry i dobierzesz odpowiedni trening. Resztę zrobi za Ciebie Apka. Cieszę się, że doszedłeś do tego momentu ? Dla najbardziej wytrwałych wrzucam coś jeszcze: ✔️ 1 g węglowodanów (tych prostych i tych złożonych) to około 4 kcal. ✔️ Energia pochodząca z węglowodanów powinna stanowić 45–65% codziennego zapotrzebowania. ✔️ Energia pochodząca z cukrów prostych (glukozy, fruktozy, sacharozy) nie powinna przekraczać 10% dziennego zapotrzebowania. ✔️ Jeśli stosujesz intensywne treningi, powinnaś zwiększyć ilość węglowodanów w diecie. W trakcie intensywnego treningu oraz po nim możesz sięgnąć po węglowodany z wysokim IG. ….Ciąg dalszy na www.hpba.pl?????? STAWIAM NA ZDROWIE ♥️ #annalewandowska #healthyplanbyann #healthyteam #photo @martawojtal

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Foto. Screen Instagram Anna Lewandowska

 

news

Sprytne! Paweł Tur znalazł sposób na koncerty w Kwarantannie Narodowej!

tur

Paweł Tur tęskni za koncertami!

17 stycznia zakończyła się Kwarantanna Narodowa, podczas której zamknięte było praktycznie wszystko. Oczywiście nadal większość obiektów pozostaje zamkniętych i nie ma mowy o dużych imprezach masowych, w tym koncertach, za którymi szczególnie mocno tęskni muzyk Paweł Tur!

HOT NEWS- Sukces ekipy Energylandia Rally Team na Rajdzie Dakar 2021 – Kris Kojder zagrzewał kibiców

Wokalista zdradził nam jednak, że razem ze współpracownikami wpadł na wspaniały pomysł, jak wrócić do koncertowania. W wielu zagranicznych krajach są zdecydowanie mniejsze obostrzenia związane z epidemią i Polacy tłumnie ruszyli na zimowe wakacje:

Tak sobie pomyślałem, fajnie by było w końcu zagrać dla żywego odbiorcy! Dla was fani kochani! (…) Myślę o tym bardzo namiętnie, żeby zrobić wyjazd, pojedziemy sobie na jakąś ciepłą Dominikanę!

Paweł przyznaje, że bardzo brakuje mu koncertów. Byłyby gotowy na zagraniczny wyjazd, nawet jeśli czekałaby go w Polsce kwarantanna. W domu ma własne studio nagrać, więc ten czas spędziłby na komponowaniu nowej muzyki!

Jakie już ma plany na ten rok? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Konflikt trwa: Górniak odgryza się kąśliwej Ładosze!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sukces ekipy Energylandia Rally Team na Rajdzie Dakar 2021 – Kris Kojder zagrzewał kibiców

energylandia

Energylandia Rally Team po raz pierwszy z sukcesami!

Drużyna Energylandia Rally Team jest powiązana z największym w Polsce parkiem rozrywki Energylandia. 15 stycznia team, w składzie Braci Goczał oraz doświadczonych pilotów wystartował w Radzie Dakar 2021. Panowie rywalizują w klasie SSV – lekkich, czterokołowych pojazdach do jazdy w terenie.

HOT NEWS- Konflikt trwa: Górniak odgryza się kąśliwej Ładosze!

Zespół dotarł na metę 12-etapowego rajdu zajmując 4. (Michał Goczał i Szymon Gospodarczyk) i 8. (Marek Goczał i Rafał Marton) miejsce w klasyfikacji generalnej SSV. Kris Kojder, odpowiedzialny za komunikację medialną w Polsce przyznaje:

Szesnaście intensywnych dni, podczas których mogłem powrócić do pracy dziennikarza redakcyjnego i radiowca przygotowującego m.in. dźwięki do emisji na antenie, ale także selekcjonującego najlepsze zdjęcia do publikacji w prasie i internecie, oczywiście z widocznymi logo sponsorów, korektora notek prasowych, no i rzecz jasna dystrybutora całego pakietu prasowego w możliwie najlepszy sposób. Nowy projekt był bardzo ekscytujący i poszerzył tematy, którymi zajmuję się na co dzień w Energylandii.

W drużynie znalazł się właściciel Energylandii Marek Gorczał:

Długo czekałem na ten rajd, długo o nim marzyłem, szczęście na mecie jest ogromne. Wykonaliśmy plan, ten Dakar był traktowany jako lekcja. Wystartowaliśmy, dojechaliśmy szczęśliwie do mety, ale po „Beduina”
jeszcze tutaj wrócimy i to w liczniejszym gronie, kiedy dołączy do nas mój syn Eryk. Udało nam się stworzyć wspaniały zespół z rodziną, przyjaciółmi i wsparciem sponsorów, wszystkim bardzo dziękuję.


Rajd Dakar był okazją do promocji polskiej marki Energylandia na skalę światową, tym bardziej, że zespół udział w rajdzie może podsumować kilkoma sukcesami:

  • 4 miejsce w klasyfikacji generalnej SSV dla Michała Goczała i Szymona Gospodarczyka
  • Michał Goczał i Marek Goczał zajęli odpowiednio 1. i 2. miejsce jako najlepsi debiutanci w swojej
    klasie
  • Dwukrotne zajęcie 2. miejsca na odcinku specjalnym przez Michała i Szymona

Michał Goczał dodał:

Czuję ogromne szczęście i satysfakcję, jednocześnie łezka kręci się w oku na myśl, że to już koniec

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tylko u Nas! Magda Pyznar uciekła z dzieckiem do Warszawy?

AW

Kontynuuj czytanie

news

Konflikt trwa: Górniak odgryza się kąśliwej Ładosze!

górniak

Edyta Górniak jednak zdecydowała się skomentować słowa koleżanki z TVN!

Kilka dni temu Daria Ładocha była gościem programu “Pacześ show”, w którym opowiedziała o pracy z Edytą Górniak. Według jej relacji wszyscy współpracownicy wokalistki mieli zostawiać karty kredytowe przed wejściem, bo łączą się one z kosmosem, a przez to Edi jest namierzana.

HOT NEWS- Kryzys w związku: Magda Pyznar uciekła z dzieckiem do Warszawy?

Choć historia jest dość zaskakująca, można w nią uwierzyć patrząc na wypowiedzi Edyty na Instagramie. Przypomnijmy, że wokalistka długo nie wierzyła w wirusa, a według niej w szpitalach leżeli statyści. Koronawirus miał być dziełem Billa Gates, który w ten sposób przeprowadza eugenikę na ludzkości. Przy okazji polecała oregano i podróż na Hawaje jako lek na wszelkie schorzenia.

Dopiero kilka dni później Edi postanowiła odnieść się do słów koleżanki. Na InstaStories opublikowała screenshoty ze strony tygodnika “Wprost” wyśmiewając karty kredytowe, które miałyby łączyć się z kosmosem. Następnie dodała screenshot fanki, która niepochlebnie wypowiedziała się o Darii. W ten sposób potwierdziła, że zgadza się z jej wypowiedzią:

Kiedy jest się nikim i próbuje się wybić na cudzej popularności. Ładocha? WTF? 

Będzie afera?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Martyna Wojciechowska cieszy się z sukcesu Szerpów: Bez nich eksploracja Himalajów nie byłaby możliwa

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Tylko u Nas! Magda Pyznar uciekła z dzieckiem do Warszawy?

pyznar

Magda Pyznar opowiedziała, co się wydarzyło!

Od pewnego czasu fani nie widzieli na InstaStories Magdy Pyznar jej ukochanego, z którym wychowuje córkę. Celebrytka wyjaśniła, że spowodowała to przeprowadzka! Magda chce mieszkać w wielkim mieście, natomiast jej partner woli spokojne życie w mniejszej miejscowości:

Nie odnajduje się tutaj

HOT NEWS- Martyna Wojciechowska cieszy się z sukcesu Szerpów: Bez nich eksploracja Himalajów nie byłaby możliwa

Dietetyczka uspokaja jednak, że nadal pozostają w związku. Ma też nadzieję, że z czasem uda jej się go przekonać do przeprowadzki. Magda dodaje, że jej ukochany bardzo jej pomaga i dużo czasu spędza z ich córką Zuzią:

Mi się to bardzo podoba, bo ja dzięki temu też mogę się spełniać, rozwijać. Wszystko to, co osiągnęłam w zeszłym roku to jest, dzięki jego zasłudze. To naprawdę 50 na 50 zajmowaliśmy się Zuźką

A co z zazdrością!? Czy partner nie będzie się martwił o piękną kobietę w wielkim mieście? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Tur wystąpi na gali Miss Polska 2020 – wiemy, co przygotował!

AW

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.