Śledź nas

news

Maffashion, Socha i Pisarek na gali “Doskonałość Mody 2019” miesięcznika Twój Styl

twój styl
Miesięcznik “Twój Styl” już po raz 21. wręczył statuetki “Doskonałość Mody”!

Od ponad dwóch dekad luksusowy magazyn dla kobiet “Twój Styl” przyznaje statuetki “Doskonałość Mody” nagradzając najlepsze kolekcje ubrań, a także dodatki, bieliznę, obuwie, biżuterię i zegarki. Tegoroczna gala odbyła się 24 stycznia w Ufficio Primo w Warszawie, a poprowadzili ją redaktor naczelny magazynu Jacek Szmidt oraz Joanna Nojszewska, zastępca redaktora naczelnego. Dziennikarz podczas wydarzenia powiedział:

Gdyby opisać ewolucję mody w ciągu ostatnich 21 lat, wiodłaby ona od dyktatury, przez rewolucję, aż do rządów ludu. Joanna Bojańczyk, nasza komentatorka mody, uczy nas, że moda to żywioł, w którym, co nie jest zabronione, jest dozwolone. Mody już nikt nie dyktuje z kryształowej góry, nie ogłasza jedynie obowiązujących trendów. Określa je ulica, inspiratorami są blogerzy, szafiarze i inni rewolucjoniści. Moda nie jest jednak chaosem. Cały czas liczy się słowo “styl”, które mamy w logo, a które kiedyś podkreślała Coco Chanel. Styl stanowi, kto wie, czy nie jedyne, kryterium oddzielenia mody dobrej od złej

HOT NEWS- Herbuś, Rozenek i Lewandowska pokochały frędzle – sprawdź, jak je nosić!

W jury, które zdecydowało o wyborze najlepszych ekskluzywnych i popularnych, marek oraz firm zdecydowało jury w składzie: Joanna Bojańczyk, Anna Halarewicz, Lidia Popiel, Katarzyna Sokołowska, Harel, Joanna Nojszewska, Katarzyna Pluta, Karolina Tomaszewicz, Maciej A. Brzozowski. Kasia Sokołowska opowiedziała:

Doskonałość Mody” wiele znaczy dla marek i brendów modowych, zarówno dla tych, które są już na rynku od dawna i mają stabilną pozycję, jak i dla młodych, debiutujących projektantów. Jako juror mam misję, żeby chwalić zjawiska i marki, które sobie świetnie radzą, są pomysłowe, wyróżniają się. I wskazywać szerszej publiczności debiuty, projektantów, na których warto zwrócić uwagę. Ta nagroda jest dla nich biletem w przyszłość

Wśród nagrodzonych statuetkami “Doskonałość Mody” odebrali Monnari za kolekcję Małgosia Socha x Monnari, Tomasz Ossoliński, Balagan, Żyrafy wchodzą do szafy, Duet RAD, Pandora za kolekcję Pandora Me, Chopard – kolekcja Imperiale, eobuwie.pl, Vistula kolekcja Vistula oraz Prosto, Robert Kupisz, Jan Bajtlik dla marki Hermes, Chantelle kolekcja Soft Stretch, Intimissimi kaszmirowa kolekcja, Gino Rossi kozaki Savona, Lilou model Maia, Apart kolekcja Magic Crystal, Yes kolekcja Skarabeusz, Max Mara kolekcja jesień-zima 2019, Liu Jo kolekcja Better Denim, Solar, Wrangler, Mohito kolekcja Mohito Cares, Molier 2 kolekcja 10×10, Imprm Studio. Małgosia Socha nie kryła swojego zadowolenia:

Cieszę się, że kolekcja stworzona przeze mnie i stylistkę Alicję Werniewicz we współpracy z Monnari naprawdę się podoba. Stworzyłyśmy ją z serca, jest odzwierciedleniem mojego stylu wypracowanego na przestrzeni lat. Zależało nam, by kobiety, które mnie obserwują na Instagramie, mogły dużo łatwiej podążać za moim stylem. To był punkt wyjściowy tej kolekcji

Na gali nie zabrakło również śmietanki towarzyskiej polskiego show biznesu. W bieli wystąpiły Maffashion i Ania Wendzikowska, a na zdecydowane kolory zdecydowały się Karolina Szostak i Anna Dec. Karolina Pisarek wybrała na wieczór małą czarną z imponującymi frędzlami, a Edyta Herbuś elegancką błękitną suknię. Uwagę przykuwała również Ania Wyszkoni w błyszczącym jasnym garniturze! Wydarzenia odwiedzili również Katarzyna Żak, Anita Sokołowska, Helena Norowicz, Maciej Zień, Bogna Sworowska, Gabi Drzewiecka, Dorota Goldpoint, Joanna Dark. Zwieńczeniem wieczoru był pokaz najnowszej kolekcji – “Weź byka za rogi” – włoskiej marki Pinko.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Racewicz oburzona książką o biciu dzieci – trzeba spalić!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

BeforeTheShow? @pinkoofficial #fashionshowdirector #doskonałośćmody @twojstylpl #puderikurz #powderanddust #kasianaobcasach?

A post shared by Kasia Sokołowska (@kasiasokolowska_official) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@twojstylpl #doskonałośćmody @dsoszynska_official @magdapieczonkamakeup #wieczór #styl @bartek_indyka #makeup @katarzyna_jedynak_mua

A post shared by Karolina Szostak – Official (@karolinaszostak) on

 

Fot. Akpa/Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski, Michał Baranowski

AW

news

Telewizja zajęła stanowisko ws Jarosława Jakimowicza – co dalej z komentatorem?

jakimowicz

Jarosław Jakimowicz ma być oskarżony o gwałt…

Od kilku dni polski show biznes żyje doniesieniami dziennikarza Piotra Krysiaka. Publicysta w obszernym poście na Facebooku opisał sprawę gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation, do którego miało dojść w lutym ubiegłego roku. Krysiak nie podał nazwiska gwałciciela, określił go jako “gwiazdora publicystyki TVP”.

HOT NEWS- Lewandowska, Gessler i Kożuchowska świętują Dzień Babci [zdjęcia]

Dużo czasu nie minęło jak Onet.pl podał, że domniemanym oprawcą miał być Jarosław Jakimowicz. W rozmowie z portalem komentator TVP zapewniał, że te oskarżenia nie są prawdziwe, a on brzydzi się przemocą wobec kobiet.

Teraz szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski wystosował oficjalne oświadczenie, gdzie odniósł się do oskarżeń wobec Jakimowicza. Swój wywód rozpoczął od zapewnienia, że Telewizja poważnie potraktowała te oskarżenia:

Dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zdecydowanie potępia wszelkie formy agresji i przemocy. Dlatego opublikowane w Internecie informacje o tym, że współpracujący z redakcją publicystyki TVP Info Pan Jarosław Jakimowicz mógł dopuścić się gwałtu – choć pochodzące z anonimowego źródła – zostały potraktowane poważnie.

Dalej wymienia fakty, które ustaliła Dyrekcja TAI:

– Żaden z pracowników oraz współpracowników Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zaangażowanych w produkcję programów z udziałem pana Jarosława Jakimowicza, nie zgłosił zastrzeżeń do zachowania Pana Jakimowicza.

– Pan Jarosław Jakimowicz w pisemnym oświadczeniu zapewnił, że formułowane pod jego adresem oskarżenia oraz insynuacje są nieprawdziwe, a zdarzenie opisane w Internecie przez Pana Piotra Krysiaka nie miało miejsca. Pan Jarosław Jakimowicz skierował także do sądu pozew oraz prywatny akt oskarżenia za zniesławienie przeciwko Panu Piotrowi Krysiakowi.

Co ciekawe dalej w oświadczeniu pojawia się osoba… Edyty Górniak. Dyrektor podważa wiarygodność Krysiaka, mimo że tym razem sprawa jest bardzo poważna:

Ponadto na wiarygodność relacji Pana Piotra Krysiaka negatywnie wpływa fakt, iż sąd prawomocnie zakazał rozpowszechnienia informacji z jego książki o Edycie Górniak. W uzasadnieniu sąd stwierdził, że Pan Piotr Krysiak nie dowiódł, iż informacje o piosenkarce zawarte w książce są prawdziwe. Nie można zlekceważyć także faktu, że Pan Piotr Krysiak jest byłym współpracownikiem TVP Info, który może być zainteresowany przedstawieniem byłego pracodawcy w złym świetle.

Kluczowy pozostaje ostatni akapit listu:

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, w tej chwili nie ma powodów do zawieszenia współpracy z Panem Jarosławem Jakimowiczem. Jednak sprawę uważam za otwartą. Jeżeli np. w toku prokuratorskiego postępowania pojawią się nowe informacje, będę podejmował decyzje adekwatne do sytuacji.

Co sądzicie o tej sprawie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Julia Wieniawa z ukochanym ryzykuje życie dla pięknego zdjęcia

jakimowicz
scena z: Jarosław Jakimowicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Lewandowska, Gessler i Kożuchowska świętują Dzień Babci [zdjęcia]

babci

Dzisiaj swoje święto obchodzą wszystkie babcie!

Mówi się, że nikt tak nie kocha dzieci jak babcia! 21 stycznia te wyjątkowe kobiety obchodzą swoje święto. To właśnie one rozpuszczają swoje wnuki, ale czasami też potrafią doprowadzić do porządku! Babcie dbają, by dzieci nie były za chude i dają najlepsze prezenty. Czas z nimi spędzony jest bezcenny!

HOT NEWS- Julia Wieniawa z ukochanym ryzykuje życie dla pięknego zdjęcia

Gwiazdy również nie zapomniały o swoich ukochanych babciach. Anna Lewandowska opublikowała kilka zdjęć i napisała:

Z moją Babcią Jolą najlepiej❤️ Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli 🤲 i za to, że jest najlepszą Prababcią😍

O swoich wspomnieniach opowiedziała też Daria Ładocha publikując zdjęcie z dzieciństwa z babcią. To właśnie ona przyczyniła się do umiejętności Darii:

Mam z nimi najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Długie godziny z babcią w kuchni podczas lepienia pierogów, robienia gołąbków i rozmawiania o życiu i o miłości 🥰 Oraz długie godziny spędzone z dziadkiem na spacerach, w piwnicy i na podwórku. To oni nauczyli mnie, że z wszystkiego w życiu można zrobić fajną przygodę. Babcia uwielbiała śpiewać – dziadek oglądał Koło fortuny i mówił, że lubi, jak Magda odwraca literki. Ich dom pachniał ciastem drożdżowym, a oni sami w czasie świąt pryskali się dziarsko perfumami i wodą kolońską o wątpliwym, lecz mocnym zapachu. Babcia i Dziadek w moim życiu odegrali bardzo ważną rolę. ❤️

Natomiast Marcin Prokop ma wiele niezwykłych wspomnień związanych z babcią Kazimierą:

Moja babcia Kazimiera była silną kobietą, zanim bycie silną kobietą stało się modne. rządziła domem żelazną ręką ale serce miała gołębie. choć gołębi nienawidziła. kiedy wysypywała ziarna na parapet, pozwalała jeść tylko synogarlicom, przemawiając do nich czule. zwykłe “dachowce” odganiała. taka sama była wobec ludzi. nieprzejednana wobec tych, z którymi nie miała chemii, kochana dla reszty. samotnie wychowująca dwóch synów (na zdjęciu z wujkiem darkiem), bo dziadek – wojenny poobozowiec z poszarpaną psychiką – sam bywał jak dziecko. pamiętam, jak bardzo się cieszyła, kiedy nauczyłem się odmawiać pacierz i martwiła, kiedy zacząłem słuchać black sabbath. pamiętam jej najlepsze na świecie pączki, którymi potrafiła przekupić każdego i załatwić wszystko. pamiętam, jak powiedziała “wnusiu, jestem z ciebie taka dumna”, kiedy do długich, nocnych godzin zabawiałem rozmową dwie urodziwe pątniczki, które w drodze do częstochowy zatrzymały się na nocleg pod dachem naszego działkowego domku, a potem, z braku miejsca, spały ze mną w jednym łóżku. pamiętam jej nienaganne stroje, terkot jej maszyny do szycia oraz to, jak bardzo zwracała uwagę na elegancję i kindersztubę u innych. dużo pamiętam, mimo że za mało razem przeżyliśmy… dlatego przytulcie dziś swoje babcie, jeśli wciąż są obok was.

Cleo opowiedziała o tęsknocie za babcią:

Utulcie dzisiaj najmocniej swoje kochane Babcie ❤ ja tulę najmocniej w moich wspomnieniach i w sercu na zawsze 💕 Kiedyś przy świątecznym stole nagrałam na dyktafon jak opowiadała o swoim dzieciństwie. To oprócz wspomnień i zdjęć najcenniejszy skarb jaki po Niej pozostał…

Życzenia babciom złożyli również Lara Gessler, Małgorzata Kożuchowska, Kayah, Tede, Joanna Przetakiewicz, Magdalena Lamparska czy Olek Sikora.

My również składamy wszystkim babciom najlepsze życzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lady Gaga śpiewa hymn na zaprzysiężeniu Bidena – to wykonanie przejdzie do historii

AW

Kontynuuj czytanie

news

Julia Wieniawa z ukochanym ryzykuje życie dla pięknego zdjęcia

wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki weszli na środek jeziora…

Coraz więcej osób zastanawia się, czy gwiazd nie obowiązują te same zasady, co zwykłych obywateli. Celebryci tłumnie udali się na zagraniczne wakacje, jednak po powrocie nie znajdują się w dwutygodniowej kwarantannie! Natomiast Julia Wieniawa postanowiła złamać inną zasadę na wakacjach w kraju.

HOT NEWS- Lady Gaga śpiewa hymn na zaprzysiężeniu Bidena – to wykonanie przejdzie do historii

Pomimo zamkniętych hoteli, aktorka razem z ukochanym Nikodemem Rozbickim udała się na urlop w góry. Para razem z przyjaciółmi postanowili pójść na wycieczkę nad Morskie Oko. Zakochani, aby upamiętnić ten moment, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie na środku zamarzniętego jeziora. Przypomnijmy jednak, że odkąd spadł śnieg i nastał mróz, media bez przerwy apelują o niewychodzenie na lód, bo jest to niebezpieczne. W górach dochodzi do wielu wypadków przez brak odpowiedzialności turystów…

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polska Paris Hilton w teledysku Pawła Tura – robi wrażenie?

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Julia Wieniawa
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Lady Gaga śpiewa hymn na zaprzysiężeniu Bidena – to wykonanie przejdzie do historii

gaga

Lady Gaga skradła show zaprzysiężenia Joe Bidena!

Na ten dzień czekało wiele osób na całym świecie. Joe Biden został zaprzysiężony w Waszyngtonie na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy, że pokonał Donalda Trumpa, który dzisiaj opuścił Biały Dom po zaledwie jednej kadencji. Tym samym nie powitał swojego następcy, co czynili wszyscy prezydenci od 150 lat.

HOT NEWS- Polska Paris Hilton w teledysku Pawła Tura – robi wrażenie?

Uroczystość zaprzysiężenia swoimi występami uświetniło wiele gwiazd: wokalistka Jennifer Lopez, wykonawca country Garth Brooks, a swój wiersz odczytała również młoda amerykańska poetka. Jednak największe wrażenie zrobiła Lady Gaga, której przypadł przywilej zaśpiewania hymnu narodowego. Jej mocny głos w akompaniamencie orkiestry zrobił fenomenalne wrażenie. Gaga zachwyciła również strojem. Miała na sobie granatowo czerwoną suknię, której rozkloszowana spódnica nadała jej charakter diwy. Na jej piersi dumnie prezentował się złoty gołąbek z oliwną gałązką, czyli symbol pokoju. Natomiast włosy miała upięte w warkocz na głowie przewiązany czarną wstążką.

Jak Wam się podoba?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ostro! Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt Piotra Krysiaka

AW

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.