Śledź nas

news

Maja Sablewska: najbardziej spektakularna metamorfoza polskiego show biznesu! Obejrzyjcie stare zdjęcia

Maja Sablewska
Maja Sablewska naprawdę może się pochwalić swoją metamorfozą!

Na początku kwietnia Maja Sabelwska będzie obchodzić okrągłe 40 urodziny. Z tej okazji przypominamy niezwykłą drogę jej kariery i spektakularną metamorfozę, którą przeszła. Jako nastolatka założyła fanpage Natalii Kukulskiej, która zauważyła jej starania i ściągnęła do Warszawy. Wokalistka zatrudniła Maję w charakterze opiekunki do dziecka. 

HOT NEWS- El Dursi, Krefft, Smykiewicz- gwiazdy też nie mogą wrócić do domu

Jednak spacery z wózkiem i zmienianie pieluch nie były aspiracją wtedy jeszcze zwyczajnej dziewczyny z aparatem na zębach i okularami korekcyjnymi. W końcu udało jej się wkręcić do Universal Music Polska, gdzie została asystentką Katarzyny Kanclerz, ówczesnej królowej branży muzycznej. Zawodu uczyła się w programie “Jestem, jaki jestem” z Michałem Wiśniewskim. Po tym, jak wytwórnia podpisała kontrakt z zespołem Virgin, Maja zajmowała się sprawami zespołu, a po rozpadzie grupy, została menadżerką Dody.

W tym czasie Maja zaczęła również eksperymentować z modą. Pozbyła się różowych bluzek i tandetnej biżuterii, które zastąpiła rockowymi lookami. Jej znakiem rozpoznawczym były czarne włosy i skórzane stylizacje, od czasu do czasu przełamane militarnym klimatem. Po zakończeniu współpracy z Dodą, Maja współpracowała z Edytą Górniak i Mariną Łuczenko. W 2011 roku nastąpił przełom w jej karierze – Sablewska została jurorką w nowym formacie “X-Factor” i zgodnie z zasadą “wszyscy w TVN są piękni i młodzi” zmieniła się nie do poznania. Właśnie wtedy znacznie rozjaśniła włosy i nie omijała gabinetów medycyny estetycznej, które radykalnie zmieniły jej rysy twarzy. W jej szafie znalazły się markowe ciuchy. 

Telewizyjny debiut zachwycił stację, która zaproponowała jej potem dwa programy “Sablewskiej sposób na modę” i “SOS Sablewska od stylu”. W tym czasie Maja intensywnie pracowała nad sobą i swoim ciałem. Od pewnego czasu jej Instagram jest pełen odważnych zdjęć, na których widać, że czuje się świetnie sama ze sobą. W ubiegłym roku zakończyła współpracę z telewizją i postanowiła skupić się na innych projektach. Jednym z nich jest wielki powrót do Wojciecha Mazolewskiego, z którym rozstała się trzy lata temu.

Co sądzicie o jej metamorfozie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Majka Jeżowska z niespodzianką dla dzieci w czasie epidemii – sprawdź, co przygotowała

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Włącz uważność i… #zostańwdomu ? Na zdjęciu mój ulubiony sweter SAC z kolekcji LAMANIA ss 2020 :). #sablewska #2020 #lamaniafashion #photo @luniewskamagdalena

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Lol ?I love this place… #sablewska #2020 #hollywood #losangeles #lamaniafashion

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska) on

Fot. Akpa

AW 

news

Izabella Krzan broni cukierkowego spotu TVP Kobieta

krzan

Izabella Krzan przedstawiła słuszne argumenty!

Telewizja Polska wzorem innym stacji postanowiła stworzyć kanał skierowany do pań – TVP Kobieta. Niestety telewizyjna nowość wywołała wiele oburzenie szczególnie w grupie swoich adresatek! Wszystko przez spot reklamowy, który był utrzymany w różowej kolorystyce i przedstawiał kobiety JEDYNIE w stereotypowych rolach, czyli matki, sprzątaczki, kucharki, czy diwy. Szczególnie wyraźnie zaznaczył się głos kobiet, które wykonują ważne dla społeczeństwa zawody jak lekarz czy naukowiec i nie utożsamiają się z wizją kobiety pokazanej w spocie.

HOT NEWS- Szczery Agustin Egurrola odpowiada na HEJT przez “Dance Dance Dance”

Teraz, od lat związana z TVP, Izabella Krzan tłumaczy, że TVP Kobieta ma za zadanie przedstawić różne etapy i płaszczyzny życia płci pięknej, czyli właśnie wychowywanie dzieci czy gotowanie… Nowa prowadząca “Pytanie na Śniadanie” odniosła się też do “słodkiego” spotu:

Ja obserwuję różnego rodzaju stacje telewizyjne i w innych stacjach telewizyjnych również jest tak cukierkowo i również te kobiety są tak przedstawiane, bardzo często jako delikatne postacie

Co ciekawe, ona sama się z tym nie utożsamia:

Ja akurat jestem tą niedelikatną, raczej jestem drapieżną kobietą. Nikt się mnie nie pytał jak ten spot miał wyglądać

Zgadzacie się z Izabellą?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Łukasz z Hotelu Paradise komentuje pościg policyjny z udziałem Julii: Jej się podobało!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Szczery Agustin Egurrola odpowiada na HEJT przez “Dance Dance Dance”

egurrola

Agustin Egurrola odpowiedział na zarzuty fanów!

Niemałą sensację wzbudziła decyzja Agustina Egurroli o dołączenia do jury programu “Dance Dance Dance”. Choreograf, wcześniej związany z TVN, zastąpił Roberta Kupisza i razem z Joanną Jędrzejczyk dołączył do ekipy programu. Jednak internauci nie są zachwyceni jego transferem do TVP, szpilę wbiła mu także koleżanka z byłej stacji Kinga Rusin, która zasugerowała, że “został kupiony”. Przypomnijmy, że Egurrola dotychczas był jurorem w “Mam talent”.

HOT NEWS- Łukasz z Hotelu Paradise komentuje pościg policyjny z udziałem Julii: Jej się podobało!

Sam zainteresowany tłumaczy, że był związany z “Dance Dance Dance” od samego początku. W pierwszej edycji tworzył układy dla uczestników jako główny choreograf. Według niego program jest bardzo nowoczesny, który jest przepełniony nowoczesnymi efektami specjalnymi. Właśnie one tworzą niesamowite wrażenie i są bardzo atrakcyjne dla widza. A jak odpowiada na hejt?

Taniec jest pasją Agustina Egurroli. Agustin Egurrola jest tam, gdzie jest taniec i jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę wszystkich zaprosić na program “Dance Dance Dance”. Myślę, że każdy, kto obejrzy ten program będzie absolutnie zachwycony

Dlaczego osobiście tak bardzo lubi “Dance Dance Dance”? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Pytanie na Śniadanie: liczne zmiany w programie – wiemy, kto zastąpi Marzenę Rogalską

scena z: Agustin Egurrola, fot. Baranowski/AKPA
scena z: Agustin Egurrola, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska, Szymon Hołownia, Marcin Prokop, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Agustin Egurrola, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
Agustin Egurrola
jurorów

Fot. Akpa/Materiały prasowe TVP

AW

Kontynuuj czytanie

news

Łukasz z Hotelu Paradise komentuje pościg policyjny z udziałem Julii: Jej się podobało!

łukasz

Łukasz z Hotelu Paradise krytykuje koleżanki z programu…

Kilka tygodni temu polskie media obiegła informacja o pościgu policji kierowcy, który był pod wpływem narkotyków i alkoholu. Na miejscu pasażera siedziała natomiast Julia z Hotelu Paradise 2! Jej kolega z programu Łukasz Karpiński nie widzi w tej niebezpiecznej sytuacji nic złego, bo przypomniały mu się filmy z serii “Szybcy i wściekli”.

HOT NEWS- Pytanie na Śniadanie: liczne zmiany w programie – wiemy, kto zastąpi Marzenę Rogalską

Trener uważa, że wiele osób chciałoby się znaleźć w takim pościgu, bo znakomicie uwalnia adrenalinę. Jak sam przyznaje:

Ja dowiadując się o tej sytuacji powiedziałem “Wow, też tak bym chciał”! Aczkolwiek wiadomo, że taka sytuacja ma swoje konsekwencje i prawne, i publiczne

Łukasz przyznaje jednak, że ten pościg mógłby skończyć się tragicznie, gdyby prędkość jazdy była jeszcze większa. Cieszy się, że Julia wyszła z tej sytuacji bez szwanku i opisuje koleżankę:

Julia należy do kobiet szalonych i chętnych przygód, więc myślę, że jej ta sytuacja się spodobała napewno. Aczkolwiek wiadomo, skrucha po wypadku musi być

Co teraz Julia musi zrobić? Łukasz doradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Cleo, Manowska i Egurrola na prezentacji wiosennej ramówki TVP [zdjęcia]

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Pytanie na Śniadanie: liczne zmiany w programie – wiemy, kto zastąpi Marzenę Rogalską

śniadanie

“Pytanie na Śniadanie” wydłuża też czas emisji!

W “Pytaniu na Śniadanie” czas na wiosenne porządki. Już od 1 marca zmienią się godziny emisji, w tygodniu program rozpocznie się już o 7:30, a w weekendy standardowo o 7:55. Zakończenie programu jest zaplanowane na kilka minut po 11:00. W śniadaniówce zabraknie też Marzeny Rogalskiej, która zrezygnowała z pracy w TVP po 12 latach.

HOT NEWS- Cleo, Manowska i Egurrola na prezentacji wiosennej ramówki TVP [zdjęcia]

Marzena współprowadziła program razem z Tomaszem Kammelem. Teraz dowiedzieliśmy się, że jej miejsce na stałe zajmie Izabella Krzan, która sprawdziła się w kilku odcinkach testowych. Prezenterka jest znana widzom z “Koła fortuny”, które prowadzi razem z Norbim.

To nie koniec nowości w programie. Ida Nowakowska poprowadzi cykl parentingowy, co idealnie wpisuje się w jej stan błogosławiony. Tancerka będzie rozmawiać z ekspertami o ciąży, połogu i wychowywaniu dzieci. Oprócz tego, pojawią się jeszcze dwa cykle: “Wiosna w ogrodzie” o kalendarzu prac ogrodniczych oraz “100 lat” skierowany dla seniorów.

Co sądzicie o tych zmianach?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maryla Rodowicz odrzuca film biograficzny – produkcja nie spełniła wymagań wokalistki!

scena z: Izabella Krzan, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
; SiMi butik na Mokotowskiej 63 – spotkanie dla mediow i gwiazd z okazji 1. rocznicy otwarcia butiku, Warszawa, 2015.06.24; fot. J. Maciej Goliszewski / EPOKA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

HITY