Śledź nas

news

Małgorzata i Radek Majdanowie już wybrali imię dla dziecka – woleliby kolejnego syna

Opublikowano

w dniu

majdanowie
Państwo Majdanowie udzielili szczerego wywiadu!

Małgorzata i Radosław Majdanowie od wiele miesięcy starali się o dziecko. Perfekcyjna Pani Domu jest już mamą dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, ale marzyła o dziecku z obecnym mężem. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że korzystała z metody in vitro i również tym razem była zmuszona skorzystać z pomocy lekarzy.

HOT NEWS- Doda bardzo cierpi – piski w uszach nie dają jej spokoju

Małgosia w czasie starania się o dziecko została ambasadorką metody in vitro, napisała książkę, spotykała się z politykami, a teraz zakłada fundację. Gdy w końcu udało się zajść w wymarzoną ciążę, nie może ukryć radości. Teraz para udzieliła wywiadu na kanapie “Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z dziennikarzami małżonkowie przyznali, że wcale nie marzą o dziewczynce, pomimo szczerych życzeń fanów:

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię

Okazuje się też, że Majdanowie już wybrali imię dla kolejnego dziecka:

Jest tradycyjne. (…) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać.

Macie swoje typy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miss Universe Fitness i Mister Supranational śladami polskich gwiazd pomagają dzieciom w Gambii

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Co by tu dziś przeskrobać? ?? nowy dzień – nowe możliwości ???? total look @reserved dla mam ? nowa kolekcja dla kobiet w ciąży i mam karmiących ?? #ReservedForMum

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Budzę się rano a tu… ?❤️ kocham Go ❤️❤️❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

AW

news

Wybory prezydenckie 2025. Pierwsze sondażowe starcie za nami – oto wyniki exit poll: Trzaskowski, Nawrocki, Mentzen na prowadzeniu

Opublikowano

w dniu

przez

Choć lokale wyborcze dopiero co się zamknęły, emocje sięgają zenitu – poznaliśmy właśnie pierwsze, wstępne wyniki sondażowe po zakończeniu głosowania w wyborach prezydenckich 2025. Wyniki Exit Poll już teraz kreślą obraz politycznego starcia, które rozstrzygnie się dopiero w drugiej turze. Zobacz więcej szczegółów!

Choć pierwsza tura wyborów prezydenckich właśnie dobiega końca – lokale wyborcze w całym kraju są już zamknięte lub zamykają się w tej chwili – poznaliśmy pierwsze, wstępne wyniki sondażowe. To jeszcze nie dane oficjalne, lecz szacunki oparte na badaniach exit poll. Niemniej już teraz pokazują one układ sił i zapowiadają zaciętą walkę w nadchodzącej drugiej turze.

W wyścigu o fotel prezydenta bierze udział aż 13 kandydatów reprezentujących różne środowiska polityczne, społeczne i ideowe. Ostatnie miesiące to intensywny maraton kampanii wyborczych – pełen podróży po kraju, emocjonujących debat, gorących obietnic, spotkań z wyborcami i medialnych deklaracji. Każdy z kandydatów starał się przekonać Polaków, że to właśnie jego wizja przyszłości zasługuje na ich zaufanie.

Wstępne wyniki sondażowe – kandydaci (kolejność alfabetyczna):

  • Artur Bartoszewicz (ekonomista) – 0,5%
  • Magdalena Biejat (Nowa Lewica) – 4,1%
  • Grzegorz Braun (europoseł) – 6,2%
  • Szymon Hołownia (marszałek Sejmu, Trzecia Droga) – 4,8%
  • Marek Jakubiak (Wolni Republikanie) – 0,8%
  • Maciej Maciak (Ruch Dobrobytu i Pokoju) – 0,4%
  • Sławomir Mentzen (Konfederacja) – 15,4%
  • Karol Nawrocki (prezes IPN, kandydat PiS) – 29,1%
  • Joanna Senyszyn (ekonomistka, była posłanka SLD) – 1,3%
  • Krzysztof Stanowski (dziennikarz) – 1,3%
  • Rafał Trzaskowski (prezydent Warszawy, KO) – 30,8%
  • Marek Woch (Bezpartyjni Samorządowcy) – 0,1%
  • Adrian Zandberg (partia Razem) – 5,2%

Dokładniejsze i bardziej konkretne wyniki poznamy w ciągu kilkunastu godzin – będą one efektem szczegółowego badania Late Poll, które uwzględnia dane z większej liczby komisji wyborczych oraz rzeczywiste protokoły głosowania. To właśnie te wyniki pozwolą lepiej ocenić faktyczne poparcie dla poszczególnych kandydatów i mogą nieco skorygować obraz wyłaniający się z sondażu exit poll.

POLECAMY: Polacy tłumnie ruszyli do urn. Gwiazdy także głosują w wyborach prezydenckich 2025: Steczkowska, Cielecka, Rozenek, Stockinger [FOTO]

Pierwsze emocje kandydatów po wynikach:

Tuż po ogłoszeniu wyników sondażowych w telewizji odbyły się łączenia ze sztabami wyborczymi. Wielu kandydatów podzieliło się swoimi refleksjami oraz podziękowało wyborcom za okazane zaufanie. Rafał Trzaskowski prosto z Sandomierza mówił:

Jestem przekonany, że wygra cała Polska. Chce podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Chciałem podziękować za każdy baner, uścisk dłoni- mówił Rafał Trzaskowski.

Przed nami ostatnia prosta i zwyciężymy – apelował prezydent Warszawy.

Z kolei Karol Nawrocki swój sztab ulokował w Gdańsku, z którego do milionów Polaków głosił:

Zwyciężymy w tych wyborach, jesteśmy do tego gotowi, jesteśmy zdeterminowani i to wszystko skończy się naszym wspólnym zwycięstwem, zwycięstwem Polski – mówił.

Szymon Hołownia, obecny Marszałek Sejmu, który zajął szóste miejsce mówił:

Chcę powiedzieć ze swojej strony i wierzę, że taką decyzję podejmie też nasze środowisko polityczne, że musimy w drugiej turze dać szansę Rafałowi Trzaskowskiemu – zaapelował.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 1 czerwca. To właśnie wtedy obywatele ponownie ruszą do urn, by zdecydować, który z dwóch kandydatów – wyłonionych na podstawie wyników pierwszej tury – obejmie najważniejszy urząd w państwie. Będzie to ostateczne starcie, które przesądzi o tym, kto przez najbliższe pięć lat będzie sprawował funkcję prezydenta Polski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Zając i jej partner ruszają do Afryki! TVN ujawnia gwiazdy nowej edycji kontrowersyjnego show

Krzysztof Stanowski (fot. screen YouTube TVP Info)
Joanna Senyszyn (fot. screen YouTube TVP Info)
Karol Nawrocki (fot. screen YouTube TVP Info)
Rafał Trzaskowski (fot. screen YouTube TVP Info)
Szymon Hołownia (fot. screen YouTube TVP Info)
Grzegorz Braun (fot. screen YouTube TVP Info)
Sławomir Mentzen (fot. screen YouTube TVP Info)
Karol Nawrocki (fot. screen YouTube TVP Info)
Rafał Trzaskowski (fot. screen YouTube TVP Info)
Szymon Hołownia (fot. screen YouTube TVP Info)

SJ

Kontynuuj czytanie

news

Eurowizja 2025: poznaj szczegółowe wyniki i zwycięzcę tegorocznego konkursu! Które miejsce zajęła Justyna Steczkowska?

Opublikowano

w dniu

przez

Ponad trzy i pół godziny emocji, muzycznych wzlotów, dramatycznych momentów i spektakularnych występów – 69. Konkurs Piosenki Eurowizji już za nami. Głosowanie widzów i jury zakończone, zwycięzca został ogłoszony, a atmosfera na arenie w Bazylei długo jeszcze nie opadnie. Zobacz, kto sięgnął po tytuł najlepszego w Europie!

Tegoroczna Eurowizja była wyjątkowa pod wieloma względami – nie tylko ze względu na nowoczesną realizację, rekordowe zainteresowanie widzów online, ale też ogromną różnorodność gatunkową i artystyczną. Do finału przystąpiło 26 krajów, które w sobotni wieczór zaprezentowały swoje utwory w kolejności ustalonej przez organizatorów. Wśród nich – Polska, którą reprezentowała Justyna Steczkowska z utworem „Gaja”, występując dokładnie jako piętnasta.

Jej show, pełne symboliki, potęgi wokalu i imponujących efektów wizualnych, wywołało entuzjazm publiczności i komentarze w sieci – wiele z nich wskazywało na to, że może być „czarnym koniem” tegorocznej edycji.

POLECAMY: Rewolucja w głosowaniu i totalne zaskoczenie na koniec – finał “Mam Talent” zaskoczył wszystkich. Sprawdź, kto wygrał!

Oto szczegółowe wyniki!

Po zliczeniu głosów jurorskich oraz punktów od widzów głosujących online, ogłoszono pełne wyniki finału. Oficjalne wyniki prezentują się następująco:

1. Austria – JJ – “Wasted Love”

2. Izrael – Yuval Raphael – “New Day Will Rise”

3. Estonia – Tommy Cash – “Espresso Macchiato”

4. Szwecja – KAJ – “Bara Bada Bastu” 

5. Włochy – Lucio Corsi – “Volevo Essere Un Duro”

6. Grecja – Klavdia – “Asteromata”

7. Francja – Louane “maman”

8. Albania – Shkodra Elektronike – “Zjerm”

9. Ukraina – Ziferblat – “Bird of Pray”

10. Szwajcaria – Zoë Më – Voyage 

11. Finlandia – Erika Vikman – “Ich Komme”

12. Holandia – Claude – “C’est La Vie”

13. Łotwa – Tautumeitas – “Bur man laimi”

14. Polska – Justyna Steczkowska – „Gaja”

15. Niemcy – Abor & Tynna – “Baller”

16. Litwa – Katarsis – “Tavo akys”

17. Malta – Miriana Conte – “Serving”

18. Norwegia – Kyle Alessandro – Lighter

19. Wielka Brytania – Remember Monday – “What The Hell Just Happened?”

20. Armenia – Parg – “Survivor”

21. Portugalia – NAPA – “Deslocado”

22. Luksemburg – Laura Thorn – “La poupée monte le son”

23. Dania – Sissal – “Hallucination”

24. Hiszpania – Melody – “ESA DIVA”

25. Islandia – VÆB – “RÓA”

26. San Marino – Gabry Ponte – “Tutta L’Italia”

Emocje z pewnością nie opadną!

Finał Eurowizji 2025 potwierdził, że konkurs wciąż ma ogromną moc jednoczenia i inspirowania. Widzowie na całym świecie trzymali kciuki za swoich faworytów, a w mediach społecznościowych nie brakowało emocjonalnych wpisów, memów i analiz każdej sekundy transmisji.

Choć emocje powoli opadają, jedno jest pewne – 69. edycja Eurowizji zapisze się w historii jako widowisko pełne kontrastów, emocji i silnych głosów. Zwycięzca już może przygotowywać się do zaszczytnego obowiązku – gospodarzenia Eurowizji 2026.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Patricia Kazadi UJAWNIA plany po FINALE “Must be the Music” – wielu może pozazdrościć

Zgadzacie się z tym werdyktem? Dajcie nam znać na Facebooku i Instagramie!

Justyna Steczkowska rehearsing GAJA for Poland at St. Jakobshalle
Justyna Steczkowska rehearsing GAJA for Poland at St. Jakobshalle
Materiały prasowe/Justyna Steczkowska/TVP
Materiały prasowe/Justyna Steczkowska/TVP
Materiały prasowe/Justyna Steczkowska/TVP

SJ

Kontynuuj czytanie

news

Patricia Kazadi UJAWNIA plany po FINALE “Must be the Music” – wielu może pozazdrościć

Opublikowano

w dniu

przez

Patricia Kazadi UJAWNIA plany po FINALE “Must be the Music” 

Kontynuuj czytanie

news

Wygrali Alien & Majtis! Natalia Szroeder zdradza kulisy FINAŁU “Must be the Music” – werdykt WIDZÓW?

Opublikowano

w dniu

przez

Wygrali Alien & Majtis! Natalia Szroeder zdradza kulisy FINAŁU “Must be the Music” – werdykt WIDZÓW?

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością