news
Matt Palmer z “Hotelu Paradise” wraca z nowym HITEM – posłuchaj nostalgicznej nuty [wideo]
Matt Palmer, znany takich hitów jak „Była Piękna”, „Bonnie i Clyde”, „Bahamy” czy „Będę Twym Aniołem” nie próżnuje. Uczestnik „Hotelu Paradise” właśnie powrócił z nowym numerem, pt. „Bo Ciebie Chcę”. Muzyczna niespodzianka od artysty to spore zaskoczenie i nuta nostalgii nie tylko w utworze, ale i w teledysku.
Łzy, śnieg i złamane serca – Matt Palmer porusza nowym klipem! Kara Poita i Matt Palmer razem w dającym do myślenia wideoklipie! Czy to nowa para? Związek Matta z Kingą Zapadką z programu „40 kontra 20″ był inspiracją dla hitu “Bo Ciebie Chcę”! Prawie rok temu Polskę obiegły zdjęcia oraz informacja, że Matt Palmer, uczestnik pierwszej edycji “Hotelu Paradise” wziął ślub. Jak później się okazało, był to tylko element fabularny teledysku do utworu “Będę Twym Aniołem”. Teraz artysta wraca z kolejnym muzycznym projektem, i to takim, który nie pozwala przejść obok niego obojętnie. “Bo Ciebie Chcę” to szczera i emocjonalna ballada, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Matta. Jak sam zdradził, utwór powstawał w czasie jego relacji z Kingą Zapadką – zwyciężczynią programu „40 kontra 20″. Tekst oparty jest na osobistych przemyśleniach i uczuciach, które towarzyszyły mu w tamtym czasie. Teledysk do utworu to prawdziwa perełka, w klimatycznym, artystycznym stylu, utrzymanym wnostalgicznym, zimowym klimacie retro. Na ekranie obok wokalisty pojawia się Kara Poita, inna uczestniczka “Hotelu Paradise”, która wciela się w symboliczną postać kobiety – zjawy. W klipie pojawia się i znika, co ma być wizualnym odzwierciedleniem ulotnych emocji, jakie towarzyszą nam w relacjach damsko-męskich, zwłaszcza na początku, gdy pragniemy bliskości i jesteśmy w stanie zrobić wszystko, by zatrzymać tę drugą osobę przy sobie.
POLECAMY: TYLKO U NAS: TVP kontynuuje program „Żona dla Polaka” – sprawdź, jak się zgłosić! Kiedy premiera?
– Nie chcieliśmy robić kolejnego typowego teledysku w stylu latino-reggaeton. Zależało nam na czymś głębszym – czymś, co bardziej przypomina teledyski popowe z duszą, gdzie obraz i emocje są na pierwszym miejscu. Użyliśmy różnych technik artystycznych, by opowiedzieć tę historię tak, jak ją czuliśmy – opowiada Matt Palmer.
Efekt? Teledysk, który bardziej przypomina film krótkometrażowy niż tradycyjny klip. Symbolika, detale i gra światłem tworzą spójną wizję artystyczną, która zostaje w głowie na długo po obejrzeniu. Utwór zadebiutował zaledwie dwa tygodnie temu, a już przekroczył 400 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube, co jest świetnym wynikiem dla projektu tak osobistego i niestandardowego. Sami zobaczcie!
Matt niezwalnia tempa! na swoim koncie ma już inne hity, jak choćby “Barcelona”, który osiągnął ponad 20 milionów wyświetleń. Jego sukcesy muzyczne to nie przypadek – trzy złote płyty i jedna podwójna platyna mówią same za siebie. Co więcej, Matt Palmer regularnie gra koncerty – do końca sierpnia planuje zagrać ich ponad 40! To niesamowity wynik, który pokazuje, jak bardzo jego twórczość rezonuje z publicznością i jak dużym zainteresowaniem cieszy się na żywo. Spośród wszystkich uczestników “Hotelu Paradise” żaden nie osiągnął takiego muzycznego sukcesu jak Matt Palmer. Od udziału w reality show przeszedł długą drogę – dziś to artysta z jasną wizją, własnym stylem i autentycznym przekazem. “Bo Ciebie Chcę” to kolejny dowód na to, że Matt nie boi się iść pod prąd, tworzyć rzeczy odważne, osobiste i z prawdziwą pasją. „Bo Ciebie Chcę” to nie tylko muzyka – to opowieść o uczuciach, pragnieniach i sztuce, która porusza.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Conrado Yanez, zwycięzca “Must Be The Music”. Poznaj poruszające kulisy jego walki z chorobą



Fot. archiwum prywatne
news
„Sekielski wieczorową porą” w nowym paśmie! TVP przesuwa program po fatalnym debiucie – kiedy oglądać?

Tomasz Sekielski wrócił do TVP w zupełnie nowej odsłonie, ale jego premierowy program nie przyciągnął tłumów. Po pierwszym odcinku stacja zdecydowała się na szybką zmianę pasma emisji. Poznaj szczegóły i sprawdź, kiedy oglądać nowy program!
W miniony wtorek zadebiutował nowy projekt telewizji publicznej – „Sekielski Wieczorową Porą”, w którym Tomasz Sekielski po raz pierwszy od lat ponownie stanął przed kamerą w barwach TVP. Dziennikarz, który przez lata był twarzą reportaży śledczych, potem redaktorem naczelnym „Newsweek Polska”, a następnie na krótko związał się z Onetem, teraz postanowił wrócić – ale w zupełnie innej formule.
Nowe show Sekielskiego to połączenie talk-show, analizy politycznej i scenicznej rozrywki. Emitowane późnym wieczorem miało w założeniu dostarczać i refleksji i dobrej zabawy. Choć emisja pierwotnie miała przypadać na wtorki o 22:05, TVP już po pierwszym odcinku ogłosiła zmianę – kolejne odsłony programu będą pokazywane w piątkowe wieczory o 22:00.
Premierowy odcinek nie przyciągnął tłumów przed ekrany – zaledwie 271 tysięcy widzów, według danych opublikowanych przez stronę Press. To zdecydowanie poniżej oczekiwań, szczególnie że stacja liczyła na efekt powrotu znanego nazwiska. Czy to wina pory emisji, niewystarczającej promocji, a może formatu samego programu?
Na powitanie z widzami TVP, Tomasz Sekielski nie gryzł się w język. W pierwszych sekundach programu rzucił:
Pewnie zastanawiacie się, co tutaj w ogóle robię. Cóż, TVP jest w likwidacji i po prostu nie stać ich było na droższą gwiazdę – zaczął Tomasz Sekielski swoje nowe show.
POLECAMY: Religijny coming out Blanki i wstrząsające wspomnienia Filipa Gurłacza – „Taniec z Gwiazdami” odsłania kulisy życia gwiazd
Sam format programu próbuje łączyć świat poważnej debaty z elementami humoru i interaktywnej zabawy. W pierwszym odcinku widzowie mogli zobaczyć próbę stworzenia „idealnego kandydata na prezydenta” – od wyglądu po sposób mówienia. Kandydatów oceniało specjalne jury, a w studio pojawiła się także dyskusja o roli sztucznej inteligencji w nadchodzących wyborach.
Nie zabrakło także zaskakujących gości – w tym nietypowej roli aktora Piotra Cyrwusa, którego występ wywołał zaskoczenie, ale i pozytywny odbiór wśród fanów aktora. Program stara się unikać nudnych analiz i zamiast tego stawia na świeżą, dynamiczną formułę z domieszką scenicznego show.
TVP jak widać liczy, że zmiana pory emisji ożywi zainteresowanie i pomoże programowi nabrać rozpędu. Już 15 kwietnia we wtorek o 22:05 widzowie zobaczą drugi odcinek, a następne będą emitowane w piątki – być może wieczór z Sekielskim stanie się stałym punktem tygodnia dla widzów spragnionych publicystyki w nowoczesnym wydaniu.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jeleniewska i Jeschke o “PRZESADNYM” tańcu Kaczorowskiej i Gurłacza – zrobiliby TAK?
Oglądacie nowy program TVP? Dajcie znać nam w komentarzach na Facebooku i Instagramie!




SJ
news
Michał Barczak o SIGMA tańcu Krzysztofa Ibisza – wiedzą KTO WYGRA “Taniec z Gwiazdami”

news
Adrianna Borek i Albert Kosiński robią największy progres – takim tempem WYGRAJĄ “Taniec z Gwiazdami”!

Adrianna Borek i Albert Kosiński robią największy progres – takim tempem WYGRAJĄ “Taniec z Gwiazdami”!
news
Jeleniewska i Jeschke o “PRZESADNYM” tańcu Kaczorowskiej i Gurłacza – zrobiliby TAK?

Maria Jeleniewska i Jacek Jeschke o “PRZESADNYM” tańcu Agnieszki Kaczorowskiej i Filipa Gurłacza – zrobiliby TAK?
-
moda5 dni temu
Pokaz Macieja Zienia pełen gwiazd: Kuna i Kulesza w świetnych nastrojach, Steczkowska w pudrowym różu, oszałamiająca Dygant, elegancka Socha, błyszcząca Fijał [FOTO]
-
news4 dni temu
Fala hejtu po urodzinowym prezencie! Rafał Maślak kontra sfrustrowani komentatorzy: “Jakie to niesprawiedliwe”
-
casting3 dni temu
CASTING: „Kanapowczynie” w nowej odsłonie: matki z córkami staną do walki o zdrowie! Rewolucja w popularnym show TTV [TYLKO U NAS]
-
moda4 dni temu
TYLKO U NAS! Ekspert mody ocenia kreacje gwiazd z pokazu Macieja Zienia: na tapet wziął Nataszę Urbańską, Blankę i duet Kulesza–Kuna
-
news2 dni temu
Krzysztof Gojdź zdradza USTAWKĘ “Tańca z Gwiazdami” i sekret urody Magdy Gessler – bierze OZEMPIC?
-
news3 dni temu
TVN szykuje wielki powrót uwielbianej gwiazdy – wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go w hitowym programie jesiennej ramówki
-
news3 dni temu
Ćwierćfinał „You Can Dance” jakiego jeszcze nie było! Powrót legend i nowy juror – wiemy, kim jest
-
news4 dni temu
Justyna Steczkowska jest jurorem w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – zapytaliśmy: Jak radzi sobie Edyta Herbuś i czy będzie DODA?