moda
Telekamery 2025: drapieżna Liszowska, elegancka Fraszyńska, stylowa Tomaszewska, szykowna Hyży [FOTO]
Jesień w polskim show-biznesie rozbłysła pełnym blaskiem – właśnie odbyła się 28. gala Telekamer „Tele Tygodnia”, przyciągając największe gwiazdy telewizji. Czerwony dywan, eleganckie kreacje i emocje widoczne na twarzach prowadzących oraz laureatów sprawiły, że wydarzenie na długo zapadnie w pamięć fanów. Dowiedz się więcej i zobacz galerię zdjęć!
Sezon jesienno-zimowy w polskim show-biznesie tradycyjnie należy do gal, premier i branżowych eventów, podczas których gwiazdy mogą błyszczeć na czerwonym dywanie. To czas, kiedy fotoreporterzy mają pełne ręce pracy, a znani i lubiani chętnie pokazują się publiczności w eleganckich stylizacjach. W poniedziałek światło reflektorów skierowało się na jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń telewizyjnych – Telekamery „Tele Tygodnia”.
Telekamery to nagrody, które w dużej części przyznają sami widzowie i czytelnicy magazynu „Tele Tydzień”. W kilkunastu kategoriach, obejmujących najlepsze programy, prowadzących czy seriale, decyduje głos publiczności, dzięki czemu laureaci odzwierciedlają upodobania telewidzów. Pozostałe wyróżnienia przyznaje komisja ekspertów, która ocenia jakość i profesjonalizm twórców oraz produkcji.
Tegoroczna, 28. gala odbyła się w nowoczesnych wnętrzach Muzeum Polin i przyciągnęła liczne grono celebrytów oraz przedstawicieli mediów. Na czerwonym dywanie nie zabrakło eleganckich kreacji, blichtru i wzajemnych powitań, a sama ceremonia była okazją do świętowania zarówno popularności programów telewizyjnych, gwiazd, jak i uznania dla ich twórców.
Kameralną galę poprowadził Błażej Stencel, który konsekwentnie pnie się po drabinie telewizyjnego sukcesu. Jeszcze kilka lat temu nie był szeroko rozpoznawalny, jednak po wygraniu konkursu TVP na prezentera otrzymał szansę prowadzenia kultowego teleturnieju „Koło Fortuny”. Od tego czasu jego kariera nabrała tempa – w ubiegłym roku z powodzeniem poprowadził Telekamery, sylwestrową imprezę Dwójki, a także galę Miss Polonia. U jego boku pojawiła się Agnieszka Hyży, gwiazda Polsatu, którą widzowie znają m.in. z programów „Halo tu Polsat” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
POLECAMY: Dramatyczne wydarzenia w Polsce. Seria śmiertelnych tragedii w jeden dzień – sprawdź, co się stało
W co ubrały się gwiazdy na Telekamery?
Na gali Telekamery, Joanna Liszowska postanowiła założyć elegancką czarną satynową marynarkę mini, przypominającą krótki żakietowy płaszcz. Kreacja miała głębokie wycięcie w dekolcie i była ozdobiona efektowną aplikacją z tkaniny w formie kwiatowego marszczenia w talii, co nadało całości kobiecego charakteru. Stylizację uzupełniły czarne kryjące rajstopy oraz klasyczne czarne szpilki z połyskiem. Makijaż utrzymany był w stylu glamour – mocno podkreślone oczy i czerwone usta, a proste włosy z grzywką dodały całości wyrazistego, eleganckiego wyglądu.

Sandra Hajduk-Popińska postawiła na długą, czarną suknię z efektownym trenem, która zachwyciła elegancją i nowoczesną formą. Kreacja miała wysoką stójkę i długie rękawy, a jej tył ozdobiono głębokim wycięciem, które nadało stylizacji zmysłowego charakteru. Z przodu uwagę przyciągnęły geometryczne, błyszczące aplikacje, dodające całości subtelnego blasku. Całość dopełnia gładko zaczesaną fryzurą z delikatną ozdobą we włosach oraz stonowany, naturalny makijaż, który pięknie podkreślał rysy twarzy.

Agnieszka Hyży ubrała długą, wieczorową suknię w głębokim odcieniu śliwkowego fioletu, która zachwyca oryginalnym krojem i architektoniczną formą. Kreacja miła głęboki dekolt w kształcie litery V oraz szerokie, geometryczne ramiona, które nadały sylwetce wyrazistego charakteru.
W talii uwagę przyciąga spektakularna, materiałowa kokarda, będąca głównym elementem ozdobnym stylizacji. Boczne wycięcia subtelnie odsłoniły skórę, co dodało całości lekkości i nowoczesnego pazura. Stylizację uzupełniły złote dodatki – bransoletka i pierścionek, a także proste, rozpuszczone włosy z przedziałkiem na środku i delikatny, rozświetlający makijaż, który podkreślał elegancki, ale odważny charakter całego looku.

Małgorzata Tomaszewska na czerwonym dywanie pojawiła się również w zachwycającej, nowoczesnej stylizacji utrzymanej w czerni. Wybrała długą, skórzaną spódnicę z wysokim stanem, która pięknie podkreślała talię i dodawała stylizacji charakteru. Góra z głębokim dekoltem i długimi rękawami wprowadzała nutę elegancji i kobiecości. Całość uzupełniła minimalistyczną kopertówką w tym samym kolorze i delikatną biżuterią, stawiając na subtelny, lecz bardzo efektowny look — idealny na galę Telekamery 2025.

Emilia Dankwa założyła krótką, czarną sukienkę o prostym, ale efektownym kroju, wykonaną z materiału o delikatnym połysku. Kreacja z lekko drapowanym dekoltem podkreślała młodzieńczy i naturalny styl, a jej minimalistyczny charakter świetnie współgrał z eleganckimi dodatkami. Stylizację uzupełniły czarne, lakierowane czółenka na niskim obcasie oraz mała bordowa torebka na ramię, które dodały całości modnego kontrastu. Luźno układające się kręcone włosy i delikatny makijaż podkreślały świeżość i subtelność looku.

POLECAMY: Wyniki głosowania „Tańca z Gwiazdami” ujawnione! Widzowie mają nowych faworytów do finału
Kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu?
Jako pierwsi na czerwonym dywanie pojawili się aktorzy i aktorki z uwielbianego przez widzów serialu „Szpital św. Anny”, nominowanego w kategorii Serial roku. Wśród nich znaleźli się Klaudia Szczepanik, Jakub Świderski, Mateusz Mosiewicz oraz Joanna Liszowska. Towarzyszyła im również Jolanta Fraszyńska, która oprócz wspólnej nominacji z ekipą serialu, otrzymała także indywidualne wyróżnienie w kategorii Aktorka.
Na wydarzeniu nie zabrakło też osobowości telewizyjnych, które na co dzień podbijają serca widzów. Wśród nich pojawił się tancerz Michał Danilczuk, znany jako juror z wiosennej edycji „You Can Dance. Po prostu tańcz!”. Na czerwonym dywanie błyszczała również Sandra Hajduk-Popińska, prowadząca „Dzień dobry TVN”. Z tego samego programu przybyli także reporterzy show-biznesowi — Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz, Małogrzata Tomaszewska oraz Oliwer Kubiak, który na wydarzeniu towarzyszył swojemu partnerowi, Jackowi Jelonkom. Wśród gości pojawiła się również Paulina Chylewska, gospodyni „The Voice of Poland”, a także była prowadząca „Pytanie na śniadanie” Joanna Górska i obecny prowadzący ten format Grzegorz Dobek.
Nie mogło zabraknąć charyzmatycznego duetu, który w ostatnich miesiącach zaskarbił sobie jeszcze większą sympatię widzów – Sióstr ADiHD, czyli Ilony i Mileny Krawczyńskich. Siostry, prowadzące nominowany w kategorii Program rozrywkowy format „Farma”, przyciągnęły uwagę fotoreporterów swoim pozytywnym nastawieniem i energią. Na ściance pojawiła się również dziennikarka informacyjna Joanna Kryńska z partnerem, a także znani influencerzy — Jagna Niedzielska, Daria Ładocha z córką oraz Kamil Krupicz. Wśród gości był również reporter „Halo tu Polsat” — Maks Behr,
Gala przyciągnęła także wielu popularnych aktorów, którzy błyszczeli na ściance w znakomitych stylizacjach. Wśród nich znaleźli się Sebastian Stankiewicz, Małgorzata Kozłowska — uwielbiana przez widzów za rolę w serialu „Krew z krwi”, a także Emilia Dankwa, znana jako Zosia z kultowej „Rodzinki.pl” oraz Bartosz Gelner, Małgorzata Pieńkowska, Elżbieta Jarosik z córką Anną, Andrzej Młynarczyk, Masza Wągrocka, Julia Chatys, Michał Kurek. Ich obecność podkreśliła, że była to jedna z najbardziej prestiżowych i emocjonujących imprez tego sezonu.
Na czerwonym dywanie pojawili się również uczestnicy programu „Afryka Express” – Paweł Markiewicz i Katarzyna Niezgoda, Krzysztof Ibisz, który prowadzi „Awanturę o kasę”, Dorota Kośmicka-Gacke – producentka hitowych seriali, Carla Fernandez, a także juror programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Stefano Terrazzino.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Barbara Bursztynowicz zalała się łzami po komplementach Edyty Górniak: „To nie jest reżyseria”
Komu kibicowaliście w tegorocznej gali Telekamer? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem oraz na Instagramie, Facebooku i TikToku!





































Autor: Szymon Jedynak
-
Mie ma to jak znak pokoju
-
Super brawa brawa
-
Gratulacje wszystkim Magdalena kondraciuk lat35
-
Gratulacje
moda
D’mash Boutique podbija Kielce. Nie uwierzycie, jakie gwiazdy tu zaglądają [TYLKO U NAS]
Moda z charakterem, nietuzinkowe stylizacje, kameralna atmosfera i znane twarze polskiego kina – D’mash Boutique w Kielcach to butik, który w ciągu zaledwie dwóch lat zdążył zaznaczyć swoją obecność na modowej mapie miasta. Co sprawia, że klientki chętnie tu wracają, a jego progi przekraczają również cenione polskie aktorki? Poznaj wyjątkowe miejsce już teraz!
Na modowej mapie Kielc pojawia się coraz więcej interesujących miejsc, jednak niektóre z nich już od pierwszej wizyty potrafią zapaść w pamięć. Jednym z takich miejsc jest D’mash Boutique – butik dla kobiet zlokalizowany przy Placu Wolności 12 w Kielcach. Choć D’mash Boutique działa od nieco ponad dwóch lat i wciąż należy do stosunkowo nowych punktów na modowej mapie miasta, zdążył już przyciągnąć klientki poszukujące mody z charakterem, niebanalnych propozycji i stylizacji, które pozwalają wyróżnić się z tłumu.
Za D’mash Boutique stoi jego właścicielka, Iwona Litwin, która stworzyła to miejsce z myślą o kobietach pragnących poprzez ubiór podkreślać swoją osobowość i indywidualny styl. Butik prowadzi z pomocą córki, dzięki czemu od samego progu panuje tu ciepła, rodzinna i kameralna atmosfera. Nie ma tu jednego obowiązującego kanonu piękna ani jednego typu sylwetki. Kobieta młodsza i starsza, drobna i o pełniejszych kształtach, miłośniczka klasyki oraz zwolenniczka bardziej odważnych zestawień – każda może znaleźć tu coś dla siebie.
POLECAMY: To ona dołącza do „Tańca z Gwiazdami”. Polsat właśnie to potwierdził
Gwiazdy polskiego kina odwiedzają D’mash Boutique!
Choć D’mash Boutique działa od nieco ponad dwóch lat, jego progi zdążyły już przekroczyć znane twarze polskiego kina i telewizji. Butik miały okazję odwiedzić cenione polskie aktorki – Kinga Preis, Katarzyna Kwiatkowska, Justyna Ducka oraz Katarzyna Żak. Wśród gości nie brakowało również znanych osób odwiedzających Kielce przy okazji OFF Fashion – jednego z najważniejszych wydarzeń modowych odbywających się w mieście. Wszystko to sprawia, że w stosunkowo krótkiej historii D’mash Boutique nie brakuje wyjątkowych spotkań z osobami związanymi ze światem filmu, kultury i mody.


W ofercie D’mash Boutique można znaleźć ubrania pozwalające tworzyć stylizacje na wiele okazji – od codziennych spotkań i wyjść do pracy po ważne uroczystości czy wieczorne wydarzenia. Asortyment jest starannie wybierany, a wiele modeli dostępnych jest w niewielkiej liczbie sztuk. Dzięki temu klientki mogą znaleźć tu rzeczy nietuzinkowe, których nie spotyka się na każdym kroku. Zróżnicowane ceny sprawiają natomiast, że interesujące propozycje można znaleźć na różną kieszeń.
Zakupy w D’mash Boutique to nie tylko poszukiwanie nowych stylizacji, ale również okazja, by zatrzymać się na chwilę i spędzić czas w przyjemnej, kameralnej atmosferze. Kawa, świece, piękne zapachy i starannie zaaranżowane wnętrze tworzą klimat sprzyjający spokojnemu odkrywaniu mody. Każda klientka może liczyć na indywidualne podejście, poradę, pomoc w doborze odpowiedniego fasonu czy stworzeniu całego zestawu. Butik organizuje również specjalne dni ze stylistką, podczas których można skorzystać z profesjonalnych wskazówek i spojrzeć na swój styl z zupełnie nowej perspektywy. Na komfort mogą liczyć także osoby towarzyszące – partner czy dziecko mogą wygodnie poczekać, częstując się wodą, kawą, ciasteczkami lub krówkami. Dzięki takim drobnym gestom czas spędzony w D’mash Boutique może być czymś więcej niż tylko wizytą w sklepie.
Nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja. Plac Wolności to jedno z charakterystycznych miejsc w centrum Kielc, a D’mash Boutique, znajdujący się przy Placu Wolności 12 w Kielcach, wpisuje się w miejskie życie tej części miasta. W pobliżu znajduje się także Teatr im. Stefana Żeromskiego, dzięki czemu okolica przyciąga ludzi związanych z kulturą, sztuką i sceną.



Jeśli więc szukasz miejsca, w którym moda nie oznacza kopiowania gotowych schematów, D’mash Boutique przy Placu Wolności 12 w Kielcach może być adresem wartym zapamiętania. To butik dla kobiet w różnym wieku, o różnych sylwetkach, potrzebach i modowych upodobaniach. Wyjątkowy styl nie polega przecież na noszeniu tego, co mają wszyscy. Powinien być osobisty, niepowtarzalny i dopasowany do kobiety, która go tworzy – a właśnie takich modowych odkryć warto szukać w D’mash Boutique.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda broni Roksany Węgiel? Tak podsumowała jej życiowe wybory
Lubicie odwiedzać takie butiki? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!
















Autor: Szymon Jedynak
Dodaj komentarz
moda
Tak Roxie Węgiel ubrała się na chrześcijański festiwal. Internauci podzieleni
Choć wielu fanów przez lata interpretowało ten utwór jako piosenkę o miłości, sama artystka właśnie rozwiała wszelkie wątpliwości. Słowa, które padły ze sceny podczas Polsat Hit Festiwal, zaskoczyły nawet jej najwierniejszych sympatyków. To jednak dopiero początek tej historii. Dowiedz się więcej!
Roksana Węgiel od dawna udowadnia, że nie zamierza podporządkowywać się obowiązującym trendom i oczekiwaniom. Młoda wokalistka wielokrotnie podkreślała, że w jej życiu ogromne znaczenie mają wiara, duchowość i wartości, które wyniosła z domu. Choć temat religii w show-biznesie wciąż budzi wiele emocji, artystka nie ukrywa swoich przekonań.
Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwal jednym z najbardziej komentowanych momentów był właśnie występ Roksany Węgiel. Wokalistka wykonała swój utwór „Błękit”, jednak zanim wybrzmiały pierwsze dźwięki, zwróciła się bezpośrednio do publiczności. Jej słowa wywołały spore poruszenie zarówno wśród widzów zgromadzonych w Operze Leśnej, jak i internautów śledzących koncert.
“(…) Opowiada ona o sile wyższej, o Bogu. Wiem, że wiele osób interpretuje ją jako piosenkę o miłości, tak że cieszę się, że ona trafiła do waszych serc. Życzę wam udanego odbioru i mam nadzieję, że będziecie wszyscy razem śpiewać ze mną “Błękit” – wyznała Roxie Węgiel.
To wyznanie dla wielu fanów okazało się ogromnym zaskoczeniem. Dotychczas „Błękit” był odbierany przede wszystkim jako subtelna opowieść o uczuciach i relacjach międzyludzkich. Sama artystka przyznała jednak, że od samego początku miała wobec tego utworu zupełnie inną intencję i chciała zawrzeć w nim coś znacznie głębszego.
W rozmowie z Plejadą Roksana Węgiel wyjaśniła, że piosenka powstała właśnie z myślą o Bogu i od początku była dla niej bardzo osobistym projektem. Jak podkreśliła, nie ukrywa swoich wartości i cieszy się, że odbiorcy potrafią odnaleźć w jej muzyce własne emocje oraz doświadczenia.
“Jest to zawsze bardzo miłe, bo to są moje wartości i nigdy tego nie ukrywałam. “Błękit” naprawdę powstał z taką myślą, że chcę napisać tę piosenkę dla Boga, o Bogu. Dostałam bardzo dużo feedbacku takiego, że ludzie sobie to dopisywali do różnych historii, ale faktycznie też wysyłają mi fani świadectwa wiary” – powiedziała.
POLECAMY: Monika Richardson OSTRO o Woźniak-Starak. Te słowa mogą zaboleć
Roxie Węgiel podbiła chrześcijański festiwal?
To jednak nie wszystko. W rozmowie z serwisem „Newsmax Polska” wokalistka jeszcze szerzej opowiedziała o kulisach powstawania piosenki i o tym, jak wielki wpływ na jej twórczość ma religia. Nie ukrywała, że wiara od zawsze stanowi dla niej fundament i źródło siły.
“Nie ukrywam, że wiara od zawsze była moją siłą. Nawet pisząc płytę, która wychodzi już 19 czerwca, bazowałam na swoich najważniejszych wartościach. Piosenka “Błękit” jest o Bogu. Wydaje mi się, że po prostu Bóg działa nawet przez takie rzeczy, przez jakieś sytuacje. Miałam przeczucie, żeby napisać piosenkę o Bogu, która może nie będzie w tak dosłowny sposób opowiadała o wierze” – powiedziała.
Nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel od lat angażuje się również w wydarzenia o charakterze chrześcijańskim. Wokalistka wielokrotnie występowała na festiwalach muzyki religijnej, a jeden z jej ostatnich koncertów w Toruniu odbił się szerokim echem nie tylko za sprawą repertuaru, ale również scenicznej stylizacji.
Artystka zaprezentowała się tam w dopasowanej, błękitnej sukni, która podkreślała sylwetkę i odsłaniała ramiona oraz plecy. W sieci błyskawicznie pojawiły się komentarze, w których część internautów zwracała uwagę na odważny wizerunek wokalistki, zestawiając go z jej publicznymi deklaracjami dotyczącymi wiary.
Sama Roksana Węgiel wielokrotnie podkreślała jednak, że nie widzi w tym żadnej sprzeczności. W wywiadach zaznaczała, że nie zamierza rezygnować z bycia sobą i nie czuje się źle z tym, że pokazuje swoje ciało. Jej zdaniem wiara nie wyklucza kobiecości ani potrzeby wyrażania siebie poprzez modę i sceniczny wizerunek.
Wygląda na to, że młoda gwiazda konsekwentnie podąża własną drogą, nie oglądając się na krytyczne komentarze. Dla jednych jest przykładem odwagi i autentyczności, dla innych pozostaje postacią kontrowersyjną. Jedno jest jednak pewne – Roksana Węgiel nie boi się mówić o tym, co dla niej naprawdę ważne, a historia utworu „Błękit” pokazuje, że za jej twórczością kryje się znacznie więcej, niż wielu mogło przypuszczać.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skolim PRZESADZIŁ? Internauci nie zostawili na nim suchej nitki
Lubicie Roxie Węgiel? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!


Autor: Szymon Jedynak
Dodaj komentarz
moda
Opole 2026: Doda przyciągnęła wszystkie spojrzenia. Trudno się dziwić?
Od początku tegorocznego Festiwalu w Opolu to właśnie ona pozostaje jedną z najgłośniejszych bohaterek wydarzenia. Najpierw zachwyciła podczas wielkiego otwarcia, a teraz ponownie przyciągnęła wszystkie spojrzenia. Jej najnowsza stylizacja już wywołuje ogromne emocje wśród widzów. Dowiedz się więcej i zobacz zdjęcia!
Tegoroczny, 63. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpoczął się od wyjątkowo mocnego akcentu. Organizatorzy zadbali o widowiskowe otwarcie imprezy, a jedną z najważniejszych postaci pierwszego dnia, czyli w czwartek bez wątpienia była Doda. Wokalistka pojawiła się na scenie jako jedna z głównych gwiazd wieczoru i od pierwszych sekund skupiła na sobie uwagę publiczności.
Artystka została wybrana do wykonania utworu „Czas nas uczy pogody”, który od lat uznawany jest za jeden z najważniejszych przebojów polskiej muzyki. Sam wybór piosenki wzbudził ogromne zainteresowanie, jednak równie dużo mówiło się o spektakularnej stylizacji przygotowanej specjalnie na tę okazję.
Doda postawiła wtedy na imponującą gorsetową kreację utrzymaną w odcieniach bieli, écru oraz delikatnego błękitu. Stylizacja przypominała połączenie teatralnego kostiumu z dziełem sztuki i doskonale wpisywała się w podniosły charakter inauguracji festiwalu.
Największą uwagę przykuwał bogato zdobiony gorset pokryty koronkami, przestrzennymi aplikacjami i misternie wykonanymi ornamentami. Całość sprawiała wrażenie projektu rodem z pokazów haute couture i natychmiast stała się jednym z najczęściej komentowanych elementów pierwszego dnia imprezy.
Równie efektownie prezentowała się dolna część kreacji. Liczne warstwy lekkich materiałów, koronek i transparentnych tkanin tworzyły niemal eteryczny efekt. Długie fragmenty sukni ciągnęły się za wokalistką, nadając jej wejściu wyjątkowo widowiskowy charakter.
POLECAMY: Sebastian Fabijański stanął po stronie Skolima? Padły wymowne słowa
Doda zachwyciła kreacją po raz drugi [FOTO]
Wielu widzów było przekonanych, że po tak spektakularnym otwarciu trudno będzie przebić pierwszą stylizację. Tymczasem Doda, w sobotni wieczór po raz kolejny pojawiła się na opolskiej scenie i znów sprawiła, że zaczęto mówić nie tylko o muzyce, ale również o modzie.
W sobotę artystka wystąpiła podczas koncertu „Autobiografia”, poświęconego twórczości Bogdana Olewicza. Był to jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów trzeciego dnia festiwalu, a publiczność od początku liczyła na kolejny efektowny występ wokalistki.
Tym razem Doda postawiła na odważną koronkową stylizację, która natychmiast zwróciła uwagę widzów. Kreacja niemal w całości została wykonana z koronki, podkreślając sylwetkę artystki i nadając jej scenicznej prezencji wyjątkowej lekkości oraz zmysłowości.
Subtelne zdobienia, dopracowane detale i teatralny charakter stroju sprawiły, że występ wokalistki wyróżniał się na tle pozostałych prezentacji. W mediach społecznościowych niemal od razu pojawiły się komentarze internautów zachwyconych zarówno wyglądem gwiazdy, jak i całą oprawą wizualną jej występu.
“Pięknie wyglądasz; Królowa jest tylko jedna; Nagroda za stylizację Ci się należy; Zjawisko kreacja” – pisali widzowie festiwalu w social mediach TVP.
Podczas koncertu „Autobiografia” Doda wykonała utwór „Na na”, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności zgromadzonej w amfiteatrze. Dodatkowym smaczkiem występu była efektowna solówka gitarowa, którą zagrał Jacek Królik. To właśnie połączenie muzyki, emocji i dopracowanej oprawy wizualnej sprawiło, że występ artystki został uznany za jeden z najmocniejszych momentów wieczoru.
Choć Festiwal w Opolu wciąż trwa i przed widzami jeszcze wiele koncertów, jedno wydaje się pewne – Doda po raz kolejny udowodniła, że doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę publiczności. Jej dwie zupełnie różne, ale równie widowiskowe kreacje już teraz należą do najbardziej komentowanych stylizacji tegorocznej edycji wydarzenia, a internauci nie mają wątpliwości, że wokalistka znów znalazła się w centrum festiwalowych emocji.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła, co wydarzyło się z Dodą w Opolu
Podobał Wam się występ Dody? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!













Autor: Szymon Jedynak
Dodaj komentarz
moda
Opole 2026: Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła widzów. Wszyscy mówią o jednym
Po znakomitym debiucie w roli gospodyni Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Agnieszka Woźniak-Starak ponownie znalazła się w centrum uwagi. Tym razem nie tylko za sprawą profesjonalizmu i swobody na scenie, ale również stylizacji, która natychmiast przyciągnęła spojrzenia fotoreporterów i widzów. Internauci nie mają wątpliwości, że prezenterka stała się jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu. Dowiedz się więcej i zobacz galerię zdjęć!
Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa wyjątkowo intensywny czas zawodowy. Po latach pracy w TVN prezenterka wróciła do Telewizji Polskiej, a jej powrót szybko okazał się jednym z najgłośniejszych transferów medialnych ostatnich miesięcy. Widzowie ponownie mogą oglądać ją na antenie TVP, gdzie współprowadzi program „Pytanie na śniadanie” razem z Łukaszem Kadziewiczem.
Dla wielu fanów telewizji był to symboliczny powrót do miejsca, z którym przez lata była związana zawodowo. Choć Agnieszka Woźniak-Starak doskonale odnajduje się w porannym paśmie, tegoroczny Festiwal w Opolu okazał się dla niej zupełnie nowym wyzwaniem. Po raz pierwszy powierzono jej bowiem rolę jednej z głównych prowadzących koncerty podczas najważniejszego muzycznego wydarzenia w kraju.
Już pierwszego dnia festiwalu prezenterka zebrała mnóstwo pochlebnych opinii. Na scenie pojawiła się w efektownej różowej kreacji, która doskonale podkreślała jej elegancję i charakterystyczny styl. W mediach społecznościowych nie brakowało komentarzy zachwyconych widzów, którzy podkreślali, że takiej klasy i profesjonalizmu od dawna brakowało na antenie Telewizji Polskiej.
Internauci zwracali uwagę nie tylko na wygląd gospodyni, ale również na jej naturalność, poczucie humoru i doskonały kontakt z publicznością. Wielu komentujących pisało wprost, że Agnieszka Woźniak-Starak czuje się na scenie jak ryba w wodzie i sprawia wrażenie osoby stworzonej do prowadzenia wielkich wydarzeń na żywo.
POLECAMY: Skolim znów na językach. Pajączkowska ujawnia kontrowersyjną historię
Agnieszka Woźniak-Starak podbija serca widzów TVP?
Drugiego dnia festiwalu gwiazda ponownie zachwyciła stylizacją. Tym razem postawiła na zdecydowanie bardziej nowoczesny i odważny look. Prezenterka pojawiła się na czerwonym dywanie w efektownej sukni z czarnym gorsetowym topem bez ramiączek, który pięknie podkreślał sylwetkę.
Największe wrażenie robiła jednak transparentna dolna część kreacji. Delikatna tkanina została ozdobiona setkami błyszczących kryształków i połyskujących aplikacji. Całość prezentowała się niezwykle elegancko, a jednocześnie nowocześnie i bardzo światowo.
Stylizację uzupełniała subtelna biżuteria oraz klasyczne sandałki na obcasie. Agnieszka Woźniak-Starak postawiła również na naturalny makijaż i proste, rozpuszczone włosy, dzięki czemu całość zachowała lekkość i ponadczasowy charakter. Wielu obserwatorów uznało tę kreację za jedną z najciekawszych stylizacji całego festiwalu.
Warto przypomnieć, że tegoroczne Opole jest dla prezenterki szczególnie ważne. To pierwsza tak duża impreza muzyczna prowadzona przez nią po powrocie do TVP. Nic więc dziwnego, że każdy jej występ jest bacznie obserwowany zarówno przez widzów, jak i osoby związane z branżą medialną.
POLECAMY: Bagi z NOWĄ FUCHĄ w Polsacie? Takie plany ma Edward Miszczak
Drugi dzień festiwalu w Opolu. Kto występuje?
Tymczasem drugi dzień 63. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zapowiada się niezwykle emocjonująco. O godzinie 20:00 rozpoczął się koncert „Premiery”, podczas którego o zwycięstwo walczą m.in. Kamil Bednarek, Andrzej Krzywy, Patrycja Markowska, Michał Wiśniewski, Kuba Szmajkowski, Vix.N, Maciej Skuba, Darya, Fabijański, Krzysztof Iwaneczko, Sargis oraz Jan Piwowarczyk.
Jednym z najważniejszych punktów wieczoru będzie także wyjątkowy recital Justyny Steczkowskiej, która świętuje jubileusz 30-lecia kariery artystycznej. Występ diwy polskiej sceny należy do najbardziej wyczekiwanych momentów całego festiwalu i już teraz budzi ogromne emocje wśród fanów.
Na tym jednak nie koniec atrakcji. O godzinie 22:15 rozpocznie się koncert „Hip-hop. Jedno podwórko 2”, podczas którego na scenie pojawią się m.in. Vienio, Kosi, donGURALesko, Fukaj, Zalia, Łona, Numer Raz, Ryfa Ri, Eldo, Grammatik, OG Kamka, Molesta Ewenement oraz Sarius.
Jedno jest pewne – jeśli pierwszy dzień festiwalu był zapowiedzią tego, co czeka widzów w kolejnych godzinach, Opole ponownie stanie się muzycznym centrum Polski. A Agnieszka Woźniak-Starak udowadnia, że nie tylko świetnie odnalazła się po powrocie do TVP, ale także błyskawicznie stała się jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dawid Kwiatkowski znów w Opolu. Po występie ruszyła lawina komentarzy
Podoba Wam się styl Agnieszki Woźniak-Starak? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!







Autor: Szymon Jedynak
Dodaj komentarz
-
news4 dni temuKolejne wieści od Anity i Adriana ze „ŚOPW”. Jest nowe oświadczenie rodziny
-
news4 dni temuGdzie mieszka Wiśniewski z Mandaryną? Są nowe ustalenia
-
news5 dni temuCo z majątkiem Michała i Poli Wiśniewskich? Nowe ustalenia zaskakują
-
news3 dni temuNowa jurorka „Tańca z Gwiazdami” ujawniona? To transfer roku
-
showbiz3 dni temuTYLKO U NAS: Wiemy, z kim Matteo Brunetti zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”
-
news3 dni temuFabijański zamiast Wieniawy w „Tańcu z Gwiazdami”? Padła jasna deklaracja
-
showbiz5 dni temuPavlović komentuje odejście Ewy Kasprzyk z „TzG”. Te słowa mogą zaskoczyć
-
showbiz2 dni temuKolejna gwiazda REZYGNUJE z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”

Dodaj komentarz