Katarzyna Warnke jest prawie ŁYSA! 

W miniony czwartek Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przemienił się w Pałac Przyjemności. Wszystko za sprawą pokazu mody Dawida Wolińskiego, który inspirowany był lodami marki Magnum. Na evencie pojawiły się największe gwiazdy polskiego show-biznesu, a wśród nich Katarzyna Warnke. Aktorka w króciutkich włosach pozowała fotoreporterom w istnie błyszczącej kreacji. 

HOT NEWS – Olśniewająca Julia Wieniawa cała w złocie na pokazie mody! Co za styl!

Przypomnijmy, że Warnke zdecydowała się na tak mocne cięcie ze względu na rolę w filmie “Klatka” –  pierwszej polskiej produkcji o MMA. Jak gwiazda w nowej fryzurze prezentowała się na czerwonym dywanie? Kasia pokazała się w cekinowej sukience projektu Mariusza Przybylskiego. Dość krótka kreacja odsłoniła szczupłe nogi aktorki. Również głęboki dekolt zrobił na nas spore wrażenie. Warnke wyglądała naprawdę intrygująco! Elegancki look aktorka uzupełniła jedynie klasycznymi, czarnymi szpilkami w szpic oraz niewielką torebką w tym samym odcieniu. Makijaż Kasi był subtelny z mocniejszym akcentem w postaci złotego cienia na powiekach. 

POLECAMY – Ola Ciupa na imprezie Magnum zachwyciła stylizacją! Wiemy ile kosztowała!

Jak Wam się podoba Katarzyna Warnke w nowej fryzurze? Zobaczcie galerię zdjęć, gdzie znajdziecie relację prosto z czerwonego dywanu. 

MAGNUM MODA MUZYKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński


Nie ma więcej wpisów