Nowożeńcy świętowali 70. urodziny księcia Karola!

Śmiało możemy stwierdzić, że ślubem księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle żył cały świat. Ach, cóż to był za piękny dzień! Przypomnijmy, że uroczystości ślubne odbyły się w sobotnie południe w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Fani rodziny królewskiej nie kryli wzruszenia tą niezwykłą ceremonią, lecz emocje zaczynają już powoli opadać. 

HOT NEWS – Stylowa Rozenek-Majdan spaceruje po centrum handlowym. Wiemy, skąd pochodzi ten kombinezon i ile kosztuje!

22 maja Księżna i książę Sussex pojawili się na 70. urodzinach księcia Karola, ojca Harry’ego i Williama. Było to ich pierwsze publiczne wystąpienie po ślubie. Przyjęcie urodzinowe dla pierwszego w kolejce do brytyjskiego tronu księcia zostało zorganizowane w ogrodach Pałacu Buckingham. Meghan swoją stylizacją ponownie nas zachwyciła. Co za szyk i klasa! Elegancka księżna Sussex pokazała się w beżowej sukience sięgającej za kolana oraz w zjawiskowym kapeluszu utrzymanym w tym samym odcieniu. Nowożeńcy prezentowali się pięknie, a uśmiech wręcz nie schodził z ich twarzy! 

POLECAMY – Robert Lewandowski złożył mamie urocze życzenia na Instagramie! Ania także pamiętała o urodzinach teściowej

Zobaczcie teraz zdjęcia prosto z przyjęcia urodzinowego księcia Karola. Jak oceniacie tę kreację Meghan Markle? Równie piękna, jak ta ślubna? 

33064454_1869378746417280_1097469018639433728_n

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook/The Royal Family


Nie ma więcej wpisów