Nietrzeźwy Michał wszczyna bójkę, Leśniewska zaczyna poszukiwania w Global Vicie…co jeszcze zobaczymy w 7 odcinku Diagnozy?

Drugi sezon Diagnozy kontynuuje i rozwija historie, które poznaliśmy w poprzedniej transzy. Anna jest zła na Michała ukrywanie przed nią prawdy o podmianie kopert randomizacyjnych. Skutkuje to poważną i emocjonalną rozmową o ich związku co będzie miało wpływ na ich losy przez cały odcinek.

POLECAMY – RAFAŁ JONKISZ O LITTLEMOOONSTER96 W “TAŃCU Z GWIAZDAMI”! “WIDZIAŁEM W NIEJ SIEBIE”

Michał nie jest w zbyt pogodnym nastroju po dyskusji. Trafia do baru, gdzie pod wpływem alkoholu wszczyna bójkę. Anna natomiast zostaje zwabiona przez Gustawa do samochodu. Mężczyzna próbuje ją ostrzec przed prześladowcami, ona pod wpływem kolejnych emocji nie chce go słuchać (ahh ta emocjonalność kobiet).

Impreza w Global Vicie poświęcona jest zakończeniu badań nad lekiem na endometriozę. Anna stara się zbliżyć do Konrada. Udaje jej się, chłopak zaprasza Leśniewską do siebie. Wychodzą razem. Obserwuje to Oliwier. W mieszkaniu Zagórski przyłapuje Annę na szperaniu w jego rzeczach. Leśniewska wyznaje mu, czego szuka w Global Vicie, opowiada mu o Ewie i prosi go o pomoc…

Nadchodzący odcinek będzie można zobaczyć dzisiaj, 3 kwietnia o godzinie 21:30 w TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – TATIANA MINDEWICZ-PUACZ BEZ MAKIJAŻU CHWALI SIĘ DŁUGIMI WŁOSAMI!

Image_1024-15

fot. informacja prasowa/x-news

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 


Nie ma więcej wpisów