vRqcJnn2_wM

Littlemooonster96 jak Rafał Jonkisz? Skąd takie porównanie? 

Już w ten piątek kolejny odcinek show “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. O kryształową kulę nadal walczy Angelika Mucha, szerzej znana jako Littlemooonster96. Młoda gwiazda internetu początkowo spotkała się z dość dużą krytyką umiejętności tanecznych, jednak już teraz z odcinka na odcinek radzi sobie zdecydowanie lepiej. Co o poczynaniach Angeliki na parkiecie Polsatu twierdzi Rafał Jonkisz

HOT NEWS – Tatiana Mindewicz-Puacz bez makijażu chwali się długimi włosami!

Przypomnijmy, że Rafał wystąpił w 5. edycji programu i ostatecznie zajął aż 4 miejsce, odpadając dopiero w ćwierćfinale. W rozmowie z naszym portalem Mister Polski 2015 wyznał, że w pierwszym odcinku w Angelice zobaczył po prostu siebie. I nie miał na myśli dużej skromności Littlemoonster96, a raczej jej brak obycia z telewizją.  

“Chodzi o to, że ona jest twórcą internetowym i to jest ta różnica” – mówi.

Dodał także, że gwiazdy telewizyjne mają zarówno większą swobodę, jak i świadomość, tego co się dzieję w programie niż Angelika. 

POLECAMY – Gwiazdy “Przyjaciółek” zawitają do 5 odcinka Top Chef! [wideo]

Rafał przyznał, że w pierwszym odcinku zobaczył w oczach Littlemooonster96 ogromne przerażenie. A jak ocenia ostatni taniec Angeliki? Czy ma szansę na finał? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale wideo. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński 
 

Nie ma więcej wpisów