Magdalena Antosiewicz ścięła swoje długie włosy. Poddała się jeszcze innemu zabiegowi.

Magdalena Antosiewicz wraz z pierwszymi promykami słońca i kalendarzową wiosną postanowiła zmienić swój wizerunek. 40-letnia blogerka modowa słynęła z gęstych, ciemnych i przede wszystkim długich włosów. Ta fryzura to przeszłość! Magda ma teraz włosy do ramion.

POLECAMY – RAFAŁ JONKISZ O LITTLEMOOONSTER96 W “TAŃCU Z GWIAZDAMI”! “WIDZIAŁEM W NIEJ SIEBIE”

Mówi się, że w momencie, gdy kobieta decyduje się na ścięcie włosów to tym sposobem chce odciąć się od pewnego rozdziału w swoim życiu. Magda zdradziła nam, że z jej długimi i kręconymi włosami był pewien problem i dlatego zdecydowała się na tak radykalną zmianę.

Ostatnio blogerka pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji marki obuwniczej w zupełnie innym wydaniu. Nie mówimy tu o włosach, ale o okularach zerówkach, które postanowiła założyć. Jak się okazało, ten element stylizacji miał za zadanie zakryć drugi zabieg, który Magda wykonała. Co to takiego?

To nie koniec poprawek urody. Blogerka zdradziła również, że dwa lata temu poddała się jeszcze jednej poprawce. Obecnie jej lekarz zabrania jej ponownego wykonania zabiegu. Dlaczego?

ZOBACZ TEŻ – TATIANA MINDEWICZ-PUACZ BEZ MAKIJAŻU CHWALI SIĘ DŁUGIMI WŁOSAMI!

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów