Śledź nas

news

Gwiazdy na premierze autorskich perfum Sylwii Peretti – sprawdź, czym zachwycają

Opublikowano

w dniu

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti zaprezentowała zaproszonym gościom swoje autorskie perfumy Indomptable

Sylwia Peretti przez wiele miesięcy przygotowywała swoje autorskie perfumy, których nazwę wyjawiła dopiero na uroczystej premierze. Indomptable czy z francuskiego “nieposkromiona”, to słowo, które najlepiej opisuje ich twórczyni. Podczas premiery Sylwia oficjalnie rozpoczęła działalność pod szyldem Peretti House.

HOT NEWS- Orły 2023: znamy Laureatów 25. jubileuszowej edycji Polskich Nagród Filmowych [foto]

Gości wydarzenia powitał Damian Urbańczyk, który przeprowadził rozmowę z gwiazdą wieczoru. Podczas premiery Sylwia mówiła:

Nie mogłam znaleźć zapachu, który odzwierciedlałby mój charakter. Łączyłam różne nuty, różne marki, ale to ciągle nie było “to”. Za cel postawiłam sobie stworzenie takich perfum, które “uniosą” moją pewność siebie, podkreslą temperament i otulą zmysłowością. A ponieważ zawsze spełniam swoje cele, dzisiaj możecie poczuć moją nieposkromioną duszę, rozpylając jedną dozę perfum lndomptable. Skomponowanie tego zapachu trwało ponad rok

Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osób, w tym Sylwia Bomba, Julia Nowakowska, Magdalena Antosiewicz, Julia Chatys, Kinga Zawodnik, Karolina Pilarczyk, Anna Głogowska, Sylwia Madeńska, Martyna Kaczmarek i Agata Wiśniewska. Zmysłowe dekoracje i atmosfera sprawiły, że jeden z najbardziej kultowych lokali nad Wisłą w marcową noc stał się przez chwilę częścią Peretti House. Sensualna i tajemnicza oprawa wydarzenia pozwoliło poczuć się gościom naprawdę nieposkromionymi. Wszystko za sprawą energii, w jaką wprawiają perfumy lndomptable.

Perfumy lndomptable to szaleństwo zmysłów. To zapach, który rozgrzewa i zostaje na długo. Ciepłe oud i daktyl w sercu otulają i uzaleąniają. ldealnie zbalansowane akordy labdanum, ambry i benzoesu łączą się zmysłowo w bazie zapachu. Bergamotka i drzewo różane w nucie głowy dodają energii, jednocześnie w wyrafinowany sposób przełamują całość kompozycji. Perfumy lndomptable w tradycyjnej formie z atomizerem i innowacyjnej formie w kremie to autorskie produkty Sylwii Peretti. Są dostępne stacjonarnie w perfumerii Tagomago Boutique przy ul. Mokotowskiej 64 oraz w sklepie internetowym perfumeria.pl, gdzie już znalazły się w bestsellerach sprzedażowych.

Nuty głowy: bergamotka, drzewo różane Nuty serca: oud, daktyl

Nuty bazy: labdanum, ambra, benzoes

Extrait de parfum

Pojemność: 50 ml

Sugerowana cena detaliczna: 489 zł

Parfum creme

Pojemność: 50 ml

Sugerowana cena detaliczna: 269 zł

Obejrzyjcie zdjęcia z premiery!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda zdradza, jak znieśli jej bana w TVP – broni swojego powrotu

Fot. Dariusz Wysocki

AW

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością