Śledź nas

news

Poznaj finalistki Miss Polski 2021 – wiemy, kto poprowadzi uroczystą galę

Opublikowano

w dniu

Miss Polski

Wybory Miss Polski 2021 już za tydzień!

Już 20 sierpnia na antenie Polsatu rozpocznie się Festiwal Piękna, podczas którego zostanie wyłoniona Miss Polski 2021. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska oraz jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska.

HOT NEWS- Ida Nowakowska i Tomasz Wolny brylują na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej “Jasna Strona Mocy”

24 najpiękniejsze Polki z całego kraju staną do rywalizacji o koronę Miss. Wśród nich znalazły się studentki wielu kierunków, sportsmenki i youtuberki. Koniecznie poznajcie je wszystkie!

Finalistki konkursu MISS POLSKI 2021

1. PAMELA BIELAWSKA ze Złotego Stoku, woj. Dolnośląskie

@pamela.bielawska

„Mam 21 lat. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Moim małym marzeniem jest zostanie osobą medialną w dziedzinie psychologii, którą studiuję. Myślę, że w ten sposób mogłabym pomóc dużej  ilości osób borykających się z różnymi problemami. Hobbistycznie zajmuję się rękodziełem. Uwielbiam podróżować, a w wolnych chwilach dbam o formę na siłowni.”

2. NATALIA BRZOZOWSKA z Augustowa, woj. Podlaskie

@natalia.brzozowska

„Mam 22 lata. Studiuję Zarządzanie na Uniwersytecie w Białymstoku. Moja pasją, a zarazem pracą jest jazda konna. Czynnie startowałam w zawodach w skokach przez przeszkody, a obecnie zdobytą wiedzę przekazuje swoim podopiecznym . Moją nową pasją stał się flyboard. Prowadzę własną firmę, w której każdy może spróbować swoich sił latając nad wodą.”

3. STELLA CZYSZEWICZ z Wrocławia, woj. Dolnośląskie

@sofiiibellaa

„Mam 21 lat. Na co dzień studiuję architekturę na University Collage of London oraz ekonomię na Vistula University. W tym roku rozpoczęłam kurs na Le Cordon Bleu London. To dla mnie niesamowite wyróżnienie, ponieważ znalazłam się w szczęśliwej 15, wyłonionej spośród 750 aplikujących.

Od 15 lat trenuję pięciobój nowoczesny – szermierkę, bieganie, pływanie, jazdę konną oraz strzelanie.

W 2018 zostałam wicemistrzynią w zawodach o Puchar Europy.

Bliski mojemu sercu jest również taniec, gdyż przez większość́ życia tańczyłam balet.

Moją pasją jest malarstwo. Chciałabym kiedyś́ otworzyć́ własną galerię sztuki.

W wolnym czasie jestem wolontariuszką Amnesty International.

Od kilku lat pracuję jako modelka. Połączenie podroży z poznawaniem niesamowitych ludzi z całego świata sprawia mi niesamowitą frajdę.”

4. DOMINIKA DĄDA z Sadkowa, woj. Dolnośląskie

@dadadominika

„Mam 23 lata. Właśnie skończyłam 3 rok studiów w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu Przede mną 7 semestr, wyjazd na Erasmusa i obrona pracy inżynierskiej. Od przyszłego roku akademickiego chciałabym rozpocząć kolejny kierunek studiów – filologię germańską, która na pewno ułatwi mi znalezienie pracy w zawodzie spedytora międzynarodowego. Mam również w planie ukończenie kursów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Moją pasją jest siatkówka, którą trenowałam przez 6 lat w Gwardii Wrocław. Zdobyłam dużo medali, m.in. na mistrzostwach Polski. Reprezentowałam również Dolny Śląsk na Turnieju Nadziei Olimpijskich. Później w moim życiu pojawił się modeling. Brałam udział w kilku Fashion Weekach oraz w konkursie Elite Model Look.”

5. IWONA GÓRSKA ze Szczecinka, woj. zachodniopomorskie

@iwonka.gorska

„Mam 23 lata. Aktualnie mieszkam i pracuję w Poznaniu. Ukończyłam studia na kierunku: podologia, ortopodologia i z satysfakcją pracuję w swoim zawodzie. Podologia, kosmetologia oraz medycyna estetyczna to moja pasja i z tym właśnie wiążę̨ swoją przyszłość. Marzy mi się̨ sieć własnych salonów piękności w Polsce! Poza pracą w moim sercu króluje taniec, który pozostaje w kręgu moich zainteresowań od dziecka. Moje motto życiowe to „Uśmiechnij się̨ do życia, a zżycie uśmiechnie się do Ciebie”.”

6. KAMILA GRZEGORCZYK z Dąbrówki Dużej, woj. Łódzkie

@kamilagrzegorczyk_

„ Mam 20 lat. Jestem pewna siebie i zawsze dążę do wyznaczonego celu. Posiadam dyplom technika ekonomisty. Planuję studiować ekonomię, ponieważ w przyszłości chciałabym pracować jako księgowa. Interesuje mnie moda. Uwielbiam też podróżować.”

7. KATHRIN JANUSZEWSKA z Gródka, Beskidy

@kathrin_januszewska

„Mam 18 lat. Uczę się w średniej szkole ekonomicznej w Ostrawie. Interesuję się zdrowym odżywianiem. Brałam udział w kilku pokazach mody (Ostrava Fashion Week). W wolnym czasie pracuję jako fotomodelka. Kocham zwierzęta szczególnie konie. Odwiedzam również schronisko dla psów. Od 10 lat jeżdżę konno. Swoją przyszłość łączę z pracą z ludźmi. Moje motto: Ceń to, co masz. Pokonaj to, co Cię rani i walcz o to, na czym Ci zależy.”

8. JUSTYNA KOKOSZKA z Suchej Beskidzkiej, woj. Małopolskie

@justynakokoszka_

„Mam 18 lat. Na co dzień rozwijam moje umiejętności muzyczne w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej 2 st. w Krakowie. Gram na fortepianie i flecie poprzecznym. Moją przyszłość łączę z psychologią i coachingiem, w którym chciałabym skupić się na pracy z kobietami, nad rozwijaniem ich wewnętrznego piękna. Niedawno napisałam e-book’a, w którym dzielę się wiedzą na temat budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.”

9. EMILIA KRÓLIKOWSKA z Łodzi, woj. Łódzkie

@emiflesh

„Mam 22 lata. Właśnie skończyłam studia licencjackie na kierunku organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Z zawodu jestem kierownikiem produkcji filmowej oraz youtuberką i influencerką. Od 6 lat prowadzę kanał na YouTube o nazwie EmiFlesh i również pod takim pseudonimem prowadzę swoje inne social media, między innymi TikToka gdzie zrzeszyłam ponad pół miliona obserwatorów. Swego czasu byłam związana z Disney’em i m.in. przeprowadzałam wywiady z międzynarodowymi gwiazdami tej korporacji. Do moich największych pasji należy taniec i aktorstwo. Najpierw uprawiałam gimnastykę artystyczną, a następnie przez lata tańczyłam taniec współczesny. Aktorstwem zajmuję się tylko hobbystycznie, ale mam już za sobą kilka mniejszych epizodów i jedną dużą rolę w filmie „Jestem M. Misfit”. Ogromną przyjemność sprawa mi również nagrywanie moich własnych filmów, dlatego moja praca jest również moją pasją.”

10. ZOFIA KRUPA z Jasła, woj. Podkarpackie

@zofia_julia_krupa

„Mam 20 lat. Obecnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję gospodarkę przestrzenną. Jednak moim marzeniem jest zostać architektem wnętrz. Muzyka to moja pasja! Od 5 roku życia śpiewam i gram na pianinie.  Góry to mój drugi dom, to odskocznia od codziennych obowiązków. Właśnie tam ładuję swoje baterie i czuję się jak ryba w wodzie! Na co dzień jestem radosną i pomocną osobą która zawsze znajduje pozytywne strony życia . Od pewnego czasu zajmuję się modelingiem, który pozwala mi wyrażać swoją duszę artystki.”

11. ANGELIKA KRZYMIEŃ z Sosnowca, woj. Śląskie

@krzymien

„Mam 24 lata. Jestem studentką kosmetologii i już niedługo będę broniła tytuł magistra. Pracuję w klinice kosmetologii i medycyny estetycznej. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii biorąc udział w szkoleniach, webinariach czy wykładach. W pracy specjalizuję się w zabiegach aparaturowych na ciało oraz w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Przez 9 lat trenowałam taniec towarzyski, biorąc udział w licznych turniejach ogólnopolskich. Nadal uwielbiam tańczyć, ale już bardziej hobbistycznie. Lubię jazdę na nartach oraz snowboardzie. Kocham również gotować.”

12. HANNA LIEBNER z Ostrzeszowa, woj. Wielkopolskie

@hania_li

„Mam 24 lata. Jestem inżynierem leśnictwa. Zamierzam kontynuować naukę na stopniu magisterskim i pracować w zawodzie. Od dziecka byłam zafascynowana naturą i zwierzętami. Mam trójkę adoptowanych kotów, a od 9 lat swojego konia Mustanga. Zawsze znajduje czas i miejsce dla zwierząt potrzebujących pomocy. Od dwóch lat interesuje się fotografią analogową i mam nadzieję, że za niedługo zacznę udostępniać zdjęcia, które na ten moment kryją się w szufladzie. W wolnych chwilach sięgam po książki z zakresu etyki, literatury klasycznej i mindfulness, które są dla mnie przewodnikami po dzisiejszym świecie.”

13. MAGDALENA MAJDA ze Świniarska, woj. Małopolskie

@magdalenaa.majda  

„Mam 20 lat. Na co dzień studiuję biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuję się̨ psychologią kryminalną oraz biologią molekularną. W przyszłości chciałabym pracować w diagnostyce molekularnej nowotworów, aby przyczynić się do rozwoju nowych terapii onkologicznych. Wolny czas spędzam na czytaniu książek, gotowaniu oraz długich spacerach z moim pieskiem.”

14. SARA MARUT z Rybnika, woj. Śląskie

@7_sarus_7

„Mam 18 lat. Uczę się w 3 klasie technikum o profilu wykończenia wnętrz.  W przyszłości chciałbym zostać stewardessą oraz prowadzić własną firmę architektoniczną. Moją największą pasją jest taniec, który towarzyszy mi od dzieciństwa. Swoją przygodę zaczęłam od tańca nowoczesnego, natomiast później pokochałam jazz a aktualnie ćwiczę pole dance. Uwielbiam piec ciasta oraz przygotowywać desery! W wolnym czasie natomiast chodzę na żużel, z którego słynie moje miasto. Dodatkowo zajmuje się swoją małą hodowlą kur.”

15. KLAUDIA MODZELEWSKA z Downar, woj. Podlaskie

@klaudiaamodzelewska

„Mam 19 lat. Jestem tegoroczną maturzystką. Planuję studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku: pielęgniarstwo. W przyszłości chciałabym połączyć zawód pielęgniarki i kosmetologa. Moją największą pasją jest muzyka. Od kilku lat gram na pianinie. Skończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia. Kocham zwierzęta. Mam trzy pieski i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Bardzo lubię też sport. Uwielbiam jazdę na rowerze oraz siatkówkę.”

16. SABRINA OLKOWICZ z Bylic, woj. zachodniopomorskie

@sabrina.olkowicz

„Mam 26 lat. Obecnie mieszkam w Londynie. Interesuję się modelingiem. W tym roku zajęłam drugie miejsce w Top Model UK, a w zeszłym roku brałam udział w pokazach mody podczas tygodnia mody w Londynie. W niedalekiej przyszłości chciałabym otworzyć swoją własną restaurację, dlatego obecnie pracuje jako manager w pizzerii w Londynie, aby zdobyć potrzebne mi doświadczenie. Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas np. jeżdżąc na rowerze i podziwiając piękne, otaczające mnie widoki. Lubię też bardziej sporty ekstremalne. Moim marzeniem jest skok ze spadochronem. W wolnych chwilach uwielbiam spacerować, czytać książki i słuchać muzyki klasycznej.”

17. JOWITA ORŁOWSKA z Grodkowa, woj. opolskie

@jowita_orlowska

„Mam 26 lat. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. W tym roku obroniłam tytuł magistra na kierunku: Coaching Kariery i Poradnictwo Zawodowe na Uniwersytecie Wrocławskim.

Obecnie pracuję jako specjalista ds. rekrutacji. W przyszłości chciałabym zająć się indywidualnym coachingiem pracowników dużych firm. Jestem perfekcjonistką. Moją największą pasją jest dbanie o rozwój osobisty, a w ramach odpoczynku poświęcam się malarstwu, które pomaga mi wyrażać swoje emocje.”

18. WERONIKA PRZESTRZELSKA z Łomży, woj. podlaskie

@ weronika_przestrzelska

„Mam 21 lat. Studiuję na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku: Stosunki Międzynarodowe.

Dużą rolę w moim życiu odegrał taniec towarzyski, który trenowałam przez 6 lat oraz sport, dzięki któremu nauczyłam się̨ wytrwałości w darzeniu do celu. Z konkursem Miss Polski jestem związana od 2017 roku, kiedy zdobyłam tytuł Miss Podlasia Nastolatek 2017. Konkurs dał mi wiele możliwości rozwoju osobistego i rozbudził we mnie nową pasję, jaką stał się̨ fotomodeling. Udział w licznych sesjach zdjęciowych i projektach modowych sprawił, ze jestem bardziej świadomą̨ siebie kobietą.

Kocham zwierzęta, dlatego w moim domu od zawsze mam kilka zwierząt domowych.”

19. SANDRA SALAMON z Barcina, woj. Kujawsko – pomorskie

@sandrasalamon_

„Mam 22 lata. Na co dzień mieszkam w Londynie, gdzie przeprowadziłam się w wieku 10 lat. Aktualnie kończę studia magisterskie na kierunku marketingu cyfrowego na uczelni: King’s College London.

W przyszłości chciałabym otworzyć własną agencje marketingowa, która będzie pomagać mniejszym i większym przedsiębiorstwom w budowaniu ich marki w mediach społecznościowych.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie, najchętniej na siłowni. Zaczęłam zdobywać uprawnienia trenera personalnego, niestety zamknięcie siłowni z powodu pandemii pokrzyżowało moje plany. Dodatkowo bardzo lubię gotować i piec. Najczęściej są to zdrowe wypieki bez dodatku cukru. Sama staram się modyfikować przepisy tak, aby były zarazem smaczne i zdrowe.”

20. AGNIESZKA SZUSZKIEWICZ z Drawska Pomorskiego, woj. Zachodniopomorskie

@szuszkiewicz_photomodel

„Mam 19 lat. Uczę się w technikum logistycznym w Szczecinie. Chciałbym zostać projektantką wnętrz lub architektem. Na co dzień interesuję się biznesem w mediach społecznościowych oraz motywacją. Zaczęłam pisałaś motywacyjna książkę aby wesprzeć kobiety i pokazać im, że są wyjątkowe! Moją pasją jest pieczenie. Interesuję się zwierzętami. Sama posiadam dwa buldożki francuskie.”

21. ALEKSANDRA WASIK z Nowogrodu

@olaa.wasik

„Mam 20 lat.  Jestem studentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Przyszłość wiążę właśnie z tym kierunkiem. Moją pasją są biegi przełajowe, w których odniosłam wiele sukcesów oraz gotowanie. Moim wielkim marzeniem jest otwarcie własnego gabinetu dietetycznego oraz pomaganie innym w zaakceptowaniu siebie. Wolne chwile uwielbiam spędzać aktywnie. Wieczorne spacery z psem pozwalają̨ mi odpocząć od codziennych obowiązków i oczyścić́ myśli. Jestem osobą wrażliwą i empatyczną, tego samego szukam także w drugim człowieku.”

22. AGATA WDOWIAK z Łodzi, woj. łódzkie

@agatawdowiak_

„Mam 24 lata. Urodziłam się̨ i mieszkam w Łodzi, ale emocjonalnie jestem też związana z Kalifornią, w której mieszkają moi bliscy. Jestem absolwentką Geomonitoringu, Zarządzania Biznesem, a obecnie studiuję Nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyłam szkołę muzyczną I Il stopnia. Zawsze fascynowała mnie kariera pianistki. Często pracuję jako modelka, co daje mi bardzo dużo radości. W życiu lubię podejmować nowe wyzwania i mam wiele pasji. Jedną z nich jest sport, w tym wspinaczka i pływanie. Ukończyłam kurs ratownictwa WOPR, a poza tym interesuje mnie motoryzacja. Kocham czuć adrenalinę, którą dają mi sporty ekstremalne. Udało mi się  po kryjomu wspiąć na 120 metrowy komin w Lodzi, po to, by zajadając wniesione w plecaku sushi oglądać wschód słońca.”

23. PAULINA WĘGLARZ ze Strzelc Krajeńskich, woj. Lubuskie

@paulina.węglarz

„Mam 24 lata. Na co dzień prowadzę swój salon kosmetyczny, w którym z wielką radością obdarowuję pięknem inne kobiety. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii tak, aby każda z nas mogła poczuć się wyjątkowa. Swój wolny czas staram się poświęcać tym, którzy są dla mnie najcenniejsi – mojej rodzinie i przyjaciołom. To oni zawsze mnie wspierają i motywują do działania. Od dziecka moją pasją jest śpiew. Już od najmłodszych lat miałam szanse oglądać uśmiechy zadowolonych widzów. Uważam, ze jestem osobą która nie boi się wyzwań i zawsze podąża za marzeniami nawet tymi, które nie są na wyciągnięcie ręki.”

24. GABRIELA ZIEMBAŃSKA z Sidziny, woj. Małopolskie

@gabriela.ziembanska

„Mam 23 lata. Jestem studentką drugiego stopnia Architektury na Politechnice Krakowskiej. Dążę do tego, aby w przyszłości być nie tylko architektem – inżynierem ale również artystą. Chciałabym decydować i kształtować otaczającą̨ nas przestrzeń. Moją największą pasją jest moja praca. Jestem szczęśliwa ze mogę robić to co kocham. W wolnej chwili uwielbiam spędzać aktywnie czas, głownie dlatego że jest to połączone z podróżowaniem oraz odkrywaniem nowych miejsc. Uważam ze w życiu trzeba być egoistą, pozytywnym oczywiście. Trzeba dobrze poznać siebie, swoje pragnienia i realizować je w zgodzie z samym sobą i resztą świata.”

Obejrzyjcie zdjęcia wszystkich pięknych finalistek!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marzena Rogalska wraca do TVN – dołączy do prowadzących popularnego programu

Miss Polski, 17.01.2021, fot.WBF, na zdj. Krzysztof Ibisz

Fot. Materiały prasowe Polsat – Dorota Czoch

AW

news

Pawlikowska, Wiśniewski i Diablo Włodarczyk na gali charytatywnej Fundacji im. Profesora Zbigniewa Religi [zdjęcia]

Opublikowano

w dniu

przez

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

Gwiazdy pojawiły się na wyjątkowej gali na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi!

14 stycznia w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła uroczysta gala charytatywna na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza gwiazd „Businesswoman & life”. 

HOT NEWS- Prime MMA wydało oświadczenie ws Queen of the Black – youtuberka pocięła się na wizji!

Swoją obecnością galę zaszczycił dr Grzegorz Religa, natomiast z ramienia Fundacji był obecny dr Jan Sarna – Dyrektor generalny Fundacji oraz Andrzej Bida – Dyrektor ds. Marketingu. Licytację poprowadził aktor Jacek Borkowski.

W kalendarzu wystąpiła plejada gwiazd, a część z nich pojawiła się na gali. Między innymi: Ewa Gawryluk, Beata Pawlikowska, Kris Florek, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Justyna Sekunda, która przygotowała ciasteczka w formie serca. Swoimi występami wydarzenie uświetniły występy Danuty Błażejczyk, Michała Wiśniewskiego i zespołu „No Borthers”.

Kalendarz gwiazd “Businesswoman & life” można zakupić na stronie: https://allegro.pl/oferta/kalendarz-gwiazd-11677581461

Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza i licytacji jest przekazany na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Podczas licytacji zebrano 221 tysięcy złotych!

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- “Dzikie karty” na Eurowizji 2022 – kolejni uczestnicy chcą dołączyć do preselekcji. TVP podjęło decyzję

Fot. Paweł Mazurek 

AW

Kontynuuj czytanie

news

Prime MMA wydało oświadczenie ws Queen of the Black – youtuberka pocięła się na wizji!

Opublikowano

w dniu

przez

prime mma

Władze Prime MMA wydały oświadczenie ws 18-letniej Julii, która pokaleczyła się podczas live’u.

W niedzielę media obiegła niepokojąca wiadomość na temat YouTuberki znanej jako Queen of the Black. Julia Pelc włączyła na Instagramie transmisję na żywo, podczas której pocięła się na oczach widzów. W internecie pojawiły się nagrania, na których widać przerażoną i zakrwawioną 18-latkę… Sylwester Wardęga poinformował, że dziewczyna została przewieziona do szpitala, następnie została oddana pod opiekę ojca w Warszawie.

HOT NEWS- “Dzikie karty” na Eurowizji 2022 – kolejni uczestnicy chcą dołączyć do preselekcji. TVP podjęło decyzję

Queen of the Black 19 lutego miała wystąpić podczas gali Prime Show MMA, której szefem jest znany z ‘Warsaw Shore” Don Kasjo. Julia miała walczyć w oktagonie z Karoliną Dumałą, partnerką Kruszwila. Błyskawicznie pojawiły się głosy, że dziewczyna nie powinna brać udział w takim wydarzeniu. Władze federacji wydały oświadczenie, w którym poinformowali:

Przyjęliśmy z niepokojem napływające do nas od wczoraj informacje dotyczące Queen of the Black – Julii Pelc – czytamy. Udzieliliśmy naszej uczestniczce natychmiastowego osobistego wsparcia, wezwaliśmy służby medyczne oraz jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną Julii. Na ten moment sytuacja jest stabilna, a Julka znajduje się pod profesjonalną opieką. W dalszym ciągu monitorujemy przebieg zdarzeń i stawiamy to jako nasz najwyższy priorytet.

Co ciekawe, nadal nie wykluczają, że osłabiona psychicznie i fizycznie Julia weźmie udział w walce!

Prosimy o uszanowanie spokoju Julii tak, aby nasza dalsza pomoc mogła być jak najbardziej skuteczna. W tej chwili najważniejszy jest jej powrót do zdrowia. O wszystkich działaniach i podejmowanych decyzjach będziemy informować na bieżąco

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Behawiorysta odcinek 3: Gerard idzie tropem trudnej przeszłości Horsta

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

“Dzikie karty” na Eurowizji 2022 – kolejni uczestnicy chcą dołączyć do preselekcji. TVP podjęło decyzję

Opublikowano

w dniu

przez

Eurowizja 2022

TVP ostatecznie rozwiało spekulacje na temat “dzikich kart” na Eurowizję 2022.

Kilka dni temu poznaliśmy 10 wokalistów, którzy wezmą udział w preselekcjach do Eurowizji 2022. Przypomnijmy, że kandydaci wezmą udział w specjalnym koncercie, podczas którego jury oraz widzowie wybiorą artystę, który będzie nas reprezentować w Turynie. Wydarzenie ma się odbyć w połowie lutego.

HOT NEWS- Behawiorysta odcinek 3: Gerard idzie tropem trudnej przeszłości Horsta

Niespodziewanie Doda ogłosiła, że również chciałaby zostać naszą reprezentantką, co wywołało euforię wśród fanów. Szybko się okazało, że termin nadsyłania zgłoszeń minął 20 listopada 2021, więc oficjalnie wokalistka nie może wziąć udziału w preselekcjach. Jednak 13. punkt regulaminu mówi, że członkowie jury mogą zaproponować swoich kandydatów na zasadzie “dzikich kart”, co znów dało nadzieję.

Okazuje się również, że nie tylko Doda, ale również Łzy, Siostry Szczepańskie czy Wojciech Sokolnicki również chcieliby jeszcze dołączyć do grona kandydatów. Warto przypomnieć, że w poprzednich latach “dzikie karty” były już wręczane – dostały je Natasza Urbańska, Iwona Węgrowska czy Ada Fijał.

Nieoficjalnie Jastrząb Post dowiedział się, że w tym roku TVP jednak nie zdecyduje się na taki krok. Informator portalu związany z Telewizją Polską wyjawił:

W preselekcjach wystąpi 10 artystów, których nazwiska ogłoszono w piątkowym wydaniu “Pytania na śniadanie”. Nie zostaną wręczone dzikie karty. Nie było nawet takich planów. Do eliminacji zakwalifikowały się tylko utwory zgłoszone do 20 listopada włącznie. Żadnych dzikich kart nie będzie

Żałujecie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola Żuraw zaręczyła się: Kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana – nikt inny JA!

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Behawiorysta odcinek 3: Gerard idzie tropem trudnej przeszłości Horsta

Opublikowano

w dniu

przez

Behawiorysta

W trzecim odcinku Behawiorysty, Gerard zatopi się w świat Horsta Zeigera!

Nowy serial Player Original “Behawiorysta” jest oparty na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. W serialu świat realny zaciera się z realnym, a zabójca jest ukryty za ekranem komputera. Bohaterami są: Gerard Edling (Robert Więckiewicz) – stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem oraz Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca

HOT NEWS- Ola Żuraw zaręczyła się: Kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana – nikt inny JA!

W trzecim odcinku Gerard próbuje odnaleźć związek między ofiarami DYLEMATÓW. Do internetu trafia film, w którym jeden z przetrzymywanych (Orson) w lekceważący sposób wypowiada się o osobach, które zabił w wypadku. Opinia publiczna jest oburzona – pojawiają się głosy, że w DYLEMACIE zginął niewłaściwy człowiek. Prokurator generalny pod naciskiem mediów chce wznowić dochodzenie w sprawie chłopaka.

Film o przetrzymywanych bada Weronika i trafia na trop użytkownika, który wrzucił go do social mediów. Okazuje się, że burza medialna wywołana nagraniem została precyzyjnie zaprojektowana przez Horsta. Tymczasem Orson wychodzi z lasu pod wpływem narkotyków. Rozpoznaje go grupa młodych mężczyzn i postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę…

Emilia odkrywa prawdziwą przyczynę, dlaczego Brygida chciała popełnić samobójstwo. Jej świat zawalił się na wieść o romansie ojca. Czuje się zmanipulowana i oszukana przez osobę, którą bardzo kochała i której ufała bezgranicznie. Gerard traci coś dla niego najcenniejszego – relację z córką.

Gerard ma przeczucie, że przeszłość Horsta ma wpływ na jego motywację. Jedzie do jego ciotki i mocno przyciska. Pyta co stało się z chłopakiem po samobójstwie matki i tym, jak ojciec zginął podczas kilkudniowej libacji. Ciotka, która ciągle ma wyrzuty sumienia, że nie zajęła się z wtedy małym Horstem, wyznaje, że oddała go do rodzinnego domu dziecka. Podaje adres. Gerard jedzie we wskazane miejsce. Tam odkrywa szokujące fakty…

3. odcinek serialu dostępny w Playerze już od 18 stycznia! Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Niezaszczepiony Novak Djoković nie zagra w Australian Open – zostanie deportowany

Fot. Materiały prasowe TVN

AW

Kontynuuj czytanie

HITY