Kim Kardashian ma różne sposoby na zatrzymanie się w czasie. Sposób ten jest dość kontrowersyjny.

Patrząc na żeńską część rodziny Kardashian można śmiało stwierdzić, że co kolejna, to młodsza. Tak właśnie się dzieje, gdy dba się o cerę i ciało takimi sposobami.

POLECAMY – PARIS FASHION WEEK PRZERÓSŁ OCZEKIWANIA JULII WIENIAWY:POCZUŁAM SIĘ PEWNIE

Wizerunek Kim od lat jest najbardziej pożądanym przez młode dziewczyny. Płeć piękna podczas wizyt u makijażystów, stylistów paznokci czy fryzjerów, często prosi o stylizację “na Kim”. Ostatnio modny jest również efekt Kim (dłuższe rzęsy w paru miejscach), który oferują stylistki rzęs. Mówcie co chcecie, ale dziewczyna jest niewątpliwie dużym autorytetem.

Każda z sióstr Kardashian ze szczególną uwagą dba o swój wizerunek. Operacje plastyczne, zabiegi medycyny estetycznej i pełny makijaż to dla nich codzienność. Jeśli już mowa o full makijażu to Kylie Jenner zapoczątkowała ciąg produkcji autorskich kosmetyków, Kylie Cosmetics. Matowe pomadki, palety cieni i lakiery do paznokci znalazły duże grono fanów. W ramach rozpowszechnienia idei, którą rozpoczęła młodsza siostra, niedawno na rynek kosmetyczny weszła Kim Kardashian z własną marką KKW Beauty. Produkty oferowane przez celebrytkę to m.in. pędzle do konturowania twarzy, podkłady w sztyfcie w dużej gamie kolorystycznej czy rozświetlacze.

Kim od lat jest wierna jednemu makijażyście, Mario, z którym prowadzą wspólnie warsztaty idealnego makijażu. Podczas jednego ze spotkań zdradzili przepis gwiazdy na gładką skórę pod oczami, bez worków i zmarszczek. Tajemniczym sposobem tego duetu jest krem, który można dostać w każdej aptece, bez recepty za zaledwie 26 złotych. Jest to…krem na hemoroidy, który dzięki zawartości heparyny, zmniejsza obrzęki!

“Krem na hemoroidy napina skórę. To naprawdę bardzo, bardzo stary trick. Strasznie śmierdzi, ale działa” – wyznali

W przeszłości taką samą metodę stosowały Madonna i Sandra Bullock.

ZOBACZ TEŻ – NAGA PRAWDA O POPKU! SPODZIEWALIŚCIE SIĘ TAKICH SŁÓW Z UST RAPERA?

Sprawdzicie ten patent?

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!

 

Nie ma więcej wpisów