Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała sutki. Czy naprawdę wygląda wyzywająco?

Małgorzata Rozenek-Majdan oprócz idealnej sylwetki, pięknych włosów i perfekcyjnie dobranych stylizacji ma idealne i kształtne piersi. Nie ma co ukrywać, ale Gośka jest prawdziwą seksbombą! Dzisiejsze zdjęcie, które wstawiła na Instagrama rozgrzało fanów do czerwoności.

POLECAMY –KASIA DZIURSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z PRZESZŁOŚCI. NIE ZAWSZE BYŁA FIT SEKSBOMBĄ!

Małgosia nigdy nie ukrywała swoich kształtnych piersi i tym razem również tak się stało. Przypomnijmy sytuację z pierwszego sezonu Project Runway, podczas której Gosia wystąpiła gościnnie jako modelka jednego z projektantów, Jacoba. Chłopak szyjąc dla niej kreację nie mógł poradzić sobie z rozmiarem jej biustu i to dosłownie:

“Stara ja nie wiem jak ty sobie radzisz, ja nie wiem kto cię szyje, ale twój biust to jest masakra. […] Dla faceta to jest super rzecz, ale dla krawca to jest masakra.” – zaśmiał się projektant

Dzisiejszego poranka Małgonia pochwaliła się zdjęciem z przymiarek. Zaprezentowała się w eleganckim kombinezonie, który jest jednocześnie dość wyzywający ze względu na swoją przezroczystą górę. Fani od razu dostrzegli widoczne sutki.

“TAKA KOBIETA I SUTKI WIDOCZNE..NIE NIE NIE”

“Nie krytykuje, ale chcę zapytać dlaczego świecenie biustem przed całą Polska jest ostatnio w modzie?”

“Przecież tu widać wielkie gołe cyce!!! Może Pani pokazywać co chce, to Pani sprawa, ale proszę nie być hipokrytką, że nie taki był zamiar”

ZOBACZ TEŻ – MAGDALENA BOCZARSKA NIGDY TAK SZCZERZE O PORODZIE SYNKA!

Podoba Wam się?

fot.Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów