Śledź nas

news

Skorzystaj z oferty Noble Lashes, by stać się profesjonalną stylistką rzęs

Instruktorzy Noble Lashes prowadzą profesjonalne kursy przedłużania rzęs na terenie całego kraju

Nobles Lashes to firma, posiadająca certyfikaty ISO, gwarantujące zachowanie najwyższych standardów jakości w prowadzeniu szkoleń. Brand przygotował dla swoich klientów kursy, obejmujące m.in. przedłużanie rzęs metodami objętościowymi oraz 1:1, microblading, rekonstrukcję brwi, laminację włosków. Specjalne szkolenia w formie online dostępne są również dla osób, pragnących zdobyć podstawową wiedzę na temat zabiegów kosmetycznych. 

Firma prowadzi profesjonalne kursy, których terminy planowane są z odpowiednim wyprzedzeniem. Osoby, biorące udział w szkoleniach, mogą liczyć na pełne wsparcie instruktorów na każdym etapie nauki. Specjaliści na podstawie ćwiczeń analizują umiejętności danej osoby. Rozwiązanie to umożliwia dopasowanie zakresu szkolenia do zapotrzebowania konkretnej kursantki. Zajęcia Noble Lashes obejmują m.in.:

– przedłużanie rzęs metodami objętościowymi;

– przedłużanie rzęs metodą 1 do 1.

– microblading;

– stylizację brwi;

– przedłużanie dolnych rzęs;

– lifting i laminację rzęs;

– hennę.

Na stronie firmy dostępna jest specjalna mapka szkoleniowa przeznaczona do znalezienia instruktora w najbliższej okolicy. Chcąc uzyskać informacje na temat zakresu oraz ceny kursu, należy skontaktować się z konkretną specjalistką Noble Lashes, której dane znajdują się na podstronie szkolenia. Firma przygotowała również kursy wprowadzające w formie online, dotyczące podstawowej i objętościowej metody przedłużania rzęs. Warto dodać, że instruktorki z Noble Lashes oferują szkolenia w ramach dofinansowania z Powiatowego Urzędu Pracy. Firma prowadzi również kursy poza granicami RP. Z usług Noble Lashes mogą więc skorzystać osoby, mieszkające we Włoszech, w Anglii, Holandii, Irlandii, Belgii, Austrii, Niemczech, Norwegii oraz Szwecji.

Noble Lashes jest wiodącą firmą w sektorze przedłużania rzęs. Brand został założony przez braci Wojciechowskich – Pawła i Karola. Postanowili oni stworzyć firmę, zajmującą się szkoleniem specjalistów oraz sprzedażą profesjonalnych produktów przeznaczonych do przeprowadzenia zabiegu przedłużania rzęs. Nobles Lashes ma w swoim zespole 40 instruktorek, wyróżniających się indywidualnym podejściem do klienta, bardzo dobrymi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Firma z dużą starannością rekrutuje osoby, przeprowadzające szkolenia. Rozwiązanie to gwarantuje wyjątkową jakość usług. Firma prowadzi również sprzedaż produktów tworzonych na terenie Europy i Korei Południowej. Preparaty oraz sztuczne rzęsy spełniają odpowiednie normy jakościowe. Firma stara się wykorzystywać ekologiczne rozwiązania, wśród których warto wskazać recyklingowe i biodegradowalne materiały. Noble Lashes opracowało również Polish Premium Quality – kolekcję, wyróżniającą się naturalnymi składami i unikalnymi recepturami. Firma zdecydowała się na produkcję nowych linii w polskich laboratoriach, by móc w pełni kontrolować proces produkcyjny sprzedawanych towarów. Składniki preparatów z kolekcji Polish Premium Quality opracowywane są przez profesjonalnych naukowców, współpracujących z instruktorkami Noble Lashes. Rozwiązanie to gwarantuje możliwość dostarczania klientkom bezpiecznych produktów o odpowiednich właściwościach.

Stylizacja rzęs stanowi dziedzinę kosmetyki, wymagającą regularnego podnoszenia swoich kwalifikacji. Umiejętność wydłużania włosków z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i technik jest doskonałym pomysłem na własny interes, mogący przynieść wiele korzyści materialnych. Warto więc skorzystać z oferty Noble Lashes, by  czerpać wiedzę od najlepszych specjalistów w tej branży.

Kliknij, aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

news

Ida Nowakowska pokazuje dziecko i zdradza szczegóły porodu: Nawet punktualność synek odziedziczył po tacie

ida

Ida Nowakowska w zeszłym tygodniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Fani Idy Nowakowskiej gorąco wspierali swoją idolkę w oczekiwaniu na przyjście jej pierwszego dziecka od czasu ogłoszenia wiadomości o ciąży na antenie “Pytania na Śniadanie”. Celebrytka w zeszłym tygodniu oficjalnie przeszła na urlop macierzyński i oczekiwała na narodziny potomka.

HOT NEWS- Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

W poniedziałek rano media obiegła informacja, że Ida urodziła już zeszłym tygodniu! Magazyn Super Express poinformował, że synek gwiazdy przyszedł na świat w zeszły czwartek. Teraz tancerka oficjalnie potwierdziła te doniesienia publikując wpis na temat porodu oraz filmik świeżo upieczonego taty z synem:

Wykapany Tata. Like Father, like Son. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami 

Podziękowała też lekarzom szpitala, który czuwali nad nią i dzieckiem:

Wielkie podziękowania dla Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego – dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów. (…) Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa… i za modlitwę… i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! 

Słodko?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

ata

Ata z Hotelu Paradise 2 ocenia parę z kolejnej edycji!

Ata Postek wygrała drugą edycję randkowego reality show Hotel Paradise. Teraz kolejna odsłona programu niedługo dobiega końca, a była uczestniczka ocenia obecnych rezydentów rajskiego hotelu.

HOT NEWS- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Beata zdradziła nam, że lubi Marcina, bo emanuje pozytywną energią. Nie jest jednak przekonana, czy kochają się z Natalią! A co sądzi o lubianej przez widzów parze Bibi i Simonie?

Śmieszni oni są! Oni się tak droczą ze sobą, fajna para. Zobaczymy! (…) Najbardziej lubię, jak on do niej mówi “To jest 2000, to jest 2000!”, bo ona jest rocznik 2000. Podobami się do to jak on to mówi. No to może pasują, pasują do siebie…

A czy według Beaty osoby urodzone w XXI wieku są inne? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

maja

Maja Hyży wyjawiła przedmiot sądowej batalii z byłym mężem!

Kilka tygodni temu Maja Hyży niespodziewanie opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym oskarżyła swojego byłego męża Grzegorza o nękanie, prześladowanie i obwinianie. Na to wokalista szybko odpowiedział własnym oświadczeniem, w którym zaprzeczył oskarżeniom. Według niego była żona utrudnia mu kontakt z synami, a on wytoczy jej proces sądowy.

HOT NEWS- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Teraz celebrytka postanowiła opowiedzieć magazynowi Party, dlaczego spotkają się w sądzie. Przez pandemię koronawirusa data rozprawy nadal jest przesuwana. Maja wyjawiła, że chce uregulować rodzinne sprawy i żąda podwyższenia kwoty alimentów:

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów. Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany.

Natomiast Grzegorz chce domagać się częstszych kontaktów z chłopcami. Chce, aby Alexander i Wiktor spędzali z nim równo tyle czasu, co z matką:

Grzegorz domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska miała urodzić już w zeszłym tygodniu!

Ida Nowakowska w styczniu ogłosiła, że jest w 6 miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną wiadomość przekazała na planie programu “Pytanie na Śniadanie”, gdzie koledzy od razu obdarowali przyszłą mamę prezentami.

HOT NEWS- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Szczęśliwa celebrytka wzięła udział w kilku sesjach ciążowych i zaczęła reklamować rzeczy dla dzieci. Na Instagramie pokazała wyprawkę, a nawet poszła na spacer z pustym wózkiem, podczas którego wykonywała niełatwe baletowe figury. W pewnym momencie ujawniła, że razem z mężem Jackiem Herndonem spodziewają się syna.

Kilka dni temu Ida w końcu udała się na urlop macierzyński i już nie pojawiała się w “Pytaniu na Śniadanie”. Teraz z kolei magazyn Super Express donosi, że celebrytka urodziła! Na łamach gazety czytamy:

Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu  

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola z Hotelu Paradise o trudnej sytuacji na Zanzibarze – program to 1. taki projekt od LAT

11.03.2020 WARSZAWA WAWER STUDIA ATM – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE N/Z IDA NOWAKOWSKA – JURORZY
scena z: Ida Nowakowska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY