Śledź nas

news

Steczkowska, Santor i Węgiel na Wigilijnym kolędowaniu razem z telewizją Polsat

Opublikowano

w dniu

Największe gwiazdy dołączyły do wigilijnego kolędowania już po raz 12!

To już tradycja, że 24 grudnia na antenie Polsatu rozbrzmiewają najpiękniejsze kolędy w wykonaniu najpopularniejszych wykonawców. Prawdziwe święta nie mogą obyć się bez rodzinnej atmosfery, pysznych dań i oczywiście kolędowania! Dlatego już o godz. 12:45 rozpocznie się wigilijny koncert z Fundacją Polsat. W świąteczny i rodzinny nastrój wprowadzą nas: Basia Kurdej-Szatan z mężem Rafałem, Sławomir z Kajrą oraz podopieczni Fundacji Polsat. Artyści wspólnie zaśpiewają m.in. „Przybieżeli do Betlejem” i „Do szopy hej pasterze”. Oprawę koncertu wzbogacą tradycyjne, polskie elementy – pojawią się tzw. „Dziady”, czyli Anioł, Śmierć, Turoń, Niedźwiedź i Pastuszek z gwiazdą. Co warte dodania – tradycja kolędowania Dziadów znalazła się na liście Dziedzictwa Niematerialnego.

HOT NEWS- Brawurowy Wilczak, elegancka Warnke i zachwycona Brodzik na premierze filmu “Pan T.”

O 16:45 rozpocznie się Wielkie Kolędowanie z Polsatem, które odbędzie się w XVII–wiecznym barokowym kościele pokamedulskim w Warszawie. Jego szczególny klimat tworzą zabytkowe zdobienia – stiukowa dekoracja rokokowa oraz cenne obrazy. W zakrystii na sklepieniu znajdują się malowidła z drugiej połowy XVII wieku autorstwa M. A. Palloniego, nadwornego malarza Jana III Sobieskiego. Kolędników powita sam proboszcz parafii Wojciech Wójtowicz

Telewizja Polsat łączy pokolenia, dlatego wśród artystów zleźli się ulubieńcy starszych i młodszych. W tym wielopokoleniowym składzie znajdą się: Irena Santor, Roksana Węgiel, Justyna Steczkowska, Paweł Domagała, Bracia Golec i Sebastian Karpiel-Bułecka. W solo lub w duetach zaprezentują kilkanaście najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Usłyszymy na przykład poruszającą kolędę „Jezus Malusieńki” wykonaną przez niespotykany do tej pory duet – Edytę Bartosiewicz i Pawła Domagałę. Kamil Bednarek wykona w wyjątkowej aranżacji „Gore gwiazda”, bo nawiąże do bliskiego mu stylu reggae. O oprawę muzyczną zadba Grott Orkiestra pod kierownictwem Michała Grotta. Widzowie będą mieli okazję zajrzeć także do bożonarodzeniowej szopki, aby ponownie przeżyć cud narodzin Jezusa Chrystusa, otoczonego przez żywe zwierzęta. Niektóre z nich przemówią nawet ludzkim głosem!

Tego dnia zostaną przypomniane także koncerty z poprzednich lat, które zarejestrowane zostały w kościołach w Świętej Lipce, Warszawie i na Jasnej Górze. Kolędowanie z Polsatem to ponad siedem godzin najpiękniejszych kolęd i pastorałek, które – towarzysząc widzom Polsatu – idealnie podkreślają magię świąt.

Zapraszamy do kolędowania!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Beata Kozidrak zaprosiła gwiazdy do świątecznego dancingu wraz z popularną marką

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

✨??

A post shared by ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Największe światowe hity związane ze Świętami Bożego Narodzenia zaśpiewają: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Halina Mlynkova, Kasia Cerekwicka oraz Andrzej Piaseczny. Bądźcie z nami. ?? BILETY: WWW.ROYALCONCERT.PL Zapraszamy także na pozostałe koncerty z trasy: ❄️ 18.12.2019 | #Częstochowa ❄️ 21.12.2019 | #Elbląg ❄️ 23.12.2019 | #Kielce ❄️ 26.12.2019 | #Koszalin ❄️ 27.12.2019 | #Olsztyn ❄️ 29.12.2019 | #Wałbrzych _______________________________________ #JustynaSteczkowska #RoyalConcert #Orkiestra #KasiaMoś #KasiaCerekwicka #HalinaMlynkova #AndrzejPiaseczny #ChristmasTime #Concert #live #koncert #święta #swieta #kolędy #koledy #pastoralki #pastorałki #piosenki #świąteczne #Tarnów #Tarnow #Czestochowa #Elblag #Walbrzych

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością