WPADKA! Adam Zdrójkowski, na wspólnym zdjęciu z Kożuchowską i Karolakiem prosto z planu “Rodzinki.pl”, wyjawił skrywaną tajemnicę serialu!

Młoda gwiazda polskiego showbiznesu, czyli Adam Zdrójkowski, bardzo aktywnie prowadzi swoje social media. Z obserwatorami dzieli się nie tylko życiem prywatnym, lecz także kulisami pracy zawodowej. Niedawno Adam pokazał zdjęcie pochodzące z planu kolejnego już sezonu “Rodzinki.pl”. Jeden szczegół dość mocno zaszokował internautów!

HOT NEWS – Sandra Kubicka zdradza kulisy ślubu i planów na przyszłość!

Zdrójkowski udostępnił zdjęcie, na którym pozuje z Małgorzatą Kożuchowską oraz Tomkiem Karolakiem – serialowymi rodzicami Adama. Wszyscy razem siedzą na kanapie, a na kolanach Małgosi widnieje słynny już album rodzinny, od którego omawiania zaczyna się każdy odcinek “Rodzinki.pl”. Uwagę internautów przykuła nie tylko naturalna wersja Kożuchowskiej, lecz także to, co znajduję się w książce pełnej zdjęć. Otóż, łatwo można dojrzeć, że aktorzy skrywają tam… scenariusz! Obserwatorzy Adama postanowili wytknąć aktorowi tę wpadkę w komentarzach: 

“Czy ja tam widzę scenariusz przyklejony do albumu ?”

“Aa to tak wyglądają te wasze albumy ze zdjęciami które oglądacie przed każdym odcinkiem?” – czytamy.

POLECAMY – Szulim i Meller przepraszali Krupę za swoje pytania w Dzień Dobry TVN?

Szok! Spodziewaliście się tego? Musicie zobaczyć TO zdjęcie…

🙉

A post shared by Adam Zdrójkowski 🤙🏻 (@adam_zdrojkowski) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram


Nie ma więcej wpisów