Śledź nas

news

Szyc, Żurawski i Jonak na planie serialu “Król” [zdjęcia]

król

Premiera serialu “Król” już na początku listopada!

89 dni zdjęciowych, 75 lokacji, 356 scen, około 350 aktorów i epizodystów, 3500 tysiąca statystów to liczby, które pokazują rozmach produkcji nowego serialu “Król”. Ekranizacji powieści Szczepana Twardocha podjął się Jan P. Matuszyński. Akcja serialu odbywa się w 1937 roku w Warszawie. Stolicę trzęsie żydowski gang pod przywódctwem bezwzględnego socjalisty Kuma Kaplicy (Arkadiusz Jakubik). Jego prawą ręką jest żydowski bokser Jakub Szapiro (Michał Żurawski), którego marzenie jest zostać Królem Warszawy.

HOT NEWS- Margaret, Gwit, Stenka – gwiazdy od lat walczą z depresją

Twórcy serialu umiejętnie przekształcili plan zdjęciowy w klimat gangsterskiej, spoconej stolicy. Podczas wizyty dziennikarzy ekipa realizowała zdjęcia do scen w Paszteciarni u Sobenskiego, ulubionym lokalu gangu Kuma Kaplicy (Arkadiusz Jakubik). Lokal gęsty od dymu był miejscem spotkań Jakuba Szapiro (Michał Żurawski), Janusza Radziwiłka (Borys Szyc), Pantaleona Karpińskiego (Paweł Wolak), Stanisławy Tabaczyńskiej (Barbara Jonak), Edwarda Tiutczewa (Mikołaj Kubacki). Michał Żurawski przyznał:

Szapiro urodził się w chasydzkiej rodzinie, w biednej części Woli, ale ucieka od swoich korzeni i stawia na nowoczesność. Jego losy począwszy od służby wojskowej w polskiej armii, po więzienie i wreszcie znaczącą pozycję w gangu Kaplicy to splot różnych okoliczności, a niekoniecznie jego autonomicznych wyborów

W rolę Janusza Radziwiłka mówiącego dziwną mieszanką kilku języków wystąpił Borys Szyc:

Pierwowzorem Radziwiłka był Doktor Łokietek, człowiek wykształcony, obyty w świecie, a mimo to wybitnie psychopatyczny. On ma taką skazę, że jest pozbawiony empatii, absolutnie nieczuły na ludzką krzywdę

Jedną z najciekawszych postaci w gangu była jedyna kobieta Stanisława Tabaczyńska. W tej roli brawurowo wystąpiła Barbara Jonak. Warto dodać, że Tabaczyńska nie jest postacią z powieści, ale na etapie prac scenariuszowych uznano, że w serialowym gangu potrzebna jest silna kobieta:

Tabaczyńska nie ma żadnych granic. Jest lojalna wobec gangu, okrutna i zadaniowa. Ona się nie zastanawia tylko działa i niczego nie boi. Nie chciałabym być jej wrogiem

Premiera serialu 6 listopada na antenie Canal+! Już teraz obejrzyjcie zdjęcia z planu w naszej galerii!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Górniak, Trzebiatowska, Mucha – gwiazdy pokochały kolorowe płaszcze jesienią

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

AW

news

Ida Nowakowska pokazuje dziecko i zdradza szczegóły porodu: Nawet punktualność synek odziedziczył po tacie

ida

Ida Nowakowska w zeszłym tygodniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Fani Idy Nowakowskiej gorąco wspierali swoją idolkę w oczekiwaniu na przyjście jej pierwszego dziecka od czasu ogłoszenia wiadomości o ciąży na antenie “Pytania na Śniadanie”. Celebrytka w zeszłym tygodniu oficjalnie przeszła na urlop macierzyński i oczekiwała na narodziny potomka.

HOT NEWS- Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

W poniedziałek rano media obiegła informacja, że Ida urodziła już zeszłym tygodniu! Magazyn Super Express poinformował, że synek gwiazdy przyszedł na świat w zeszły czwartek. Teraz tancerka oficjalnie potwierdziła te doniesienia publikując wpis na temat porodu oraz filmik świeżo upieczonego taty z synem:

Wykapany Tata. Like Father, like Son. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami 

Podziękowała też lekarzom szpitala, który czuwali nad nią i dzieckiem:

Wielkie podziękowania dla Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego – dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów. (…) Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa… i za modlitwę… i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! 

Słodko?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

ata

Ata z Hotelu Paradise 2 ocenia parę z kolejnej edycji!

Ata Postek wygrała drugą edycję randkowego reality show Hotel Paradise. Teraz kolejna odsłona programu niedługo dobiega końca, a była uczestniczka ocenia obecnych rezydentów rajskiego hotelu.

HOT NEWS- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Beata zdradziła nam, że lubi Marcina, bo emanuje pozytywną energią. Nie jest jednak przekonana, czy kochają się z Natalią! A co sądzi o lubianej przez widzów parze Bibi i Simonie?

Śmieszni oni są! Oni się tak droczą ze sobą, fajna para. Zobaczymy! (…) Najbardziej lubię, jak on do niej mówi “To jest 2000, to jest 2000!”, bo ona jest rocznik 2000. Podobami się do to jak on to mówi. No to może pasują, pasują do siebie…

A czy według Beaty osoby urodzone w XXI wieku są inne? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

maja

Maja Hyży wyjawiła przedmiot sądowej batalii z byłym mężem!

Kilka tygodni temu Maja Hyży niespodziewanie opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym oskarżyła swojego byłego męża Grzegorza o nękanie, prześladowanie i obwinianie. Na to wokalista szybko odpowiedział własnym oświadczeniem, w którym zaprzeczył oskarżeniom. Według niego była żona utrudnia mu kontakt z synami, a on wytoczy jej proces sądowy.

HOT NEWS- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Teraz celebrytka postanowiła opowiedzieć magazynowi Party, dlaczego spotkają się w sądzie. Przez pandemię koronawirusa data rozprawy nadal jest przesuwana. Maja wyjawiła, że chce uregulować rodzinne sprawy i żąda podwyższenia kwoty alimentów:

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów. Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany.

Natomiast Grzegorz chce domagać się częstszych kontaktów z chłopcami. Chce, aby Alexander i Wiktor spędzali z nim równo tyle czasu, co z matką:

Grzegorz domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska miała urodzić już w zeszłym tygodniu!

Ida Nowakowska w styczniu ogłosiła, że jest w 6 miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną wiadomość przekazała na planie programu “Pytanie na Śniadanie”, gdzie koledzy od razu obdarowali przyszłą mamę prezentami.

HOT NEWS- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Szczęśliwa celebrytka wzięła udział w kilku sesjach ciążowych i zaczęła reklamować rzeczy dla dzieci. Na Instagramie pokazała wyprawkę, a nawet poszła na spacer z pustym wózkiem, podczas którego wykonywała niełatwe baletowe figury. W pewnym momencie ujawniła, że razem z mężem Jackiem Herndonem spodziewają się syna.

Kilka dni temu Ida w końcu udała się na urlop macierzyński i już nie pojawiała się w “Pytaniu na Śniadanie”. Teraz z kolei magazyn Super Express donosi, że celebrytka urodziła! Na łamach gazety czytamy:

Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu  

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola z Hotelu Paradise o trudnej sytuacji na Zanzibarze – program to 1. taki projekt od LAT

11.03.2020 WARSZAWA WAWER STUDIA ATM – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE N/Z IDA NOWAKOWSKA – JURORZY
scena z: Ida Nowakowska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY