“The Story Of My Life. Historia naszego życia” można nazwać hitem wiosennej ramówki Polsatu. Program notuje świetne wyniki oglądalności i jest uwielbiany przez widzów. Jak wypada w statystykach?

Produkcja sprawiła, że Polsat w czasie jej nadawania jest liderem oglądalności w paśmie 4+. Średnia oglądalność po czterech odcinkach to ponad 1,7 miliona widzów oraz udziały: 14,6% w grupie wszystkich badanych i 13% w grupie komercyjnej. Program “The Story Of My Life. Historia naszego życia” o niemal 100% poprawił notowania piątkowych wieczorów (22.00-23.00) w porównaniu do wiosny 2017 roku – średnia widownia w grupie wszystkich badanych wzrosła o 822 tysiące widzów, a w grupie komercyjnej o ponad 40%, czyli niemal 200 tys. widzów. Wyraźnie wzrosły również udziały Polsatu w obu grupach: o 86% w grupie 4+ i o 36% w grupie 16-49.

POLECAMY – RAFAŁ JONKISZ O LITTLEMOOONSTER96 W “TAŃCU Z GWIAZDAMI”! “WIDZIAŁEM W NIEJ SIEBIE”

Nie ma co ukrywać, że w piątki jednym z najpopularniejszych programów jest Taniec z Gwiazdami, który gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Decyzja o wstawieniu The Story of my life po “Tańcu” na pewno przyczyniła się do do tak wysokiej oglądalności.

Kiedy na targach w Cannes zobaczyliśmy zwiastun, wiedzieliśmy że musimy ten program pokazać polskiej widowni – mówi dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Na całym świecie ludzie tak samo kochają, tak samo boją się starości,upływającego czasu i przemijania. Tak samo również pragną być kochani i wierzyć, że to uczucie będzie trwało do końca życia.

W komentarzach na portalach społecznościowych widzowie opisują swoje emocje związane z programem “The Story Of My Life. Historia naszego życia“:

– To jest  niesamowity  program, pokazuje czym jest  prawdziwa  miłość (…)

– Wspaniale, że promowane jest bycie w jednym związku, w którym kwitnie miłość, w końcu program, który promuje prawdziwą miłość (…)

– Piękny program! Uczy, aby kochać się wciąż tak samo pomimo upływającego czasu… Już po zapowiedzi programu było widać, że to będzie świetna produkcja (…)

Kto wystąpił w programie?

W programie poznaliśmy historię życia kochających się par: Doroty i Radosława Liszewskich, Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego, Lenki i Jana Klimentów oraz Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Opowiadali o swojej miłości na różnych etapach życia. Nie udawali, byli autentyczni i nie kryli emocji, nawet gdy byli zdenerwowani czy wzruszali się do łez.

Przed nami ostatni odcinek pierwszej serii. Bohaterami będą Dorota i Czesław Mozilowie.

Finał będzie można zobaczyć w piątek, 6 kwietnia o godzinie 22:05 na antenie telewizji Polsat.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – KSIĄŻĘ FILIP JUŻ PO OPERACJI! PAŁAC BUCKINGHAM WYDAŁ OŚWIADCZENIE

SOML_odc.01_RLDL_fot_MaciejPiorko_-2654

fot. Polsat/Krystian Szczęsny i Mateusz Piórko

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

(dane: Nielsen Audience Measurement)


Nie ma więcej wpisów