Kontynuacja serialu Rodzinka.pl jest poważnie zagrożona. Co dalej z rodziną Boskich?

Serial Rodzinka.pl jest z telewidzami stacji TVP2 już od siedmiu lat. Dwanaście sezonów, wspaniała obsada aktorska i świetny humor? To może się niedługo skończyć.

POLECAMY – SIOSTRA DEYNN SKOMENTOWAŁA JEJ ŚLUB! CHCE JEJ ZASZKODZIĆ I ZOSTAĆ CELEBRYTKĄ?

Oglądając Rodzinkę.pl byliśmy świadkami już chyba wszystkich możliwych perypetii, które mogą spotkać typową polską rodzinę. Piątka Boskich zaczęła umilać telewidzom środowe, a później piątkowe wieczory od 2 marca 2011 roku. Widzowie pokochali historię Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) oraz ich trójki dzieci Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Nieodłącznym elementem ich życia są również przyjaciele, którzy większość swojego czasu spędzają u nich w domu i w zasadzie mieszkają w nim już jedną nogą. Ukazane w produkcji wspólne obiady, kolacje i spotkania czy trafiony humor znalazły duże grono fanów. Jak się okazuje, telewidzów nie jest na tyle dużo, aby producenci zdecydowali się na kontynuację formatu.

“Przyszłość „Rodzinki.pl” jest bardzo niepewna. TVP rozważa zakończenie produkcji tego serialu, bo Boscy czasy świetności mają już dawno za sobą. Obecny sezon ogląda tylko 1,16 mln widzów. Powtórki przyciągają prawie tyle samo widzów, więc dużo bardziej opłaca się emitować stare odcinki” – mówi informator Faktu

Dodatkowo może się okazać, że Małgosia zostanie teraz bez stałej pracy. Obecny sezon serialu Druga Szansa, w którym aktorka gra główną rolę, jest już ostatnim. Producenci stacji zapewniają jednak, że na wiosnę przyszłego roku ma się pojawić zupełnie inny serial z udziałem Gosi, natomiast doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone. 

Małgosi jest bardzo przykro, że w jednym czasie może stracić dwa seriale” – podaje źródło tabloidu

Dodatkowo pojawiły się doniesienia, że Tomek Karolak weźmie udział w najnowszej edycji programu Azja Express. Nawet w naszym ostatnim wywiadzie z Weroniką Książkiewicz, aktorka zdradziła nam co nieco o jego wyjeździe. Zatem jaka byłaby rodzinka bez głowy rodziny, Ludwika? Plotki o zakończeniu emisji serialu są bardzo prawdopodobne.

Całkiem możliwe, że po latach producenci znowu zmienią zdanie. Przypominamy, że serial miał już przerwę w emisji od 6 grudnia 2013 do 6 marca 2015.

ZOBACZ TEŻ – TEGO NA PEWNO O NIM NIE WIEDZIELIŚCIE! CIACHOROWSKI NIE MA JEDNEGO ORGANU! COŚ MU GROZI?!

Będziecie tęsknić za rodziną Boskich?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Barwy Szczęścia/Rodzinka.pl/M jak Miłość


Nie ma więcej wpisów