Wiktoria Sypucińska zdradza kulisy Warsaw Shore.

Wiktoria Sypucińska od dwóch sezonów uczestniczy w najpopularniejszym w Polsce reality show-Warsaw Shore. Kilkanaście dni w luksusowej willi, litry alkoholu, seks, romanse i kłótnie, to tylko przedsmak tego, co dzieje się w programie każdego sezonu.

POLECAMY – Karolina Gilon zaskoczyła! Oryginalna stylizacja i NOWA fryzura!Joasia świetnie bawiła się na planie – ujawnia osoba z produkcji show.

To już dziewiąty sezon Warsaw Shore:Ekipa z Warszawy, podczas którego najwięksi polscy imprezowicze zaatakują stolicę. Niejednokrotnie zachowania uczestników są tak absurdalne, że widzowie zaczynają wątpić w prawdziwość tego programu. Nie jest to żadną tajemnicą, że telewizja podkręca atmosferę w każdym show emitowanym w telewizji, ale czy Warsaw Shore też padło ofiarą reżyserów i montażystów?

W poprzednim sezonie, którym był Summer Camp, Wiktoria od razu po wejściu do willi skradła serca wszystkich uczestników płci męskiej. Faceci wzdychali i zachwycali się seksowną blondynką, a ta finalnie wybrała Wojtka, z którym w “związku” była już do końca programu. Jak się okazało pod koniec sezonu, Wojtek pragnął tylko partnerki łóżkowej, a nie miłości i związku. Jakiej sytuacji z mężczyzną najbardziej żałuje Wiktoria i czy kamery w bzykalni nie onieśmielają jej gości?

ZOBACZ TEŻ – Zachwycająca Ola Ciupa! Wiemy, ile wydała na tę stylizację!

Oglądacie Warsaw Shore?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów