Co się wydarzyło w urzędzie?! Para gejów nie ma łatwo!

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek z powodu braku możliwości pobrania się w Polsce, wylecieli za granicę. Ślub odbył się w Portugali w zeszłym roku, o czym informowały wszystkie media, jak i sami zainteresowani: 

“Pobraliśmy się w Portugalii, dla nas ślub jest ważny, więc czujemy się w obowiązku powiadomić o tym urząd w Polsce. Mamy świadomość zacofania polskiego prawa, ale jeśli mamy dostać odmowę, to chcemy to usłyszeć od urzędników, a nie sami się skazywać na to poprzez zaniechanie” – mówił Dawid. 

POLECAMY – Sławomir chwali się sukcesem u Wojewódzkiego! Jego piosenka będzie…

Ostatnio udali się do urzędu, by ich małżeństwo zostało zarejestrowane w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie, gdzie nie zostali potraktowani zbyt przyjemnie, a wszystko nagrali na swój kanał na YT:

“Pani urzędniczka najpierw zrobiła wielkie oczy, a potem tak się przeraziła, że pobiegła po kierownika. Czuliśmy się trochę jak małpy w zoo, a to przecież Urząd w Warszawie. Kierownik urzędu już nam zapowiedział, że dostaniemy odmowę i odradzał składania wniosku, ale to nas nie zraziło. W przypadku odmowy będziemy odwoływać się do skutku. Z pomocą Kampanii Przeciw Homofobii nawet do Trybunału w Strasbourgu”. 

Cały materiał ze szczegółami do obejrzenia TUTAJ.

Panowie od dawna walczą o prawa dla homoseksualistów, chcą zrobnić szum wokół sprawy z urzędem, by właśnie pokazać, jakie problemu mogą spotkać w tym wypadku geje w Polsce i jak bardzo nasz kraj jest zacofany. 

Co o tym sądzicie? Popieracie związki homoseksualne? Może zamiast zakazu handlu w niedziele, polski rząd powienien skupić się na innych, istotnych sprawach?

ZOBACZ TEŻ – Młodzieżowy look Olgi Kalickiej – luz z nutą elegancji!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów