Śledź nas

news

Anna Korcz z córką Anią szczerze o sprawach związanych z kobiecością!

Anna Korcz i jej dwudziestosześcioletnia córka Ania właśnie zostały ambasadorkami kampanii Diagnostyka Jajnika – Twoja historia nie musi być złośliwa, nad którą pieczę trzyma fundacja Kwiat Kobiecości. Panie zgodziły się wziąć udział w akcji i nie wzięły za to ani grosza. Choć obie są zdrowe, apelują do innych kobiet, by regularnie wykonywały badania, aby nie dopuścić do najgorszego.

Anna Korcz to utalentowana aktorka, ale również piękna i zadbana kobieta, matka trójki dzieci: Ani, Kasi i Jaśka oraz szczęśliwa partnerka Pawła Pigonia. Nic więc dziwnego, że osoba, która ma dla kogo żyć regularnie się bada i zachęca do tego również inne kobiety. Gwiazda „Na Wspólnej” otwarcie mówi o problemach współczesnych kobiet i apeluje o to, by żyć w zgodzie ze sobą. Sama jest bardzo szczerą kobietą.

– Nie mam tajemnic. Całe moje życie jest na świeczniku. Oczywiście o pewnych rzeczach nie lubię rozmawiać, bo jak każdy człowiek mam swoje grzechy, chociaż w zasadzie moje życie jest na tyle czyste, że nie mam się czego wstydzić. Życie jest tak krótkie, że szkoda czasu, by żałować czegoś, co się zrobiło, jeśli tylko nie cierpieli przez to inni – mówi w rozmowie z “Życiem na Gorąco”.

Artystka wraz z najstarszą córką, która także nosi imię Anna wspierają fundację Kwiat Kobiecości, ale nie dlatego, że któraś z kobiet w rodzinie cierpiała z powodu nowotworu. Obie wierzą w skuteczność profilaktyki.

– Jestem zdrowa i moje dzieci również. Niestety przed laty w naszej rodzinie nie obyło się bez nowotworów. Mój ojciec zmarł na raka jelita grubego oraz prostaty. Z tego, co wiem, nie jestem w grupie osób objętych ryzykiem zachorowań na raka, ale wolę dmuchać na zimne i regularnie się badam. Ten nawyk zaszczepiłam też w moich córkach, które są dorosłe – zdradza Anna Korcz. – Żeby móc żyć pełnią życia, trzeba zadbać o swoje zdrowie. Jeśli zachorujemy, stracimy szansę na realizacje swoich marzeń, a tego szkoda – zauważa córka Korcz.

Dobre zdrowie jest ważne, by cieszyć sienie tylko własnym życiem, ale także szczęściem bliskich. Córka pani Ani planuje świadome założenie rodziny, a gwiazda bardzo jej w tym kibicuje.

– Nie mogę się doczekać, kiedy będę babcią. Czekam niecierpliwie na taką wiadomość. Jasiek jest jeszcze mały, więc mam się kim opiekować i sprawy syna pochłaniają większość mojego wolnego czasu, ale chętnie pomogę córce jeśli tylko będzie tego chciała – zapewnia aktorka. – Jestem kilka miesięcy po zaręczynach. Planujemy ślub z moim narzeczonym, ale nie spieszymy się z niczym. Nie mamy żadnej presji.  Wszystko musi być po kolei. Najpierw chcemy mieć mieszkanie, a potem przyjdzie czas na wesele i dzieci. Wiemy, że chcemy być razem, ale nie ustaliliśmy jeszcze daty. Oczywiście wesele wyprawimy u mamy w Zaciszu, nie ma innej opcji – śmieje się Ania. – Jeśli organizację wesela powierzę mamie, to wiem, że będzie takie, jakie sobie wymarzę – dodaje.

anna-korcz-z-corka-2

Fot. materiały prasowe / screeny z facebooka

news

Jak wygrać casting do “Sanatorium miłości”? Zdradza Marta Manowska!

marta
Marta Manowska zdradza jak wybiera się kandydatów do programu!

Właście skończyły się zdjęcia do odcinka świątecznego “Sanatorium miłości”, co tylko udowodniło Marcie Manowskiej, że jej przyjaźń z uczestnikami programu będzie trwać. Przy okazji zdradziła, że powstanie drugi sezon show z zupełnie nowymi bohaterami. 

HOT NEWS- Gojdź w Święta karmi Szostak słoniną!

Casting do programu już trwa, a chętnych jest wielu. Nie jest łatwo wybrać odpowiednich kandydatów, pod uwagę brana jest charyzma, błysk w oku i marzenia. Bardzo często wykorzystywana jest intuicja, która nie zawiodła ich w poprzedniej edycji. 

Jakie były wybrane osoby? Marta zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lewandowscy spędzają święta z całą rodziną- pochwalili się zdjęciami!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

No to hop! Wysyłajcie Wasze story jak oglądacie. I czekam jak zawsze na Wasze komenatrze😁❤️ fot: @piotrmatey

Post udostępniony przez MARTA 🌷 MANOWSKA TO JA (@martamanowska)

Kontynuuj czytanie

news

Gojdź w Święta karmi Szostak słoniną!

gojdź
Krzysztof Gojdź nie poddawał się w swoich wysiłkach!

Wielkanoc to czas, kiedy większość osób porzuca dietę i pozwala sobie na chwilę zapomnienia. Mięsa, jaja i ciasta to główne smakołyki na świątecznych stołach. Krzysztof Gojdź spędzał tegoroczną Wielkanoc z Karoliną Szostak i próbował ją namówić do spróbowania kilku dań!

HOT NEWS- Lewandowscy spędzają święta z całą rodziną- pochwalili się zdjęciami!

Karolina po utracie wagi bardzo dba o linię i uważa na to, co je. Dziennikarka nawet w święta nie chciała ulec pokusom, mimo że doktor gwiazd usilnie starał się ją przekonać do zjedzenia kawałka boczku! Karolina nie skusiła się nawet na zimne nóżki przygotowane przez mamę Krzysztofa!

Mam tu taką, co to nic nie je, bo ona się odchudza!

Zabawne?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polityka przy świątecznym stole? Cielecka wzywa do agitki!

gojdź

Kontynuuj czytanie

news

Lewandowscy spędzają święta z całą rodziną- pochwalili się zdjęciami!

lewandowscy
Ania i Robert Lewandowscy rzadko mogą się cieszyć takimi chwilami!

Lewandowscy to bez wątpienia power couple polskiego show biznesu. Piłkarz oprócz pracy zawodowej angażuje się w wiele projektów i jest właścicielem kilku firm. Również jego żona Anna ma ręce pełne roboty, bo dorównuje mężowi w pracowitości. 

HOT NEWS- Polityka przy świątecznym stole? Cielecka wzywa do agitki!

Z powodu natłoku pracy i dzielenia życia między Polskę a Niemcy, para rzadko ma okazję spotykać się z najbliższymi. Jednak z okazji świąt do Monachium przyjechała do nich cała rodzina, aby wspólnie spędzić Wielkanoc. Anna podzieliła się radosnym zdjęciem na Instagramie i przy okazji złożyła wszystkim życzenia.

Kochani, wszystkim bardzo serdecznie życzymy  radości płynącej ze Zmartwychwstania Jezusa. Zdrowia, spokoju, pogody ducha i cudownego czasu z najbliższymi.
Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Myślicie, że przygotowała bezglutenowe potrawy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marta Manowska pokazała się bez makijażu – zobacz zdjęcia!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

The egg is a symbol of Easter🌿🐥🥚. I can’t imagine Easter breakfast without it. However, we shouldn’t eat eggs only occasionally. Why? Because of their nutritious value Recipe➡️Green Deviled Eggs www.healthyplanbyann.com __________________________ Jajo to symbol świąt Wielkanocnych. Bez niego nie wyobrażam sobie Wielkanocnego śniadania. 🌿🐥🥚 Ale ze względu na jego właściwości odżywcze sięgajmy po nie częściej niż tylko “od święta” Dla odmiany, dziś przygotowałam dla Was jaja faszerowane na zielono🥦 Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #blog #healthyplanbyann #eastern #wielkanoc

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Kontynuuj czytanie

news

Polityka przy świątecznym stole? Cielecka wzywa do agitki!

cielecka
Magda Cielecka nie boi się trudnych tematów!

Święta to czas, kiedy większość osób woli nie podejmować tematów politycznych przy stole, bo może to doprowadzić do niepotrzebnych sporów. Również politycy najczęściej milkną na ten czas i sami poświęcają się rodzinie. Jednak Magda Cielecka postanowiła zrobić inaczej.

HOT NEWS- Kasia Dziurska zaręczyła się w Wielkanoc!

Aktorka jest znana ze swojego zaangażowania w sprawy społeczne i polityczne, dlatego wezwała internautów do agitki w czasie świąt. Magda opublikowała zdjęcie w koszulce z napisem “26 maja”, co jest datą wyborów do europarlamentu. Aktorka jest przekonana, że powinniśmy uświadamiać i zachęcać naszych współbiesiadników do wzięcia udziału w wyborach!

Zgadzacie się? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nasza Kamila w niemieckiej edycji popularnego programu!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

święta to dobry czas na małą agitkę przy rodzinnym stole 😜 nie zachecam do kłótni tylko do uświadamiania dlaczego mimo wielu mankamentów wspólna Unia ma sens i jest lepsza od nacjonalistycznej separacji 👍 głosujmy razem dla Europy. ja głosuję 26 maja ✌🏻 This May, 420 million people across Europe have the chance to vote together. So bring a friend, your family or your neighbors to the polls. European Elections 23-26 May 2019. 📸 by @karolradziszewski #votetogether #idęnawybory #głosujemy #votetogethereu #26may #thistimeimviting #europeanelections #ep2019 #karolradziszewski #wolfgangtillmans @votetogether.eu @wolfgang_tillmans

Post udostępniony przez magda c (@cielecka_magda.official)

Kontynuuj czytanie

HITY