Barbara Kurdej-Szatan prowokuje na Instagramie. 

Rolą Joasi w serialu “M jak miłość” podbiła serca telewidzów. Barbara Kurdej-Szatan już od kilku dobrych lat jest na samym szczycie. Laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz laureatka Złotej Telekamery. Jeden sukces goni kolejny. Basia wie także, jak dbać o najlepszy kontakt ze swoimi fanami, dlatego aktywnie prowadzi swoje social media. Na jej Instagramie nie brakuje nawet odważnych fotek. 8 marca z okazji Dnia Kobiet opublikowała zdjęcie w prześwitującej koszuli nocnej. Teraz ponownie postanowiła rozgrzać internautów. 

HOT NEWS – Renata Kaczoruk chce wyjść za mąż! Co na to Wojewódzki?

Obecnie aktorka odgrywa rolę Roxy w adaptacji kultowego musicalu “Chicago”. W pełnej charakteryzacji przed samym wejściem na scenę zrobiła sobie seksowne selfie. Fotkę udostępniła na Instagramie. Basia pozuje w mocnym makijażu, a perspektywa, z jakiej zostało wykonane zdjęcie pozwala także dobrze przyjrzeć się odważnej bieliźnie aktorki. To właśnie ona przykuła największą uwagę internautów. 

POLECAMY – Wiktoria Gąsiewska płacze podczas wywiadu! Chciała jeszcze zatańczyć…

“Ale jesteś piękna”

“Wow ! Co za piękność, jaki urok”

“Ale Pani seksownie wygląda, można się zauroczyć” – czytamy w komentarzach.

A jak Wam podoba się Barbara Kurdej-Szatan w wersji Roxy z musicalu “Chicago”? 

Hej ! Kobieto ! 😁 dziś nasz dzień ❤️ Pamiętaj, że jesteś jedyna i niepowtarzalna i że nie ma drugiej takiej na całym świecie … dlatego zawsze wierz w siebie ! 💪 Pokochaj siebie 🌷 znaj swoją wartość 🤜 żyj w zgodzie ze sobą ⭐️ doceniaj siebie 👏 miej swoje zdanie, ale staraj się zawsze przemyśleć sprawę i postawić na miejscu drugiej osoby – będziesz obiektywna 😊 bądź dobra dla siebie i dla innych, ciesz się chwilą i żyj na maksa ! Dostrzeż świat otaczający Ciebie – jest piękny !!! 🌺🌸🌺 i ludzi wokół – są również wyjątkowi 😘🤪😍 i po prostu – niech Ci dobrze będzie – zawsze i wszędzie 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Pięknego Dnia Kobiet 🌸🌷🌸 #dzieńkobiet #kobieta #jest #wyjątkowa

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram


Nie ma więcej wpisów