Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem wzięli udział w programie Historia Naszego Życia. The Story of my Life. Ten odcinek będzie zupełnie inny!

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan będą już czwartą parą, która stanie czoła swojej metamorfozie w programie Historia Naszego Życia. Profesjonaliści, pracujący przy realizacji filmów takich jak Star Wars, charakteryzują zakochanych na 20 (lub 30) i 40 (lub 60) lat starszych.

POLECAMY – NATURALNA AGATA BIERNAT W NAJNOWSZEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ. TO KOLEJNY SUKCES MISS POLONIA 2017!

W poprzednich odcinkach programu mieliśmy okazję zobaczyć przemiany Marcina Millera (wokalista zespołu Boys) z żoną, Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego oraz Jana i Lenki Kliment. Pary po zobaczeniu się nawzajem, nie mogły powstrzymać łez i spokojnie porozmawiać. Pojawiały się obawy i strach przed starością. Po metamorfozach towarzyszyły im niesamowite emocje, których Katarzyna Montgomery, gospodyni programu, nie mogła okiełznać.

Bohaterami dzisiejszego odcinka będzie małżeństwo Szatan. Para ma już jedną córeczkę, Hanię, jest po kilku wspólnych wywiadach i sesjach zdjęciowych oraz bardzo się kocha. Basia nie raz chwaliła się szczęśliwą rodziną na Instagramie.

W wywiadzie spytaliśmy Basię jakie uczucia towarzyszyły jej podczas nagrań do programu. Będziecie w szoku jak zareagowała na siebie o kilkadziesiąt lat starszą. Odcinek możemy oglądać co piątek po programie Taniec z Gwiazdami na stacji Polsat.

“Musimy podejść do tego jak do roli w teatrze” – przyznała aktorka

ZOBACZ TEŻ – SERCE CZY ROZSĄDEK? NATALIA SZROEDER PODPOWIADA W SWOIM NAJNOWSZYM HICIE “PARASOLE”!

Będziecie dziś oglądać?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów