Agata Biernat wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej. Jak się prezentuje?

Agata Biernat, instruktorka fitness i tancerka, w listopadzie zeszłego roku została 39. w historii Miss Polonia. Od czasu zwycięstwa zagościła na wielu salonach i non stop cieszy się zainteresowaniem mediów. Ostatnio wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej autorstwa Malwiny Sulimy. Miss zaprezentowała się w świeżym i nowoczesnym looku. Musicie to zobaczyć!

POLECAMY – SERCE CZY ROZSĄDEK? NATALIA SZROEDER PODPOWIADA W SWOIM NAJNOWSZYM HICIE “PARASOLE”!

Agata podczas każdego publicznego wyjścia prezentuje szeroki uśmiech oraz zaskakujące stylizacje, a Polska ją wręcz pokochała. Autorka sesji Malwina Sulima przyznała, że praca z dziewczyną to prawdziwa przyjemność i profesjonalizm na najwyższym szczeblu. 

„Agata posiada ogromny dystans do świata i siebie, co udowodniła mi na naszym spotkaniu. Z zawodu jest trenerem fitness, więc zdecydowanie lepiej czuje się w sportowym stroju i bez mocnego makijażu. Dresy zamieniłyśmy na nowoczesne stylizacje przygotowane przez Anitę Szymczak. Mimo tego, że ciąży nad Agatą odpowiedzialność reprezentowania tytułu najpiękniejszej Polki, ma w sobie dużo luzu i jednocześnie ogrom klasy. Jest kobietą nowoczesną z przepięknie wysportowaną sylwetką. I właśnie to chciałyśmy pokazać na zdjęciach” – mówi Malwina Sulima, fotograf

Agata Biernat po zwycięstwie w konkursie Miss Polonia w stu procentach wykorzystuje swoje pięć minut. Tancerka jest w trakcie realizacji wielu kampanii reklamowych dla znanych marek polskich oraz międzynarodowych. 

Po sukcesie w konkursie, Agata nie zaniedbała również swojej pasji jaką jest fitness. W kilku miastach w Polsce prowadzi treningi, podczas których propaguje zdrowy i aktywny tryb życia. Oprócz tego co rusz angażuje się w akcje charytatywne. 

W drugiej połowie tego roku na Agatę czeka kolejne wielkie wyzwanie. Będzie reprezentować Polskę w wyborach Miss Universe. Patrząc na urodę, klasę i szyk dziewczyny jesteśmy pewni, że zajmie wysokie miejsce podczas tego wydarzenia.

„Kolejne działania z udziałem Agaty są w trakcie realizacji. W najbliższym czasie mamy zamiar ruszyć z w stu procentach autorskim projektem naszej Miss Polonia, związanym z tematyką fitness. Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie  jej osobą. Jestem przekonany, że zostanie ona w show biznesie na dłużej.” – mówi Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu Miss Polonia

Chcecie pójść w ślady Agaty Biernat? Zgłoście się do już trwających, internetowych eliminacji do kolejnej edycji konkursu Miss Polonia 2018. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.misspolonia.com.pl, który znajduje się w zakładce ZOSTAŃ MISS POLONIA. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do końca maja!

ZOBACZ TEŻ – ELIZA GWIAZDA O TAKE ME OUT – UMÓW SIĘ ZE MNĄ:TEN PROGRAM NIE JEST NAPRAWDĘ

Jak Agata zaprezentowała się podczas tej wyjątkowej sesji?

fot.informacja prasowa

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów