Omenaa Mensah będzie gościem specjalnym targów Warsaw Home (21-23.10), gdzie zaprezentuje najnowsze projekty powstałe w ramach jej konceptu AMMADORA. Odwiedzający targi będą mieli także możliwość wzięcia udziału w wykładach, w trakcie których Omenaa opowie o swojej pasji do designu, a także pokaże najciekawsze domy osób znanych z pierwszych stron gazet.

Omenaa Mensah to nie tylko charyzmatyczna osobowość telewizyjna znana z anten TVN, TVN24, czy TVN METEO ACTIVE. To także założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą oraz bizneswoman i właścicielka platformy biznesowej AMMADORA, której filozofię i projekty zaprezentuje w trakcie zbliżających się targów WARSAW HOME.

Polecamy: Omenaa Mensah: Lubię na biało, czyli wizualne przeciwieństwo mnie

W trakcie WARSAW HOME obok ponad 150-metrowego stoiska AMMADORA CONNECTING DESIGN&FASHION będzie także przestrzeń OMENAA FOUNDATION, na której prezentowane będą edukacyjne pufy dla dzieci oraz napoje JOHN LEMON, przygotowane specjalnie dla fundacji. Targi będą także okazją do udział w wykładach Omeny Mensah, na których opowie ona o swojej pasji do wzornictwa, cennych doświadczeniach przy tworzeniu firmy związanej z designem, a na wesoło przytoczy anegdoty o gospodarzach domów, które odwiedziła z kamerą programu DOMY GWIAZD, emitowanego na kanale DOMO+, który prowadzi od czterech edycji. Emisja najnowszego sezonu programu zaplanowana jest w ramówce WIOSNA 2017 DOMO+.

Zobacz też: Omenaa Mensah: „Nigdy nie byłam i nie będę idealna”!

omenaa omenaa1

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów