Co wywołało w dzienikarce takie emocje?Niebawem do kin trafi najbardziej wyczekiwany film tego roku pt. ,,Bogowie”, opowiadajacy historię wybitnego, polskiego kardiochirurga, profesrowa Zbigniewa Religi.

Na osobiste wyznanie zdecydowała się Karolina Korwin Piotrowska, dla której film okazał się być czymś więcej niż kolejnym dziełem polskiej kinematografii. Dziennikarka wyznała, że to dzięki profesorowi Relidze, jej życie zostało uratowane. W porannym przeglądzie prasy w Dzień Dobry TVN, Karolina opowiedziała o niezwykłej wdzieczności, ratowaniu ludzkiego życia i profesorze Relidze, dzięki któremu, jej serce nadal bije.

Ja nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to dotyczy dosłownie mojego wnętrza. Ale jak oglądałam ten film, to sobie pomyślałam o tych wszystkich dzieciakach. Chciałabym, by ludzie też pomyśleli, że była taka Ewka, Karolina, taki Tadzio, którego znałam. Miałam potem wielki honor spotkać pana profesora po latach. Profesor przypomniał sobie całą historię, ten incydent ze swojego życia. Mogę mu podziękować. To jest dla mnie bardzo ważne – opowiedziała wzruszona Karolina.

korwin 2

 


Nie ma więcej wpisów