Dominika Tajner-Wiśniewska zrezygnowała z bycia menadżerką zespołu swojego męża Michała Wiśniewskiego “Ich Troje”, by móc skupić się na sobie. Widać pierwsze efekty jej pracy. Dominika została bowiem ambasadorką polskiej linii odzieżowej Vippi Design. 

Polecamy: Kryzys w związku Wiśniewskich! Dominika Tajner porzuciła męża?

Dla prawdziwej, charakternej góralki jaką jest Dominika Tajner – Wiśniewska, współpraca ambasadorska z marką odzieżową to debiut. Dominika jest kobietą wielu talentów, businesswoman, menadżer, coach, sportowiec. Efektem współpracy Dominiki z Vippi Design jest wyjątkowa sesja fotograficzna, w której zaprezentowane zostały modele z kolekcji zima 2016.

Wybór ambasadorki Vippi Design był nieprzypadkowy. Dominika Tajner – Wiśniewska jest dla nas uosobieniem kobiecości, piękna, osoby spełnionej zawodowo, o ujmującej osobowości. Współpraca z Dominiką na planie zdjęciowym była czystą przyjemnością. Idealnie wpisuje się w strategię Vippi Design i jesteśmy pewni, że jako ambasadorka nada naszej marce wiele blasku. – mówi Michał Kubiak, dyrektor zarządzający Vippi Design.

Myślicie, że Dominika sprawdzi się w roli ambasadorki marki?

Zobacz też: Michał Wiśniewski jak się znów napije to umrze?

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów