Śledź nas

news

Wielki finał show My Way! Czy Edyta Górniak zdała egzamin na prawo jazdy?

W finałowym odcinku reality-show “My Way” Edyta Górniak podjęła się największego wyzwania, do którego przygotowywała się od początku startu programu, czyli próby zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Czy wokalistka osiągnęła sukces, sprawdź poniżej.

Edyta Górniak to osoba, która żadnych wyzwań się nie boi, zdarzyło się jej skakać w przepaść w programie “Agent Gwiazdy”, czy też pląsać po najsławniejszym parkiecie w Polsce w show “Taniec z gwiazdami“. Jednak obecne wyzwanie, któremu postanowiła się poddać diwa zaskoczyło wszystkich, nawet samą zainteresowaną. Otóż gwiazda postanowiła nauczyć się jeździć samochodem. Lecz nie była to zwykła szkółka jazdy i wkuwanie testów w zaciszu domowym. W programie “My Way” Edyta miała przed sobą prawdziwy tor przeszkód do pokonania, m.in.: musiała zmierzyć się z gwałtownym hamowaniem na suchej i śliskiej nawierzchni czy przejazdem przez rów wypełniony po brzegi wodą. Na szczęście to wszystko już za nią, teraz nadszedł czas na decydujący moment!

POLECAMY – My Way – Edyta Górniak zdaje egzamin teoretyczny, ostateczny wynik zaskakuje

Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego przyszedł czas na egzamin praktyczny na prawo jazdy. Wydawać by się mogło, że Edyta będzie mieć z tym problem zważywszy, że egzamin teoretyczny zdała dopiero za trzecim razem. Nic z tych rzeczy. Edyta Górniak brawurowo zdała egzamin państwowy na prawo jazdy. Pomimo tego wokalistkę naszła pewna refleksja:

Dzisiaj mam prawo jazdy, ale nie wiem czy czuję się kierowcą, jeszcze. 

Allan Krupa, syn Edyty na początku nie mógł uwierzyć, że jego mama zdała prawo jazdy, ale koniec końców ucieszył się. Dwa tygodnie później Edi odebrała dokument prawa jazdy – jak sama przyznała zdjęcie na dokumencie jest okropne.

Wokalistka w ramach nagrody zabrała swoich instruktorów na swój własny koncert. W trakcie podróży Edyta zatrzymała się na myjni, jak przyznała, była to jej pierwsza wizyta w takim miejscu. Następnie samochód Edyty został zatrzymany przez policjantów. Ani Edyta ani instruktorzy nie wiedzieli o co chodzi. Jak się okazało była to rutynowa kontrola sprawdzająca trzeźwość kierowcy i wyposażenie samochodu w gaśnicę. Diwa wyznała policjantom, że wcześniej bała się zdawać prawo jazdy. W związku z tym, że piosenkarka żadnego wykroczenia nie popełniła, mogła w spokoju ruszyć w dalszą podróż. 

Na zakończenie odcinka Edyta Górniak dała pokaz swoich możliwości wokalnych przed salą pełną fanów i jej instruktorów. Po koncercie instruktorzy wręczyli wokalistce bukiet białych róż. Jak przyznał jeden z instruktorów, Dawid:

Może zostaniemy z Edytą kolegami, przyjaciółmi…

Czy kibicowaliście Edycie podczas trwania programu “My Way” w zdaniu prawo jazdy? Jakiego teraz powinna podjąć się wyzwania Edyta, według Was?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego zdradza czy jej serce jest zajęte?!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ej ludzie 💁🏻‍♀️….jak się dmucha ? 🎈@skodapolska @earlgrey_film @myway_tvn @tvn.pl OSTATNI ODCINEK⭐️ DZIŚ 21:30

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

I always do it my way ..🛁🚿 @spotify #myway #newsong #edytagorniak @osowczykmakeup @piotrso.hair @paula_jarosz @sylwiapilarska @marcin__wieczorek @tvn.pl

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Christmas dress by: @aggi_pl ❤️ @czaja_wyczaja @zawadzkaaleksandra_hairstylist @osowczykmakeup @sylwiapilarska @marcin__wieczorek #backstage #edytagorniakakustycznie

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

..used to have two wings. but now I’m left with just one. can fly only in my heart Dobranoc z Wrocławia ..♥️ #maleficent like @disneymaleficent #edytagorniak @hbo

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Fot. screen z Instagram 

news

Niestrudzona Martyna Wojciechowska odwiedza zrujnowany Bejrut z ekipą “Kobiety na krańcu świata”

wojciechowska

“Kobieta na krańcu świata” wraca z nowym sezonem!

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek, która razem z ekipą programu “Kobieta na krańcu świata” poznaje niezwykłe kobiety na całej ziemi. Przez 12 lat emisji serii nic i nikt nie zdołał zatrzymać Martyny przed opowiadaniem wzruszających historii pań, które napotkała na swojej drodze. Dopiero rok 2020 wstrzymał zapał nieustraszonej podróżniczki!

HOT NEWS- Zamaskowani Kożuchowska, Nowakowska i Królikowski na premierze filmu “Czyściec”

Przez epidemię koronawirusa zdjęcia do jej programu zostały wstrzymane na 4 długie miesiące. Było trudniej niż zwykle, ale niemożliwe nie istnieje i dlatego właśnie nowa seria programu jest tak wyjątkowa. Najpierw Martyna udała się do Libanu!

4 sierpnia 2020 roku w wielkim wybuchu w stolicy Libanu, Bejrucie doszło do wielkiej eksplozji, w której zginęło 200 osób, a tysiące zostało rannych. Eksplozja zniszczyła ogromną część miasta, przez co dach nad głową straciło 300 000 mieszkańców! Przyczyną tragedii był wybuch wcześniej skonfiskowanych 2750 ton saletry amonowej, składowanej w porcie… Miesiąc później miasto strawił wielki pożar. Liban, jako niewielki kraj na Bliskim Wschodzie, który od wielu lat mierzy się z olbrzymim  kryzysem gospodarczym, korupcją, ubóstwem, bezrobociem i ogromną liczbą syryjskich uchodźców, nie jest w stanie sam uporać się z ogromem zniszczeń spowodowanych wybuchem.

Odbudowa miasta potrwa długie miesiące, ale dzięki zaangażowaniu takich osób jak Zena Chahine niemożliwe staje się możliwe. Kobieta jest wolontariuszką, która po eksplozji w porcie natychmiast ruszyła z pomocą poszkodowanym. Jest pierwszą strażaczką w szeregach libańskiej ochotniczej straży pożarnej pociągnęła za sobą dziesiątki innych, odważnych kobiet. Dziś, nie zważając na niebezpieczeństwo, próbuje przywrócić swoje ukochane miasto do życia.

Premierowy odcinek nowej serii już 25 października o godz. 11:30 w TVN!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Pudzian porachuje kości Miśkowi Koterskiemu?! Będzie się działo w programie “Anything Goes. Ale Jazda”

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Zamaskowani Kożuchowska, Nowakowska i Królikowski na premierze filmu “Czyściec”

czyściec

“Czyściec” to zaskakujący film o życiu po śmierci…

To, co dzieje się z człowiekiem po śmierci zastanawia ludzkość od początków istnienia. Na pytanie o sens śmierci stara się odpowiedzieć nowy film Michała Kondrata “Czyściec”. Reżyser ma już na swoim koncie takie produkcje jak “Miłość i miłosierdzie” i “Dwie korony”.

HOT NEWS- Pudzian porachuje kości Miśkowi Koterskiemu?! Będzie się działo w programie “Anything Goes. Ale Jazda”

Film jest oparty na doświadczeniach mistyków Kościoła: Fulli Horak, św. Faustyny Kowalskiej, św. Ojca Stanisława Papczyńskiego i św. Ojca Pio, którzy zostali odwiedzeni przez dusze czyśćcowe. W postać Fulli Horak wcieliła się Małgorzata Kożuchowska. Pozorne zwyczajna wizyta u znajomych zupełnie odmieni jej życie: spotkanie z nieznajomą, której niezachwiana wiara w Boga wzbudza ciekawość i podziw, okazuje się dla głównej bohaterki początkiem odkrywczej podróży duchowej. Pewnej nocy zostaje obdarzona łaską objawienia! Ukazuje się jej Magdalena Zofia Barat – zmarła 70 lat wcześniej założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca. Mistyczkę będą jeszcze odwiedzać inne dusze, w tym: Jana Bosko, Teresy od Dzieciątka Jezus czy Joanny d’Arc, odkryją przed kobietą niezwykłą wiedzę na temat Nieba, Piekła i Czyśćca. Fulla opisze swoje doświadczenia w książce “Święta Pani”. W filmie wystąpili również hilippe Tłokiński, Kamila Kamińska, Marcin Kwaśny, Olga Bończyk, Henryk Gołębiewski, Ida Nowakowska i Maria Niklińska. Reżyser Michał Kondrat powiedział:

Czyściec to film, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia po śmierci i tego czy możemy mieć na nie wpływ. Przypuszczam, że wiele osób po obejrzeniu filmu Czyściec zmieni swoje myślenie na ten temat

Obejrzyjcie zdjęcia z premiery!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Podsiadło, Prokop i Gessler na premierze książki Radka Kotarskiego „Inaczej”

fot. Piotr Podlewski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

“Fame czy Shame” bez “The Blaze House” – Rupiński zdradza dlaczego

Dominik Rupiński podczas jednego z eventów zdradził nam co myśli o formacie “Fame czy Shame” i dlaczego jego ekipy tam nie było- sprawdź!

“Fame czy Shame” to program, który kilka miesięcy temu był absolutnym hitem wśród fanów influencerów biorących udział w tym projekcie. Podczas jednego z eventów zapytaliśmy się Dominika Rupińskiego z ekipy “The Blaze House”, co myśli na temat takiego formatu i dlaczego nie zobaczyliśmy go na ekranie. Dominik zdecydował się na szczerą wypowiedź:

Powiem szczerze, że jakby nie mam nic totalnie do tego programu, aczkolwiek ja sam niechciałbym wziąć w czymś takim udziału. Po prostu ja nie czułem tej wizji, że coś się robi dla “fejmu”.

Polecamy – Złote rady Iwony Pavlović jak przetrwać kilkanaście lat w związku- skorzystacie?

Rupiński powiedział, że oficjalnego zaproszenia do “Fame czy Shame” nie dostał, a czy koledzy z “The Blaze House” namawiali go do tego programu? Odpowiedź znajdziecie w naszym najnowszym wideo!

Chcielibyście zobaczyć Dominika Rupińskiego w drugiej edycji show? Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz również – Polski Ken planuje kolejne operacje – co teraz “poprawi”?

fot. screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Złote rady Iwony Pavlović jak przetrwać kilkanaście lat w związku- skorzystacie?

Podczas weselnego odcinka “Tańca z Gwiazdami”, Iwona Pavlović obchodziła 11. rocznicę ślubu- jak przetrwać tyle lat?

Kilka tygodni temu Iwona Pavlović ze swoim mężem obchodziła 11. rocznicę w związku małżeńskim. Iwona i jej mąż Wojciech tworzą zgrany duet i “Czarna Mamba” zechciała się z nami podzielić swoim przepisem na udany związek:

Trzeba znaleźć odpowiednią osobę, ale też być odpowiednią osobą dla tej osoby. To tak brzmi dziwacznie, ale tak jest. Czyli nawzajem musimy sobie bardzo bardzo podpasować, na pewno też od pierwszego zauroczenia oprócz tej wielkiej miłości musi być też najnormalniejsze w świecie lubienie się.

Polecamy – Magda z “Top Model” przeszła do “Love Island” – Sylwia i Mikołaj komentują

Pavlović powiedziała nam o złotych radach, ale na podstawie tylko i wyłącznie swojego związku. Bardzo ważne jest to, żeby czasami dać sobie trochę oddechu w relacji:

Nie zasadzanie się na sobie, bo uważam, że każdy ma prawo do swoich pasji, do swoich zainteresowań, do tego co chce robić niekoniecznie razem z mężem. Tylko mieć taki swój świat mały.

Skorzystacie ze złotych rad Iwony Pavlović? Sprawdź w naszym najnowszym wideo, co jeszcze zdradziła nam jurorka.

Zobacz również – Wiemy, kto wygrał “Taniec z Gwiazdami” – spodziewaliście się takiego wyniku?

fot. screen z Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.