Syn Pauliny Krupińskiej skończył roczek!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od kilku dobrych już lat tworzą szczęśliwy związek. Owocem ich miłości jest córeczka Antonina, urodzona w 2015 roku, oraz roczny synek Jędrzej. To właśnie z okazji pierwszych urodzin chłopca Paulina zamieściła na Instagramie ich wspólne zdjęcie i złożyła mu urocze życzenia. 

HOT NEWS – Stylowy Kosel, elegancki Kucner i inni przystojniacy! Który z panów prezentował się najlepiej?

Jędrek urodził się dokładnie 15 maja 2017 roku. W miniony wtorek skończył pierwszy rok życia. 

“Wszystkiego najlepszego Jędruś, bądź szczęśliwy ❤️ Mój synek kończy dzisiaj roczek 🎂🎁😉❤️ a jutro będzie miał imieniny. On raczej nie przeczyta życzeń w komentarzach😉” – napisała gwiazda. 

Rzeczywiście w komentarzach możemy przeczytać mnóstwo urodzinowych życzeń dla Jędrzeja. 

“Ucałowania dla tego słodkiego aniołka”

“Pięknego i szczęśliwego dzieciństwa dla synka”

“Jędrki to fajne chłopaki!” – czytamy. 

POLECAMY – Monika Zamachowska tęskni za dawnym życiem. “Miłość czy pieniądze”?

My oczywiście również dołączamy się do życzeń. Sto lat! 

Kochani rodzice, a szczególnie mamy, to do Was kieruje ten post. Każda z Nas chce dla swojego dziecka/dzieci jak najlepiej. Zgadzacie się? 😉👍🏼 Zaczyna się od noszenia pod sercem małej istoty🤰🏻, dla której się odpowiednio odżywiamy, robimy badania, wybieramy świetnego lekarza do prowadzenia ciąży itd. Potem planujemy poród, pojawia się na świecie nasze dziecko 👶🏻 i nagle świat staje w miejscu. Totalna bezwarunkowa miłość ❤️, tysiące myśli i emocji, pojawiają się pytania czy damy sobie radę. 1000 pierwszych dni życia dziecka jest bardzo ważne dla jego rozwoju i ma fundamentalne znaczenie. Jak dowodzą badania aż 89% dzieci po 1 r.ż. otrzymuje za mało warzyw, a 94% otrzymuje niewystarczającą ilość witaminy D. Kiedy dowiedziałam się o programie 1000 pierwszych dni dla zdrowia postanowiłam sama sprawdzić niedobory w diecie u mojego dziecka, które dopiero co skończyło roczek. Was również do tego zachęcam! Wejdźcie na stronę www.1000dni.pl i skorzystajcie z kalkulatora, dzięki któremu zweryfikujecie m.in. niedobory witaminy D, wapnia i jodu. Prawidłowe nawyki żywieniowe trzeba wprowadzić w życie od teraz 💪🏼😀 do dzieła👍🏼 @1000pierwszychdni #challenge1000pierwszychdni #1000pierwszychdnizycia #1000dni

A post shared by Paulina Krupińska Official (@pkrupinska) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU

fot. screen Instagram/pkrupinska 


Nie ma więcej wpisów