Edyta Górniak nadal nie posiada prawa jazdy! I mimo że to sprawia jej spore trudności, nie planuje wsiadać za kółko samochodu. Dlaczego?

Edyta Górniak przeżyła ponad 40 lat bez prawa jazdy i nadal nie planuje je wyrobić! W Polsce nie ma problemu, ponieważ TVP zapewnia jej osobistego kierowcę cały czas, gdy przebywa w ojczyźnie. Wcześniej zawsze woził ją mąż, co jednak przybierało formę “złotej klatki” i wokalistka czuła się uwięziona. Dariusz K. po ich rozstaniu zabrał jej wszystkie dokumenty, więc prawo jazdy też, by nie umknęło jego uwadze.

HOT NEWS- Joanna Racewicz na temat zwolnienia z “Pytania na Śniadanie”

Jednak w USA, gdzie przeprowadziła się z synem, brak prawa jazdy bardzo utrudnia jej życie, zdradza w programie “Bywanie na dywanie”. Diwa była nawet skłonna je wyrobić, bo podróżowanie po ogromnym Los Angeles nie jest łatwe. I mimo, że ten cel znajdował się wysoko na jej liście priorytetów, zrezygnowała z tego pomysłu! Nie chce stwarzać zagrożenia dla innych, bo prowadzenie samochodu to ogromna odpowiedzialność za życie wszystkich ludzi na drodze. 

Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić.

Jej niechęć do własnego prawa jazdy mógł także pogłębić wypadek, który spowodował jej były mąż. Dariusz K. zabił na pasach kobietę. 

To jest bardzo niebezpieczne. Dlatego nie chcę robić prawa jazdy, żeby nie stanowić zagrożenia na ulicy. Uważam, że prowadzenie samochodu nie jest dla każdego

Zgadzacie się z nią?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Majka Jeżowska o utworze Gromee’ego – “Na pewno jest na światowym popowym poziomie”

edyta

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów