Zbliżają się Święta. Każdy z nas poprzez zakup prezentów dla bliskich, będzie starał się spełniać, nawet ich malutkie marzenia. Z taką samą inicjatywą, wyszła ekipa “U Fryzjerów Andersa”. Wczoraj w ich salonie, odbyła się zbiórka pieniędzy, na rzecz chorych dzieci. Na czym polegała akcja?

Polecamy: Znamy największą tajemnicę Izabeli Trojanowskiej! Informacja może zaskoczyć!

Fundacja Mam Marzenie, do której trafiły zebrane pieniądze, spełnia marzenia swoich podopiecznych, którzy cierpią na choroby zagrażające życiu. Ekipę fryzjerów, na czele z właścicielem salonu-Tomaszem Bożkiem, urzekła idea, która przyświeca działalności fundacji. Na jej stronie internetowej, znajduje się baza dzieci- „Marzycieli” gdzie opisane są ich marzenia. Często nie jest to rzecz materialna, lecz na przykład spotkanie z ulubioną gwiazdą. Najlepsze jest to, że sami możemy wybrać swojego podopiecznego i spełnić jego pragnienie. Czemu Bożek zdecydował się na organizację u siebie takiej akcji? Jak sam wspominał, wszystko zaczęło się od pewnego dnia, kiedy zauważył na mieście, starszą panią sprzedającą kwiaty. Zdał sobie wtedy sprawę, że istnieje bardzo dużo osób, które żyją w znacznie gorszych warunkach, niż on sam. Postanowił zaangażować się w pomoc takim ludziom. Na szczęście, ekipa jego salonu, z chęcią przyłączyła się do jego inicjatywy. Wczoraj, pracowali charytatywnie- pieniądze, które zarobili na wszystkich usługach wykonanych tego dnia, przeznaczyli Fundacji. Akcję zbierania pieniędzy, połączyli z koncertem Izabeli Trojanowskiej. Podczas wieczornego występu, prawdziwej, polskiej legendy muzyki, zbiórkę wsparły gwiazdy, które pojawiły się na wydarzeniu. Swoje dobre serce pokazali między innymi Filip Bobek, Julia Kamińska, Barbara Pasek– która prowadziła koncert, czy Artur Chamski. Udało się zebrać 10.127 PLN! Magdalena Przedniczek, przedstawicielka Fundacji, zapewniła:

Cała zgromadzona kwota zostanie przeznaczona na szczytny cel. Zapewniamy, że każda złotówka przekazana naszej fundacji trafia tam, gdzie powinna, czyli do chorych dzieci. Fundacja Mam Marzenie to tylko i wyłącznie wolontariusze, którzy nie pobierają żadnego wynagrodzenia, a nasze finanse są poddawane nieustannej kontroli ze strony Ministerstwa. Nie ma więc mowy o żadnych niejasnościach.

Zdecydowanie popieramy takie akcje i liczymy, że będzie ich coraz więcej.

Zobacz również: Gwiazdy śpiewają “All I Want For Christmas”: Mariah Carey, Adele, Lady Gaga

DSC_4263

 fot. informacja prasowa/ Strefa Gwiazd

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów