H7QCGgOQH8U

22 maja 2017 zmarł Zbigniew Wodecki. Jak gwiazdy wspominają wielkiego muzyka?

Zbigniew Wodecki był jednym z najwybitniejszych polskich artystów, który jest autorem wielu niezapomnianych przebojów. Basia Kurdej-Szatan nie może uwierzyć, że już minął rok od jego śmierci. Aktorka wspomina go jako bardzo dobrego, radosnego i optymistycznego człowieka.

HOT NEWS- Basia Kurdej-Szatan zaskoczona! Mąż szykuje niespodziankę na ich 7 rocznicę ślubu?

Natalia Janoszek miała okazję przypomnieć sobie jego twórczość podczas podróży taksówką. Aktorka żałuje, że wspaniali ludzie tak szybko odchodzą. To między nimi z jego “Pszczółką Mają” dorastała. Angelika Mucha była w szoku, gdy dowiedziała się o jego śmierci. Blogerka kojarzyła Wodeckiego głównie z “Tańcem z gwiazdami“, ale i tak przeżyła jego odejście. Julia Wieniawa jest wielką fanką jego twórczości i bardzo trudno jest jej mówić na ten temat.

Natomiast Rafał Jonkisz miał okazję być na jego koncercie miesiąc przed śmiercią, wtedy usłyszany na żywo głos artysty zrobił na nim ogromne wrażenie. W domu rodzinnym Maffashion jego muzyka była zawsze obecna, pomimo wielkiej straty jaką jest jego odejście, przynajmniej możemy go zapamiętać dzięki muzyce. Jest pewna, że Wodecki nie chciałby, abyśmy byli smutni, ale żeby wspominali go z uśmiechem. Grażyna Wolszczak uważa go za nieprawdopodobnego człowieka, pełnego cudownej energii. Miała wrażenie, że znała go od dawna!

Jak jeszcze gwiazdy wspominają wielkiego artystę? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Czy żona Kazimierza Mazura jest zazdrosna o Małgosię Sochę!?

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów