YGWy6to5Fk4

Nie od dziś wiadomo, że Dawid Kwiatkowski, idol młodego pokolenia, panicznie boi się latać samolotem. Muzyk znalazł na to jednak sposób i jest on naprawdę zaskakujący!

Dawid Kwiatkowski z racji tego, że gra mnóstwo koncertów (czasem nawet kilka jednego dnia), a dodatkowo uwielbia podróżować, musi często zmagać się ze swoim lękiem do latania. Jak sobie z nim radzi?

POLECAMY – Julia Wróblewska wspomina maturę! Będziecie zaskoczeni jak się czuła!

Piosenkarz nie daje łatwo za wygraną i próbuje pokonać swój strach albo chociaż go załagodzić. Udało mu się znaleźć sposób, dzięki któremu w samolocie czuje się nieco bezpieczniej.

Zażyczyłem sobie takiego samolotu żebym miał taką katapultę. (…) Jeśli coś się wydarzy, wciskam przycisk, mam spadochron, wylatuję i spokojnie ląduję.

To jednak nie koniec stresów Dawida. Ostatnio ktoś zasiał w muzyku strach, że podczas lotu z jednym pilotem na pokładzie może być dość niebezpiecznie. Dawid postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i ma zamiar osobiście pilnować i dbać o dobre samopoczucie pilota. W jaki sposób chce to zrobić? Jaki będzie z niego Anioł Stróż? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo! 😉

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Jaki jest sekret figury Klaudii Halejcio? Dużo je i…!

Obejrzyj materiał wideo:

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów