Śledź nas

news

Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia: znamy zwycięzcę 7. edycji!

Opublikowano

w dniu

Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

W ścisłym finale 7. edycji programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia znaleźli się Jarek Gruda i Ania Anklewicz!

Za nami wyjątkowo piekielna edycja programu z nowym szefem kuchni Mateuszem Gesslerem. Przez dziesięć tygodni 14 kulinarnych pasjonatów próbowało udowodnić, że gotowanie to nie tylko ich wielka pasja, ale też kunszt, na który składa się duża wiedza i jeszcze większe umiejętności. Uczestnicy przeszli nie tylko szkołę gotowania, ale i prawdziwą szkołę życia! W półfinale zostało czworo najlepszych z najlepszych: Anna Anklewicz, Hubert Jabłoński, Jarek Gruda i Kamil Krupicz.

HOT NEWS- Grochola szczerze o książkach Lipińskiej: Promowanie debilizmu. Blanka odpowiedziała

W finale były tylko dwa miejsca i uczestnicy musieli o nie zawalczyć. Rywalizacja odbyła się w dwóch etapach: najpierw uczestnicy przystąpili do blind testu, a ich kolejnym zadaniem było przygotowanie dowolnego dania głównego kuchni włoskiej. Nagrodą w tym challenge’u była kolacja z najbliższymi, a do tego prywatny koncert królowej polskiej sceny muzycznej – Beaty Kozidrak! Najlepiej z zadaniami poradzili sobie Ania i Jarek i to oni awansowali do wielkiego finału.

Ogłoszenie wyników odbyło się na żywo w studio Polsatu. Widzów przywitał Krzysztof Ibisz, a towarzyszyli mu zastępcy szefa – Robert Kondziela i Bartłomiej Krężel, menedżer sali Łukasz Henryk Sagan, pozostali uczestnicy oraz goście specjalni. Wkrótce potem dołączyli do nich Mateusz Gessler oraz finaliści, którzy opowiedzieli o odczuwanych emocjach. Po przypomnieniu ich drogi do finału i krótkim podsumowaniu kryteriów, które wpłynęły na decyzję, szef „Piekielnej kuchni” ogłosił, że 7. edycję wygrał Jarek Gruda.

To była piekielnie trudna decyzja. Wasza walka była naprawdę bardzo wyrównana i na wysokim poziomie. Obydwoje pokazaliście talent, pracowitość i kreatywność. Oceniałem całą Waszą drogę w Piekielnej Kuchni, Wasze podejście do pracy, do ludzi, do produktów. Sprawdziłem, jak radzicie sobie z kryzysami i jak zarządzacie zespołem. Z wielką przyjemnością ogłaszam, że 7. edycję „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” wygrywa Jarek Gruda!

Jarek „Jajo” Gruda zdobył 100 tys. złotych, staż w restauracji szefa Mateusza Gesslera i wprowadzenie popisowego dania w menu restauracji!

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Takeoff został zastrzelony na imprezie – raper z grupy Migos miał 28 lat

Fot. Materiały prasowe – Krystian Szczęsny

AW

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością