Piosenkarka, ostatnio mocno przeżywała rozstanie z poznanym w Stanach Zjednoczonych starszym o 20 lat Krzysiem (okrzykniętym przez portale plotkarskie “Benny Hillem”). Wydawałoby się, że teraz skupi się na sobie – “Rozstanie bardzo mi służy, bo mam teraz dużo więcej czasu dla samej siebie” – jak przyznała w rozmowie z Newseria Lifestyl. 17 lipca gwiazda była na imprezie urodzinowej 4fun.tv, która odbyła się w klubie La Playa w Warszawie. Goście mogli dostrzec, że jedno się mówi a prawda jest zgoła inna.
Cały wieczór Iwona Węgrowska spędziła w wyraźnie bliskim towarzystwie znanego dziennikarza Roberta Patolety. Gwar imprezy oraz fani  nie robiły na nich żadnego wrażenia podczas ożywionych rozmów. Dziwnym trafem zakończenie imprezy piosenkarki oraz dziennikarza odbyło się o tej samej godzinie! Przypominamy, że Iwona oficjalnie jest jeszcze mężatką i rozprawa rozwodowa już niedługo.

Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy przekazała nam, że zawodowo Iwona przygotowuje obecnie specjalny materiał, którym zamierza wrócić w wielkim stylu na polski rynek muzyczny. Poprosiliśmy gwiazdę o komentarz i mamy nadzieję, że już niedługo napiszemy o nowych ciekawych faktach.

Pewnie pamiętacie, że gwiazda jest znana między innymi z tego, podczas Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2010, gdzie wykonała utwór „Uwięziona”, zajeła 3. miejsce zdobywając 14,94% głosów. Piosenkarka jest znana również z hitu nagranego z Feelem o nazwie “Pokonaj siebie”.

Iwona Węgrowska - Robert Patoleta

 


Nie ma więcej wpisów