Śledź nas

prze.tv

Kogo na Walentynki szuka Ciachorowski?

Tomasz Ciachorowski jako aktor jest w ostatnich miesiącach w absolutnej czołówce najbardziej rozchwytywanych mężczyzn. Czy taka sama sytuacja panuje w życiu prywatnym mężczyzny? 

Podczas rozmowy, Ciachorowski odpowiada na pytanie dotyczące związków i tego, co dla partnerów zazwyczaj okazuje się być najtrudniejsze. 

“Co jest najtrudniejsze w związkach? Chyba wychodzenie sobie naprzeciw swoim oczekiwaniom i szanowanie siebie.” 

ZOBACZ – Ciążowa zachcianka Sary Boruc na pewno Was zdziwi!

Gwiazda nie ukrywa, że dużą wagę przykuwa do zaangażowania drugiej strony oraz szacunku, z jakim zarówno kobieta, jak i mężczyzna powinni podchodzić do swojego partnera. Ciachorowski dodaje również, że bardzo łatwo jest obrzucać się różnymi oskarżeniami, jednak nie na tym powinien opierać się wieloletni związek.

HOT NEWS – Artyści Przeciw Nienawiści – znane są pierwsze nazwiska gwiazd!

Mężczyzna za najtrudniejszą kwestię uznaje zauważenie potrzeb drugiej strony, z czym często partnerzy mają nie lada problem. Sam, jako singiel, chciałby znaleźć osobę wyrozumiałą i empatyczną, czego szczerze życzymy!

 


 

news

Kasia Nova o aresztowaniu w Egipcie! Bała się o życie?!

Kilka dni temu, podczas nagrań do teledysku Kasia Nova prawie została aresztowana! Jak komentuje całą sytuację ?

Wiadomość o tym, że Kasia Nova znalazła się w areszcie obiegła media szerokim echem! Przypominamy, że cała akcja miała miejsce w Egipcie, gdzie wokalistka udała się, by nakręcić teledysk do piosenki “Tańcząc bez ciebie”. Podczas kręcenia zdjęć w jednej ze świątyń, pomimo pozwolenia, Kasia Nova i jej ekipa zostali otoczeni przez policję.Wszystko z powodu “zbyt odważnych” scen!

HOT NEWS – Kasia Nova aresztowana podczas nagrań teledysku – znamy szczegóły!

Na szczęście całą sytuację udało się załagodzić. Podczas wywiadu Kasia Nova przyznała, że w trakcie kręcenia klipu w Egipcie było ponad 40 stopni. Po chwili, gdy ekipa zaczęła filmować tańczącą gwiazdę:

… nagle pojawiła się policja, policja z bronią, strażnicy, no było to kilka osób uzbrojonych. Zaczęli bardzo krzyczeć […] turyści przerażeni zaczęli uciekać…

Przerażenie udzieliło się także całej ekipie. Jak przyznaje Kasia Nova, nikt nie wiedział, o co tak naprawdę chodzi:

Zostaliśmy wyproszeni ze świątyni, właściwie to no nie było to grzeczne wyproszenie. Zostaliśmy po prostu wyprowadzeni. No ja, szczerze mówiąc tam cała się trzęsłam, bo wyglądało to tak jakbyśmy mieli być za chwile aresztowani.

ZOBACZ – Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

Jak udało się uniknąć aresztowania? Wszystko dzięki pracownikowi ambasady, który po kilkugodzinnych negocjacjach pomógł załagodzić całą sytuację. Mimo to Kasia Nova wciąż wspomina swój strach, jaki czuła podczas całej tej sytuacji. Więcej o całym zdarzeniu dowiecie się z materiału!

Foto. Screen Instagram Kasia Nova

 

Kontynuuj czytanie

news

Łukasz Darłak tłumaczy się ze Ślicznotki Witkowskiego!

darłak
Łukasz Darłak ma dość plotek na ten temat!

Łukasz Darłak jakiś czas temu wychodził Michałem Witkowski, co nazywa “prowokacją artystyczną”. Jest zmęczony ciągłymi plotkami na ten temat, nie chce, aby media dorabiały do tego jakiś ideologii.

To była po prostu przyjaźń

HOT NEWS- Tak Macademian Girl walczy z homofobią! Poszło o tęczowe torebki Ikea!

Łukasz wspomina Michała bardzo dobrze, uważa go za świetnego pisarza i fajnego, ciekawego człowieka. Zapewnia jednak, że nigdy nie byli parą. “Ślicznotka” to jest chłopak, z którym pisarz wychodzi na imprezy ściankowe. Witkowski miał takich przyjaciół przed Łukaszem i po nim!

Jakie są ich relacje teraz? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy listę 100 najbogatszych Polaków- w zestawieniu wiele gwiazd!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

yes yes yes easy going

Post udostępniony przez Łukasz Darłak (@lukidarlak)

Kontynuuj czytanie

news

Tak Macademian Girl walczy z homofobią! Poszło o tęczowe torebki Ikea!

Macademian Girl
Macademian Girl zawsze stoi po stronie tolerancji!

W czerwcu z Warszawie przeszła największa w Polsce Parada Równości, w której uczestniczyło kilkaset tysięcy osób. Macademian Girl uważa, że Polacy nadal powinni uczyć się tolerancji- jest bardzo dużo do zrobienia w kwestii otwartości na inne religie, poglądy czy orientacje seksualne.

Powinniśmy być dla siebie lepsi, bardziej wyrozumiali i empatyczni 

HOT NEWS- Znamy listę 100 najbogatszych Polaków- w zestawieniu wiele gwiazd!

Blogerka przypomina, że nawet jeżeli ktoś ma inne poglądy, to nie znaczy, że nie ma prawa do życia i do godności. Niestety Polska nie jest tolerancyjnym krajem, co najlepiej widać w internecie. Ona sama poparła na swoim profilu akcję Ikei, która z okazji miesiąca tolerancji wypuściła kolorowe torby. Uznała, że jest to świetna inicjatywa, która wspiera środowisko LGBT.

Jaka była reakcja internautów? Odpowiedź w wideo! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

Kontynuuj czytanie

news

Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

kukulska
Natalia Kukulska jest pod wrażeniem młodej piosenkarki!

Natalia Kukulska zadebiutowała w wieku zaledwie 10 lat, z albumem “Natalia“, który był skierowany do dzieci. Co ciekawe, manager, który pomagał jej w latach 90. jest teraz w managmencie Roksany Węgiel!

HOT NEWS- Gwiazdy na wybiegu Doroty Goldpoint podczas Elite Cup by Bentley!

Wokalistka przyznaje, że wcześniej nie znała dokonań Roxie, ale zaledwie dzień przed wywiadem włączyła sobie jej utwór przed snem. Natalia jest pod wielkim wrażeniem 14-latki, uważa jest już gotowa na karierę, jest gwiazdą światowego formatu! Przy tym nadal pozostaje niewinna i niezepsuta show biznesem! 

Bardzo, bardzo jej kibicuję!

Jak ocenia jej głos? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magda wygrała Big Brothera dzięki Maffashion?

Kontynuuj czytanie

HITY