Śledź nas
'

prze.tv

Kogo na Walentynki szuka Ciachorowski?

Tomasz Ciachorowski jako aktor jest w ostatnich miesiącach w absolutnej czołówce najbardziej rozchwytywanych mężczyzn. Czy taka sama sytuacja panuje w życiu prywatnym mężczyzny? 

Podczas rozmowy, Ciachorowski odpowiada na pytanie dotyczące związków i tego, co dla partnerów zazwyczaj okazuje się być najtrudniejsze. 

“Co jest najtrudniejsze w związkach? Chyba wychodzenie sobie naprzeciw swoim oczekiwaniom i szanowanie siebie.” 

ZOBACZ – Ciążowa zachcianka Sary Boruc na pewno Was zdziwi!

Gwiazda nie ukrywa, że dużą wagę przykuwa do zaangażowania drugiej strony oraz szacunku, z jakim zarówno kobieta, jak i mężczyzna powinni podchodzić do swojego partnera. Ciachorowski dodaje również, że bardzo łatwo jest obrzucać się różnymi oskarżeniami, jednak nie na tym powinien opierać się wieloletni związek.

HOT NEWS – Artyści Przeciw Nienawiści – znane są pierwsze nazwiska gwiazd!

Mężczyzna za najtrudniejszą kwestię uznaje zauważenie potrzeb drugiej strony, z czym często partnerzy mają nie lada problem. Sam, jako singiel, chciałby znaleźć osobę wyrozumiałą i empatyczną, czego szczerze życzymy!

 


 

news

Był lepszy? Łukasz ocenia swojego konkurenta Kamila z Big Brothera

łukasz
Łukasz ocenia Kamila z Big Brothera!

Tygodnie mijają i coraz więcej osób opuszcza willę Wielkiego Brata. Ostatnio Kasia Strojek karnie opuściła program za wielokrotne łamanie regulaminu, a wcześniej z programem pożegnał się Łukasz Stawicki. Mężczyzna był eliminowany podczas Areny razem z Kamilem, z którym rywalizował.

HOT NEWS- Odmieniona Jarosińska mierzy się z testem o Jagiellonach – fryzura zainspirowana historią?

Stawicki szanował swojego konkurenta i nie czuje się źle, że to on właśnie odpadł. Według niego, nasze życie zależy tylko od nas, nawet wygranie Big Brothera nic nie daje. Dla niego bardziej liczy się to, czego się tam nauczył.

Ten miesiąc to jest dziesięć lat w pigułce

W programie bardzo rozwinął się wewnętrznie i postawił przed sobą nowe wyzwania. Dla niego pieniądze się nie liczą, nie ma znaczenia 100 tys. czy 100 mln! 

To są tylko pieniądze, dziś są, jutro ich nie ma

Łukasz przyznaje, że cieszy się z małych rzeczy, a dzięki programowi nauczył się doceniać jeszcze mniejsze. Normalny posiłek 5 razy dziennie, zabawa z synem, mama, przyjaciele, pies Cezar i spacery – to proste rzeczy, z których się cieszy!

Dlaczego zachęca wszystkich do udziału w programie? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Iwona Węgrowska zaskakuje fanów – takiej obietnicy się nie spodziewaliście

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czy Kamilowi w końcu się uda? 😁 #bigbrother #bigbrotherpolska #bigbrother2019 #bigbrothertvn7 #wielkibrat

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

“Fajna jest…” ❤️😍 #bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #player

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Łukasz opowiada o pierwszych godzinach po wyjściu z Domu Wielkiego Brata 🚔🙊 #bigbrother #bigbrotherpolska #bigbrother2019 #bigbrothertvn7 #wielkibrat

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

Kontynuuj czytanie

news

The Inner Power w obiektywie Marleny Bielińskiej – Goldpoint o przebiegu sesji

Dorota Goldpoint do sfotografowania projektu “The Inner Power” zaprosiła Marlenę Bielińską – zobacz, jak oceniła jej pracę!

Dorota Goldpoint, założycielka projektu “The Inner Power”, do sfotografowania kobiet tworzących ten projekt zaprosiła znaną fotograf, Marlenę Bielińską. Podczas sesji do książki Doroty, projektantka powiedziała nam jak ocenia pracę Marleny i dlaczego to właśnie ona robi te zdjęcia:

Marlena bardzo się zainteresowała tym projektem i powiedziała, że te wszystkie treści są jej bardzo bliskie i też jestem ogromnie szczęśliwa, że nam się udało i, że zarówno Grażyna Szapołowska, jak i Agata Młynarska właściwie obydwie panie wskazały od razu Marlenę, że Marlena jest tą osobą, która powinna tę sesję fotografować. 

Polecamy – Smutna Marta Manowska o przykrym wydarzeniu w “Sanatorium miłości”

Goldpoint podkreśla, że ona też jest bardzo szczęśliwa, że współpracuje właśnie z Bielińską:

Ja też nie śmiałam nawet marzyć o tym, że taką sesję z Marleną będę tutaj mogła mieć. Udało się i myślę, że państwo będziecie naprawdę oczarowani efektami

Jakie są oczekiwania Doroty Goldpoint odnośnie sesji? Projektantka zdradza w wywiadzie!

Zobacz również – Seksowna Doda w bikini zapowiada muzyczne nowości – sprawdź

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Drodzy, chcielibyśmy oficjalnie ogłosić, że powstanie książka projektu ,,The Inner Power”. To dla nas niezwykłe wydarzenie, czym jesteśmy ogromnie podekscytowani. Mamy nadzieję, że ta książka będzie dla wielu Kobiet pewnego rodzaju przewodnikiem, a także duchowym wsparciem ❤️ W poprzednią sobotę odbyła się czarno-biała sesja zdjęciowa do książki, w której wzięły udział: @grazyna_szapolowska @agata_mlynarska oraz @dorotagoldpoint_private ❤️ Efekty sesji już wkrótce. Nie możemy się już doczekać. A Wy? *** Guys, we would like to officially announce that the book of “The Inner Power” project will be published soon. We are very excited about it. We hope that this book will be a kind of guide for many womens and spiritual support too ❤️ On Saturday we had a black-and-white photo session for this book with Grazyna Szapolowska, Agata Mlynarska and Dorota Goldpoint ❤️ Effects of this session will you see soon. Can’t wait to see this. — #dorotagoldpoint #theinnerpower #women50plus #women50plusandfabulous #women50plusstyle #polskamoda #polskiemarki #polskiemarkimodowe #modapolska #stylizacje #stylizacja #luxuryfashion #luxurystyles #czytam #czytambolubie #czytamy #czytaniejestsexy #czytambolubię #czytanie #czytaniejestfajne #ksiazka #ksiazkanadzis #kochamksiążki #ksiazkowelove #czytanieuzależnia

Post udostępniony przez Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint)

Kontynuuj czytanie

news

Smutna Marta Manowska o przykrym wydarzeniu w “Sanatorium miłości”

Marta Manowska – prowadząca “Sanatorium miłości” ze smutkiem wypowiedziała się o przykrej sytuacji w tym programie – sprawdź!

“Sanatorium miłości” to program rozrywkowy, w którym występuje 12 osób: po sześć kobiet i sześciu mężczyzn, każdy z nich ma 60 lat. Uczestnicy poznają się i przeżywają miłosne przygody w sanatorium. Marta Manowska, która jest prowadzącą tego programu, wypowiedziała się między innymi na temat przykrego wydarzenia, które miało tam miejsce i troski o zdrowie uczestników:

W tym programie jest bardzo duża dbałość o zdrowie naszych bohaterów, więc wszyscy bohaterowie są pod tym kątem przebadani, z resztą nie mówię tylko o badaniach, które mają miejsce już w sanatorium. Są też wywiady i badania, które przebiegają wcześniej; my mamy świadomość i te osoby są na tyle dojrzałe, mądre, że nie przeceniliby swoich sił gdyby nie potrafili…

Polecamy – Jessica Mercedes pozuje z ukochanym w Nowym Jorku – mamy zdjęcie

Jednak wydarzyło się coś przykrego…zmarł Cezary – uczestnik programu:

Sytuacja z Cezarym wydarzyła się bardzo długo po Sanatorium i tak naprawdę my nie mieliśmy na te rzeczy wpływu. Jest to ogromna strata, ogromna tragedia tak naprawdę dla nas wszystkich. Bardzo to przeżyliśmy, byliśmy wszyscy w takim szoku na pogrzebie, że dopiero na odcinkach świątecznych jak zasadziliśmy to drzewo, to wtedy z wszystkich nas puściły emocje…

Wiemy, że w każdym programie uczestnicy i prowadzący bardzo się do siebie przywiązują i te przyjaźnie czasami potrafią przetrwać wiele lat…Marta Manowska powiedziała też coś na temat hejtu i opieki w programach – sprawdź nasze najnowsze wideo!

Zobacz również – Łukasz aresztowany zaraz po wyjściu z Big Brothera! Co teraz?

 

Kontynuuj czytanie

news

Łukasz aresztowany zaraz po wyjściu z Big Brothera! Co zrobił?

łukasz
Łukasz miał niespodziewaną przygodę po wyjściu na “wolność”!

Dom Wielkiego Brata w pewnym stopniu przypomina więzienie – grupa obcych sobie ludzi jest zamknięta na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Na szczęście w willi nie trzeba siedzieć długo i można ją opuścić na własne życzenie. W wielu przypadkach jej mieszkańcy muszą wyjść z domu niedobrowolnie. Tak było w przypadku Łukasza, który właśnie odpadł z programu!

HOT NEWS- Zjedz Qczaja! Przystojny trener ćwiczy w kuchni i gotuje dla swoich fanów

Korzystając z nowo nabytej wolności, Łukasz udał się wieczorem na miasto. W trakcie spaceru po Warszawie, radiowóz policyjny zajechał mu drogę i oficerowie wciągnęli go do auta. Na początku w ogóle nie chcieli powiedzieć, za co go aresztowali! 

Ja mówię ludzie dajcie mi spokój, 2 godziny temu wyszedłem z Big Brothera!

Jego odpowiedź bardzo ich zdziwiła, ale po sprawdzeniu wszystkich dokumentów, po 10 minutach go wypuścili. Co ciekawe zadali też wiele pytań na temat Big Brothera!

Czy byli fanami? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Reni Jusis wspiera lokalne – odwiedziła Local Days by Mercure

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Łukasz opowiada o pierwszych godzinach po wyjściu z Domu Wielkiego Brata 🚔🙊 #bigbrother #bigbrotherpolska #bigbrother2019 #bigbrothertvn7 #wielkibrat

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

 

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.