Śledź nas

news

Justyna Sawicka podbije Eurowizję? Finalistka Must Be The Music staje do walki!

Opublikowano

w dniu

Finalistka programu telewizyjnego “Must Be The Music” ma szansę wziąć udział w konkursie Eurowizji – wygra?

Justynę Sawicką mieliśmy okazję poznać za sprawą show telewizyjnego pod nazwą Must Be The Music, w którym była finalistką. Piosenkarka przedstawi niedługo teledysk nagrany na jednej z Wysp Kanaryjskich – Fuerteventura. Muzykę do niego przygotowali szwedzi, znani z kompozycji, które zajmują czołowe miejsca w konkursie Eurowizji.

Polecamy – Michał Szpak i obozy. Jak poradzi sobie wokalista w roli opiekuna?

To już druga piosenka bazująca na międzynarodowej współpracy. Pierwsza pt. „Siła” nawiązywała do kultowego polskiego filmu „Młode wilki”. Teledysk osiągnął ponad 200 tysięcy wyświetleń na YouTube, a o jego premierze głośno było w mediach.

Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda” napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Mocne słowa skierowane do mężczyzny przez silną kobietę zainspirowały ekipę Bee Music do powstania teledysku w miejscu słynącym z pięknych krajobrazów, szerokich plaż i sprzyjającym rozmyśleniom. Dzięki zaproszeniu Patronato de Turismo z Fuerteventura artystka może pochwalić się siedmiodniowym planem zdjęciowym.

Jeszcze nigdy na planie teledysku nie pracowałam tak długo, a jednocześnie tak wspaniale! Udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym, spędzając czas w Hotelu Sol Beach House Fuerteventura należącym do sieci Melia Resort & Spa, położonym przy zjawiskowej Lagunie Sotavento! Razem z ekipą  i moją najcudowniejszą na świecie wizażystką – Martą Bybluk odwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca na tej „szczęśliwej” wyspie. Podziwialiśmy czarną plażę w Ajuy, zachody słońca w La Pared, księżycowy krajobraz w Barranco de los Canarios, a także uprawialiśmy jogging w najwygodnieszych stylizacjach od Fuerte Action w miejscowości Morro Jable. – wspomina Justyna Sawicka.

Polecamy – Nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowa ramówka TVN! Będzie ciekawie!

Zobaczcie zapierające dech w piersiach zdjęcia z planu wykonane aparatami Olympus, oświetlone dzięki pomocy Fomei Polska. Premiera teledysku będzie miała miejsce 13 lutego w jedynej kanaryjskiej restauracji w Warszawie – Mojo Picon. Będą owoce morze, dużo hiszpańskiej muzyki i walentynkowe nawiązania, a Justyna będzie z pewnością zachęcać, aby Polacy zakochali się w Fuerteventura, tak samo jak ona…

Patroni medialni: Cosmopolitan.pl, Papilot, Kozaczek.pl, Plus Music, DJ Promotion, Law Business Quality, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów, oraz przeAmbitni.pl.

Zobacz również – Michał Szpak i obozy. Jak poradzi sobie wokalista w roli opiekuna?


fot. informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub Nas na Facebooku!

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością