Śledź nas

news

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli podsłuchiwani!? Do mediów trafiło nagranie

Opublikowano

w dniu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Media otrzymały nagranie prywatnej rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego!

Kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że ich małżeństwo zakończyło się. Rozstanie pary wywołało burzę w mediach, bowiem ich związek uchodził za bardzo udany. Oliwy do ognia dolał ostatnio Marcin, który w wywiadzie zasugerował, że aktorka już ma nowego partnera. Od razu pojawiły się spekulacje, że jej nowym wybrankiem może być Maciej Kurzajewski, z którym współprowadzi “Pytanie na Śniadanie”. Oczywiście żadne z nich nie odniosło się do tych plotek.

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

Z kolei teraz okazało się, że w ubiegły weekend ktoś przesłał do mediów mail z nagraniem prywatnych rozmów Cichopek i Kurzajewskiego. Nadawca wiadomości pozostaje anonimowy. “Super Express” podał, że nagranie trafiło także do pracodawcy obojga. Ze względów prawnych nie ujawniono treści wiadomości, a tabloid zaznaczył, że prawnicy Katarzyny już zajmują się sprawą!

Jak myślicie, kto miał dostęp do takich nagrań?!

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gala Muzyki Poważnej Fryderyk 2022 ponownie w Operze na Zamku w Szczecinie

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Katarzyna Cichopek, fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Katarzyna Cichopek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Kurzajewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

news

Wiktoria Gąsiewska niemal wdała się w bójkę z inną kierującą: Po prostu uderzyłam w jej samochód

Opublikowano

w dniu

przez

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska relacjonowała nieprzyjemną sytuację, która miała miejsce na parkingu. Przyznała, że puściły jej nerwy

Wiktoria Gąsiewska dwa lata temu zdała egzamin na prawo jazdy i uważa się za znakomitego kierowcę. Ostatnio celebrytka brała udział w niebezpiecznej sytuacji, która wydarzyła się na jednym z warszawskich parkingów. Inna kierująca wyjeżdżała ze swojego miejsca i nie upewniła się, czy ma wolną drogę. W tym momencie akurat mijał ją samochód prowadzony przez Wiktorię.

HOT NEWS- Małgorzata Rozenek przeszła do Polsatu i weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”?!

Wyraźnie zła celebrytka całą sytuację zrelacjonowała na InstaStories, gdzie mówiła:

Bardzo ciekawa mnie dziś sytuacja spotkała, aczkolwiek niezbyt przyjemna. Ja z zasady należę do bardzo spokojnych i cierpliwych osób, ale nie za kierownicą i mam straszną alergię na – za przeproszeniem – ch*jowych kierowców 

Rozjuszona dalej tłumaczyła:

Spotkałam panią, która z impetem wyjechała z miejsca, na którym wcześniej stała. Nie sprawdziła, czy ktoś akurat jedzie, a jechałam ja. Miała szczęście, że jestem dosyć szybkim samochodem. Wyprzedziłam ją, bo widziałam, co robi. Nie mogłam nie wysiąść do niej i nie powiedzieć jej, że prawo jazdy to ma chyba z chipsów. Gdyby ona się zreflektowała i powiedziała no dobra, mój błąd. A ona z uśmiechem na twarzy zaczęła zamykać szybkę i mówić: “Ojej, jak mi przykro, ojej”.

Druga kierująca miała nagrywać całe zajście, więc Wiktoria postanowiła ją uprzedzić, sama opowiadając, co się stało. Wtedy bowiem gwiazda wysiadła z samochodu i uderzyła w jej auto:

Nie mogłam szarpnąć tej pani, więc po prostu uderzyłam w jej samochód. Ta pani, która prawie skasowała mi pół boku, nie przeprosiła, nie miała żadnej skruchy, wyszła i zaczęła mnie nagrywać. Jestem bardzo ciekawa, co takiego mówiła na tym filmiku. W sumie to nie jestem ciekawa, bo to była jakaś kretynka. (…) Nie pozdrawiam i radzę się przesiąść na rower.

Po jakimś czasie uspokoiła fanów:

Ja generalnie nie biję nikogo, tym bardziej samochodów, bo samochody lubię, ale ja nie miałam innego wyjścia. Zresztą co ja tą kurzą łapką mogę zrobić.

Obie źle postąpiły?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sekretny projekt Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą nie powstanie: Byłem i jestem zastraszany

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek przeszła do Polsatu i weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”?!

Opublikowano

w dniu

przez

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przejdzie do konkurencji TVN!?

Małgorzata Rozenek przez lata była jedną z bardziej docenianych gwiazd w TVN. Gosia na swoim koncie miała m.in. programy “Perfekcyjna Pani Domu”, “Iron Majdan”, “Projekt Lady”, “Rozenek cudnie chudnie” oraz brała udział w “Azja Express”. Jednak z czasem programy znikły z anteny, a celebrytka zajęła się własnymi przedsięwzięciami, m.in. marką odzieżową.

HOT NEWS- Sekretny projekt Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą nie powstanie: Byłem i jestem zastraszany

Teraz zaskakującą wiadomość przekazał magazyn Party, który twierdzi, że Gosię zobaczymy na parkiecie 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”, który jest obecnie emitowany w Polsacie. Według informatora dziennikarzy, Rozenek rozwiązała kontrakt z TVN i chce spróbować sił u konkurencji. Czytamy:

Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN-em, jesienią przechodzi do Polsatu 

Przypomnijmy, że na razie poznaliśmy nazwiska następujących uczestników nowej edycji “TzG”: Krzysztof Rutkowski, Magda Mołek, Ilona Krawczyńska, Łukasz Płoszajski i Maja Włoszczowska. Warto dodać, że przed laty mąż Gosi, Radosław Majdan też brał udział w programie.

Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę na parkiecie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ricky Martin oskarżony o przemoc domową. Muzyk zaprzecza: Zamierzam odnieść się wyłącznie drogą prawną

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Baranowski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Fot. Akpa/Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sekretny projekt Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą nie powstanie: Byłem i jestem zastraszany

Opublikowano

w dniu

przez

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws projektu, który miał powstać z udziałem Rafalali!

Od kilku miesięcy fani plotek mają na celowniku Sebastiana Fabijańskiego, który miał stworzyć sekretny projekt z Rafalalą. Jednak cała afera wynikła od nagrania, które transpłciowa celebrytka nagrała w swojej garsonierze. Przed długi czas aktor twierdził, że był to element promocji filmu “Inni ludzie”. Jednak nikt z produkcji nie wiedział o tym pomyśle, a sam gwiazdor zaczął unikać komentowania dwuznacznej sytuacji.

HOT NEWS- Ricky Martin oskarżony o przemoc domową. Muzyk zaprzecza: Zamierzam odnieść się wyłącznie drogą prawną

Dzisiaj na Instagramie Sebastiana pojawiło się oświadczenie, w którym ponownie wzbudził sensację! Aktor szczerze wyznał, że nie był to projekt z Rafalalą, ani promocja filmu i otwarcie przyznał, że jest szantażowany!

W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie… Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu “Inni ludzie”. Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej.

Następnie poinformował, że sprawę skierował do prokuratury i zaapelował do innych szantażowanych:

Dziś chciałby tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę 

Na koniec enigmatycznie odniósł się do relacji ze swoją ukochaną (?) Maffashion:

Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem. Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego. A o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy.

Jesteście ciekawi jak dalej potoczy się ta sprawa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Konflikt Górniak i Steczkowskiej trwa – Edyta rezygnuje przez nią z “The Voice”: Nie można zachowywać się jak wróg

Fot. Screen Facebook/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ricky Martin oskarżony o przemoc domową. Muzyk zaprzecza: Zamierzam odnieść się wyłącznie drogą prawną

Opublikowano

w dniu

przez

Ricky Martin

Ricky Martin został oskarżony o stosowanie przemocy domowej. Na razie niewiadomo, kto miałby być jego ofiarą

Ricky Martin ma ostatnio trudny czas. Zaledwie w zeszłym tygodniu magazyn “The Post” poinformował, że jego była menadżerka Rebecca Drucker domaga się od niego 3 milionów dolarów. Kobieta pozwała go o miganie się od zapłaty za “uratowanie kariery”. Dziennikarze magazynu twierdzą, że była współpracowniczka wspominała też o oskarżeniach, które ostatecznie mogłyby zniszczyć jego karierę. Chodzi tu o tajemnicze wydarzenia z września 2020, po których menadżerka miała go za wszelką cenę bronić. Czytamy:

Kariera Martina znów zaczęła się rozwijać, odkąd zatrudnił Rebekę jako swoją menadżerkę. Musiała rozwiązywać jego prywatne problemy, takie jak kłopoty z zatrudnioną przez niego nianią, nierozliczone podatki czy słabość do używek. W pozwie wspomniano również o “toksycznych warunkach w miejscu pracy” czy “incydencie w Dubaju między Rickym i jego reprezentantem Jose Vegą w 2018 roku”. Na dodatek chciał ją zmusić do podpisania umowy o zachowaniu poufności, ale odmówiła

HOT NEWS- Konflikt Górniak i Steczkowskiej trwa – Edyta rezygnuje przez nią z “The Voice”: Nie można zachowywać się jak wróg

Teraz ta sama gazeta informuje, że muzyk został oskarżony o przemoc domową i otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do swojej ofiary. W piątek do jego domu w Dorado miała przyjechać policja, by wykonać orzeczenie sądu, ale nie zastali gwiazdora. Reprezentanci Martina twierdzą, że oskarżenia są “fałszywe i sfabrykowane”.

Niewiadomo, kto miałby być ofiarą wokalisty, ponieważ prawo w Puerto Rico chroni tożsamość ofiar przemocy domowej. Pojawiły się spekulacje, że może chodzić o męża muzyka, Jwana Yosefa, ale z kolei portal Telemundo temu zaprzecza. Natomiast “El Vocero” twierdzi, że ofiarą Martina miałby być jego kochanek, z którym jakoby spotykał się przez 7 miesięcy. Podobno gwiazdor nie mógł się pogodzić z zakończeniem romansu.

Osoba, która złożyła zawiadomienie, boi się o swoje bezpieczeństwo

Według źródła gazety ich związek zakończył się 2 miesiące temu. Niewiadomo, czy Yosef wiedział o poczynaniach partnera… W nocy Ricky wydał oświadczenie:

Wydany zakaz zbliżania się jest oparty na fałszywych oskarżeniach, dlatego zamierzam odnieść się do niego wyłącznie drogą prawną i przy pomocy faktów. Ze względu na to, że sprawa jest w toku, nie jestem w stanie wydać obszerniejszego oświadczenia. Jestem wdzięczny za wszystkie wiadomości ze słowami wsparcia

Jak myślicie? Faktycznie oskarżenia są fałszywe?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Przemysław Saleta analizuje sytuację na drogach – ostro o młodych kierowcach

AW

Kontynuuj czytanie

HITY