Poznajcie szczegóły!

To pierwszy taki przypadek, kiedy popularna aktorka została ambasadorką całej sieci galerii handlowych,a nie tylko jednego punktu. Katarzyna Zielińska zgodziła się zostać twarzą regionalnych hybrydowych galerii Quick Park, które powstaną w miastach do 100 tys. mieszkańców.

Taka forma galerii handlowych to doskonała propozycja dla całych rodzin, które łączą pracę zawodową z wychowywaniem dzieci i nie mogą pozwolić sobie na regularne odwiedzanie zatłoczonych centrów handlowych w centrum dużego miasta. Pierwsze Quick Parki powstaną w Mysłowicach i Strzegomiu jeszcze w tym miesiącu.

Zdecydowałam się na podjęcie współpracy z siecią Quick Park ponieważ bardzo odpowiada mi jej charakter. Sama jestem matką, łączącą wychowanie dziecka z intensywną pracą zawodową, więc często nie mam czasu na zakupy w wielkich centrach handlowych – mówi Zielińska

Jarosław Fijałowski, deweloper realizujący Quick Parki przyznał, że wybór aktorki na ambasadorkę galerii handlowych był oczywisty. Według niego, charakter i żywiołowość Kasi idealnie współgra z przesłaniem sieci galerii.

A Waszym zdaniem to dobry wybór?

zielinska

fot. Screen z Facebook


Nie ma więcej wpisów