Piosenkarka od dwóch lat żyje w  związku z Pako. Podobno niedawno zaczęła odczuwać lęki odnośnie przyszłości z ukochanym. Obawia się, że ten może ją zostawić, tak jak kiedyś swoją żonę i dziecko.

Pako Sarr ma opinię osoby niezbyt stałej w uczuciach.  Z kolei piosenkarka do tej pory nie miała wielkiego szczęścia do mężczyzn, co sprawiło, że ciężko jej zaufać kolejnemu adoratorowi. Burzliwa przeszłość Sarra raczej nie ułatwia sprawy. Kayah boi się, że zło, które wyrządziła, choćby tylko pośrednio i nie ze złej woli – wróci do niej i straci ukochanego. Pako do dziś ma przez tamto rozstanie problemy, które siłą rzeczy odbijają się na jego związku z piosenkarką – mówi jej znajomy w rozmowie z “Faktem”.

Mówi się, że Pako uwielbia adorować i komplementować wszystkie kobiety, które przebywają w jego otoczeniu.  Ponoć Kasia jest o niego piekielnie zazdrosna, przez co dochodzi między nimi do częstych kłótni! – Kayah nie od dziś miewa kompleksy na punkcie własnego wyglądu, nie zawsze czuje się kobieco. Te lęki również powodują, że boi się o przyszłość związku. Takie podejście podobno drażni Senegalczyka, który jest skłonny związać się z Kayah na dobre i na złe – czytamy.

Czy gwiazda naprawdę powinna mieć powody do zazdrości?


Nie ma więcej wpisów