Sara Boruc, blogerka i żona swojego męża dostała właśnie program w telewizji. Pokaże Polkom jak powinno robić się odzieżowe zakupy.

Od jesieni Polsat Cafe ogarnie wielkie, zakupowe szaleństwo! Shopping Queen – format oglądany na całym świecie przez miliony kobiet kochających modę i zakupy. Po Francuzkach, Turczynkach i Niemkach czas, aby Polki pokazały swój styl. Każdy z 10 odcinków to wyprawa do innego miasta, nowe stylizacje i 4 nowe bohaterki walczące o miano Królowej Zakupów. Uczestniczki programu spotkają się w centrach handlowych. Każda z kandydatek do tytułu Shopping Queen, otrzymuje określoną kwotę oraz czas, w którym musi zrobić zakupy. Jej zadaniem jest przedstawienie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Stylizacje mają zawierać ubiór, fryzurę oraz makijaż. Zwieńczeniem każdego odcinka jest prezentacja wybranych stylizacji na wybiegu oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek. Ta, która zdobędzie uznanie rywalek oraz zgromadzi najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym!

Prowadzącą program jest Sara Boruc, która będzie doradzała dziewczynom i dodawała im otuchy. Sara to nie jedyny specjalista od mody  w programie, w każdym odcinku finalne stylizacje uczestniczek komentują modowi eksperci – Joanna Horodyńska, Kaja Śródka, Ada Fijał, Julia Kuczyńska – Maffashion, Magdalena Soszyńska i Jarosław Szado.


Nie ma więcej wpisów