Śledź nas

news

Koronkowa Kayah, Spolsky w czerwieni i zadowolona Brodka podczas gali Kobieta Roku Glamour 2021

Opublikowano

w dniu

glamour

Statuetki Kobieta Roku Glamour 2021 zostały przyznane!

W zrewitalizowanych przestrzeniach Fabryki Norblina po raz kolejny przyznano statuetki “Kobieta Roku Glamour” i “Mężczyzna Roku Glamour”, którymi są nagradzane osoby, które zmieniają świat na lepsze i nie boją się podejmować trudnych działań czy tematów. Na wydarzenie przybyli zarówno nominowani jak i zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Zofia Zborowska z mężem, Magdalena Lamparska, Jan Wieteska, Katarzyna Dąbrowska czy Iga Kreft. W składzie jury przyznającym nagrody znaleźli się: redakcja magazynu “Glamour” oraz laureatki i laureaci poprzedniej edycji konkursu: Julia Wieniawa, Anna Puślecka, Karolina Cwalina-Stępniak, Magdalena Linke-Koszek, Rosalie. oraz Ralph Kaminski. Dodatkowo w nowej kategorii “E-aktywizm” to internauci mogli wskazać swojego zwycięzcę.

HOT NEWS- Taniec z Gwiazdami: znamy zwycięzców 12. edycji!

Mery Spolsky odebrała statuetkę w kategorii “Misja”:

Dla mnie misją był ostatni rok, który był wyjątkowy. Zadebiutowałam w dziwnych dla mnie rolach. Spełniłam marzenie i wydałam książkę. Ta misja się nie skończyła, bo wraz z nią udało mi się wyruszyć z serią spektakli, a w przyszłym tygodniu ukaże się też piosenka. Ta nagroda jest dla mnie inspiracją

W kategorii “Biznes” nagroda powędrowała do Marty Lech-Maciejewskiej, a “Popkultura” do Sandry Drzymalskiej znanej m.in. z serialu “Sexify” czy filmu “Najmro”. Monika Brodka została nagrodzona, bo “w każdym swoim projekcie prezentuje autorską wizję siebie” w kategorii “Styl”. Wokalistka przyznała:

Bardzo się cieszę, że jestem w gronie tak zacnych kobiet, które mnie inspirują. Super dostać takie wyróżnienie, tym bardziej, że przyznane ono zostało nie tylko za moją prezencję, ale też za styl w jakim prowadzę swoją karierę. To jest dla mnie ogromne wyróżnienie, że moje starania zostały zauważone i docenione

W nowej kategorii “E-aktywizm” nagroda powędrowała do aktywistki, ekolożki, propagatorki nurtu zero waste – Jagny Niedzielskiej. Redakcja magazynu “Glamour” przyznała także nagrodę w kategorii “Mężczyzna Roku Glamour”, którą otrzymał Andrzej “Piasek” Piaseczny. Niestety laureat nie mógł się pojawić na gali – akurat trwał finał “Tańca z Gwiazdami”, ale przesłał film z podziękowaniami.

Warto wspomnieć, że w tym roku została też wręczona pozaregulaminowa specjalna nagroda “Seksi to stan umysłu”, która jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję Glamour wspólnie z marką Obsessive. Nagroda powędrowała do kobiety, która łączy talent, charyzmę, dobre serce i urodę, czyli dziennikarki Gabi Drzewieckiej. Nagrodą Specjalną “Ikona” powędrowała do Kayah, która jest wielką inspiracją i wsparciem dla młodych artystów. Wzruszona mówiła:

Jeżeli ikoną jest ktoś, kto czuje siostrzaną miłość do kobiet, kocha je, nie konkuruje z nimi, śpiewa o nich, wspiera na manifestacjach, trwa wiernie przy swoich poglądach w świecie ośmiogwiazdkowym, ma w pełni świadomość obywatelskich praw i będzie o nie walczyła, nie zgadza się na to by ludzi traktowano jako ideologię, a w swoich planach muzycznych zawsze chciała pokazywać piękno świata i innych kultur po to, aby przeciwdziałać ksenofobi. To chyba czuję się ikoną

Galę poprowadziła redaktor naczelna magazynu “Glamour” Katarzyna Dąbrowska, której towarzyszył ubiegłoroczny laureat nagrody “Mężczyzna Roku Glamour” – Ralph Kaminski.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Karwan wprost o Beacie Kozidrak po kierowaniu autem po pijaku! Artyści mogą więcej?

scena z: Jagna Niedzielska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Monika Brodka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Dąbrowska, Inez Wicher, Katarzyna Wicher, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Sebastian Cybulski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Milena Rostkowska-Galant, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Milena Rostkowska-Galant, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Łukasz Kędzior, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Eliza Gwiazda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Agata Brodzka-Kostrzewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Mery Spolsky, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Magdalena Antosiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Marta Lech-Maciejewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Gabi Drzewiecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Jan Wieteska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Dąbrowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Magdalena Lamparska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Zuzanna Kołodziejczyk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Anna Puślecka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Carla Fernandes, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Nykiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Marta Dyks, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Kopiszka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ralph Kaminski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ralph Kaminski, Katarzyna Dąbrowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Kayah, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Kayah, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Dąbrowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Iga Krefft, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Iga Krefft, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Marta Zawiślańska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Zofia Zborowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Monika Brodka, Ralph Kaminski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Sandra Drzymalska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Mery Spolsky, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Jagna Niedzielska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Natalia Przybysz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Mery Spolsky, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Marta Lech-Maciejewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Sandra Drzymalska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Sandra Drzymalska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Kayah, Marta Lech-Maciejewska, Ralph Kaminski, Katarzyna Dąbrowska, Monika Brodka, Mery Spolsky, Jagna Niedzielska, Sandra Drzymalska, Gabi Drzewiecka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Kayah, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Fot.  Mieszko Piętka, Piotr Podlewski/AKPA

AW

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Audioriver 2024: Nowe Oblicze Elektronicznej Muzyki w Sercu Łodzi!

Opublikowano

w dniu

przez

Wielbiciele muzyki elektronicznej, przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie tego lata! Audioriver, jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, po raz pierwszy w swojej historii zmienia lokalizację. Tegoroczna edycja odbędzie się 12-14 lipca w Łodzi, mieście znanym z dynamicznego rozwoju kulturalnego i unikalnej atmosfery. Przygotujcie się na niezapomniane doznania muzyczne, które wprowadzą Was w nową erę festiwalowych wrażeń.

Line-up Audioriver 2024 obfituje w gwiazdy światowego formatu, które przyciągną fanów z całego świata.

W tym roku swoją obecność potwierdzili m.in. Victoria de Angelis z grupy Måneskin, która wystąpi wspólnie z Partiboiem69. Na scenie głównej zobaczyć będzie można też okrzyknięty najlepszym zespołem koncertowym skład WhoMadeWho czy słynący z filmowego rozmachu Kiasmos. Przyjedzie Elderbrook, jeden z ulubionych wokalistów młodszego pokolenia, a wisienką na torcie będzie teatralny występ Fever Ray z z legendarnego zespołu The Knife.

Atrakcjami dla wielbicieli muzyki techno będą m.in. występy Stephana Bodzina, który przylatuje ze stukilowym bagażem syntezatorów i spersonalizowanych kontrolerów oraz powrót legendy, jaką jest Richie Hawtin. Najmłodsze pokolenie w tej muzyce reprezentuje Sara Landry, której występ w Boiler Roomie może pochwalić się milionową widownią. Dla tych, którzy preferują house, szykują się występy Gorgon City czy Folamoura, a scenę drum & bass reprezentują m.in. Sub Focus, Metrik czy Black Sun Empire. Poza obfitym programem piątkowym i sobotnim, Audioriver to również tradycyjnie dzienna, startująca w południe, impreza zamykająca festiwal. Wystąpi jeden z największych gwiazdorów muzyki house, Damian Lazarus. W niedzielę ponownie wystąpi również Mall Grab.

Nowe Wyzwania i Nowe Możliwości

Przeniesienie festiwalu do Łodzi to także nowe wyzwania logistyczne i organizacyjne. Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby Audioriver 2024 był nie tylko bezpieczny, ale również komfortowy dla wszystkich uczestników. W planach są liczne strefy chill-out, food trucki z kuchnią z całego świata oraz specjalne strefy dla fanów technologii, gdzie będzie można doświadczyć muzyki w zupełnie nowy sposób.

Bilety na Audioriver 2024 są dostępne w sprzedaży i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Festiwal odbędzie się w dniach od 14 do 16 lipca 2024 roku. Organizatorzy zachęcają do zakupu biletów z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Audioriver 2024 zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Z nową lokalizacją w sercu Łodzi i niesamowitym line-upem artystów, festiwal ten z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośnikom muzyki elektronicznej. Nie przegapcie okazji, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i doświadczyć magii Audioriver w zupełnie nowym wydaniu!

Do zobaczenia już za tydzień!

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością