Śledź nas

news

Karolina Gilon ROZJEDZIE Mikołaja Jędruszczaka? Poszło o Sylwię Madeńską

Opublikowano

w dniu

Mikołaj Jędruszczak opowiedział o nieprzyjemnej sytuacji, w którą zamieszana jest Karolina Gilon…

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali program Love Island. Wyspa miłości i zapałali do siebie gorącym uczuciem. Para przeżywała wzloty i upadki, ale wydawało się, że zakochani pasują do siebie. Później wzięli wspólnie udział w “Tańcu z Gwiazdami”, a ich relacja niestety rozpadła się. Mimo że minął rok od tych wydarzeń, konflikt między byłymi zakochanymi nadal się skończył. Para ciągle obrzuca się oszczerstwami, a teraz kłócą się o psa o imieniu Oreo.

HOT NEWS- Koronkowa Kayah, Spolsky w czerwieni i zadowolona Brodka podczas gali Kobieta Roku Glamour 2021

Wcześniej dziennikarze naszego portalu rozmawiali z Sylwią, a teraz Mikołaj miał szansę przedstawić swój punkt widzenia. Tenisista opowiedział o przykrej sytuacji, w którą jest wplątana prowadząca Love Island, Karolina Gilon. Okazuje się, że w czasie rozpadu ich związku Sylwia szukała pocieszenia u wielu osób i opowiadała o swoich problemach. Mikołaj to rozumie, ale nie chce być oskarżany o sytuacje, które według niego nie miały miejsca.

Mam dość tego, [że jestem oskarżany]że ją biję, że jej złamałem nogę, że zrobiłem to, bo ją biłem notorycznie. To są w ogóle abstrakcje, jeśli coś takiego dojdzie, to ja mam materiały, w których to przemoc jest w moją stronę, niestety mam te materiały nagrane, oczywiście nie będę się szarpał, bił z kobietą, ale były sytuacje, kiedy musiałem ją fizycznie pacyfikować, żeby sobie albo mi nie zrobiła krzywdy

Natomiast konflikt z Karoliną Gilon ma dłuższą historię, ale szalę goryczy przelała sytuacja, która miała miejsce przed urodzinami Sylwii. Koleżanki założyły grupę na Instagramie, gdzie dogadywały szczegóły imprezy, wśród nich znalazła się też przyjaciółka Mikołaja. To ona właśnie wysłała mu screen shot z konwersacji (możecie zobaczyć go poniżej), na którym widać, co Karolina mówi o nim:

A weź … z tym Mikołajem. Nie znam takiego drugiego człowieka osobiście i
mam nadzieje że w życiu nie poznam. Jedyne czego mogę Ci jeszcze raz życzyć z okazji Twoich urodzin to to abyś się uwolniła od tego z**** psychicznego;)

W kolejnej wiadomości dodała:

Mam ochotę w niego NIECHCĄCY wjechać samochodem

Mikołaj przyznał, że miał do niej żal, ale nie ma zamiaru rozdrapywać tej sytuacji. Dodał, że właśnie dlatego postanowił zupełnie zerwać z nią kontakt, choć takie wiadomości w ogóle nie powinny padać ze strony prowadzącej Love Island i gwiazdy telewizji Polsat. Mówił:

Później Karolina trochę nie wytrzymywała ciśnienia w różnych wywiadach, mówiła: Aaa z tym Mikołajem dajmy sobie spokój. Coś tam gadała, a ja generalnie na to lałem. Natomiast widać, że ktoś wziął ją trochę w ryzy i manager od PR ją trochę ułożył i wie już, co mówić, także teraz wypowiada się naprawdę sensownie

Co z oskarżeniami o homofobię? Mikołaj odnosi się do tego w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Karwan wprost o Beacie Kozidrak po kierowaniu autem po pijaku! Artyści mogą więcej?

scena z: Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA
scena z: Sylwia Madeńska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Sylwia Madeńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot. Akpa/Instagram

AW

news

“Kobieta na krańcu świata”: Martyna jedzie do Kenii i poznaje interpłciową Darlan

Opublikowano

w dniu

przez

"Kobieta na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska i ekipa jej programu “Kobieta na krańcu świata” zawitali do Kenii!

W Kenii mieszka 55 milionów osób, w tym 40 różnych plemion, posługującymi się prawie 70 językami. Niestety nawet w tak różnorodnym miejscu, nie wszyscy są akceptowani, a za inność można stracić życie. W Kenii Martyna poznaje niezwykłą osobę – Darlan Rukih, bohaterkę piątego odcinka „Kobiety na krańcu świata”.

HOT NEWS- Jacek Kurski zorganizuje koncert dla żołnierzy na granicy – gwiazdą wieczoru Edyta Górniak

Darlan Rukih jest artystką: śpiewa, nagrywa teledyski, projektuje ubrania i głosi tolerancję wobec wszystkich ludzi. Darlan twierdzi, że jest pierwszą osobą interpłciową w Kenii, która się ujawniła. Dzisiaj ma wielu fanów, jednak nie zawsze tak było.

Kiedyś nazywano ich obojnakami czy hermafrodytami. Niektóre interpłciowe osoby rodzą się z narządami płciowymi odmiennymi od tych typowych dla chłopca lub dziewczynki. Niektóre mają różnice w budowie wewnętrznej, o czym dowiadują się w okresie dojrzewania albo gdy pojawiają się trudności ze spłodzeniem potomka. Na Zachodzie operacje normalizujące to norma, jednak w Afryce sytuacja jest o wiele gorsza. Interpłciowe dziecko często traktowane jest jak klątwa dla społeczności i … zabijane!

Darlan nie miała łatwego dzieciństwa: było to pasmo poniżeń, kąśliwych uwag, wreszcie napaści i ogromnej samotności. Dziś, pomimo tak trudnych i bolesnych doświadczeń z przeszłości, Darlan jest osobą sukcesu, która centrum uwagi kieruje na „innych”: odrzuconych, poniżonych, samotnych. Jej kościół nazywa się Apostol Darlan Rukih i jest jednym z 4000 oficjalnie zarejestrowanych kościołów w Kenii. Skupia pół miliona wiernych i głosi konieczność szacunku i otoczenia opieką wszystkich odrzuconych.

Kenia jest pierwszym afrykańskim krajem, który uwzględnił osoby interpłciowe w spisie powszechnym. Na świecie żyje ok. 134 mln osób transpłciowych.

Piąty odcinek „Kobiety na krańcu świata” już w niedzielę, 28 listopada, o godz. 11:30 w TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- MasterChef: Kto wejdzie do finału 10. edycji?

Fot. Materiały prasowe TVN

AW

Kontynuuj czytanie

news

Jacek Kurski zorganizuje koncert dla żołnierzy na granicy – gwiazdą wieczoru Edyta Górniak

Opublikowano

w dniu

przez

kurski

W TVP odbędzie się koncert dla żołnierzy broniących granicy!

Sytuacja na granicy Polsko-Białoruskiej pozostaje napięta – nadal koczują tam imigranci, którzy próbują przedostać się na terytorium Unii Europejskiej. Ze strony polskiej, granicy pilnują żołnierze i Straż Graniczna, którzy za swoją pracę zostaną uhonorowani koncertem zorganizowanym przez TVP!

HOT NEWS- MasterChef: Kto wejdzie do finału 10. edycji?

Jacek Kurski na antenie Telewizji Polskiej zorganizuje koncert pod tytułem“Murem za polskim mundurem”. Jak dowiedział się portal Plotek, w wydarzeniu mają wziąć udział największe polskie gwiazdy, a punktem kulminacyjnym wieczoru ma być występ Edyty Górniak. Z kolei źródło portalu Pomponik potwierdziło:

Ogłosili na razie jedno nazwisko i to Edyta Górniak 

Ze wstępnych informacji wynika, że koncert odbędzie się 5 grudnia.

Dobry pomysł?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Justyna Steczkowska wyznaje w The Voice: Podpisałam intercyzę, że nie będę zmywać garnków

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK: Koncert TVP “Abba Ojcze – Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
The Voice Kids 4 final Edyta Gorniak wystep specjalny
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

MasterChef: Kto wejdzie do finału 10. edycji?

Opublikowano

w dniu

przez

MasterChef

Finał jubileuszowej edycji MasterChefa zbliża się wielkimi krokami!

W 10. edycji MasterChefa, półfinaliści udali się do gastronomicznego centrum Europy, czyli Kraju Basków. W pierwszej konkurencji gościem będzie Paulo Airaudo – szef kuchni trzech restauracji i zdobywca łącznie 3 gwiazdek Michelin. To właśnie on pomoże wybrać jurorom pierwszego półfinalistę!

HOT NEWS- Justyna Steczkowska wyznaje w The Voice: Podpisałam intercyzę, że nie będę zmywać garnków

W drugiej części odcinka uczestników odwiedzi gigantka kulinarna Elena Arzak. Zdobywczyni 3 gwiazdek Michelin i szefowa kuchni prestiżowej restauracji Arzak. Półfinaliści będą mieli okazję zwiedzić tę wyjątkową restaurację i nauczyć się szefowej Eleny przygotowywania jednej z jej autorskich potraw. Odtworzenie przepisu będzie przepustką do wielkiego finału!

Emisja odcinka już w niedzielę o godz. 20:05 w TVN i Playerze!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Klaudia El Dursi planuje ciążę w przyszłym roku: Nie mam dziewczynki!

Fot. Materiały prasowe TVN

AW

Kontynuuj czytanie

news

Justyna Steczkowska wyznaje w The Voice: Podpisałam intercyzę, że nie będę zmywać garnków

Opublikowano

w dniu

przez

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska zdobyła się na zaskakujące wyznanie w The Voice of Poland!

Justyna Steczkowska powróciła w roli trenerki do programu The Voice of Poland. Na planie talent show zdradziła, jaką jest gospodynią domową:

Sprzątam tylko pomiędzy koncertami, czyli bardzo rzadko. Ale jak już sprzątam, to robię to doskonale. Błysk to mało powiedziane. To jest po prostu magia, tego się nie da opisać

HOT NEWS- Klaudia El Dursi planuje ciążę w przyszłym roku: Nie mam dziewczynki!

Zdradziła też, że nie lubi gotować, choć przyznała, że wychodzi jej to całkiem dobrze. Jednak największe zaskoczenie wywołała jej kolejna wypowiedź:

Ale nigdy tego nie robię, ponieważ podpisałam intercyzę, w której napisałam, że nie będę nigdy zmywać garnków, to jest nie moja praca. I nie zgadzam się w małżeństwie na takie traktowanie mnie

Okazuje się, że nie ma w związku z tym problemów w małżeństwie!

Pierwsze co zrobił mój mąż, kupił zmywarkę, a potem tak doskonale nauczył gotować dzieci, że w moi mężczyźni gotują w domu. Jeden i drugi świetnie gotuje, mąż świetnie gotuje, szwagier świetnie gotuje

Dobrze, że mężczyźni w domu Justyny zajmują się obowiązkami rodzinnymi, bo w pracy wokalistka będzie musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Gwiazda będzie musiała zdecydować, kogo ze swojej drużyny pożegna, a komu pozwoli wystąpić w wielkim finale 12. edycji muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki. Kogo wybierze Justyna Steczkowska? Kogo ocalą pozostali trenerzy?

Półfinałowy odcinek muzycznego talent show już dziś o 20:00 w TVP2. Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kto wygra You Can Dance – Nowa Generacja? Wielki finał tuż tuż

The Voice of Poland 12 bitwa 1 bitwy sezon dwunasty edycja dwunasta sesja foto Justyna Steczkowska
The Voice of Poland 12 bitwa 1 bitwy sezon dwunasty edycja dwunasta Justyna Steczkowska

Fot. Jan Bogacz TVP

AW

Kontynuuj czytanie

HITY