Blogerka wybrała 5 gwiazd, które wpływają na jej kratywność. Jesteście ciekawi?

Jessica Mercedes Kirschner na jeden dzień została redaktor naczelną portalu lula.pl. Ze względu na jednodniową profesję, blogerka służyła radą w kwestiach mody i makijażu. Dodatkowo Jess wyznała TOP 5 swoich kobiecych inspiracji.

Kto z świata mody inspiruje Jessicę najbardziej i kogo blogerka podziwia? Oto jej subiektywny ranking:

1. Alexa Chung – ,, Bardzo lubię styl brytyjskich it girlsSą z jednej strony grunge’owe i rockowe, a z drugiej ultradziewczęce”.

2.  Olivii Palermo – ,, Olivia łączy trafnie dodatki z sieciówek, jak ZaraTopshop czy H&M, z luksusowymi markami, jak Carolina HerreraGucciValentino czy Chanel. Jej wizaż jest bezpieczny – idealnie ułożone włosy, związane w kobiecy kucyk lub wygładzone i rozpuszczone. Zwykle podkreśla oczy, a na usta wybiera jasny róż lub delikatny transparentny błyszczyk”.

3. Siostry Olsen – ,, – Lubię styl Olsenek, ale ten najnowszy, minimalistyczny. Dziś dziewczyny kreują się na projektantki mody, artystki. Kiedyś więcej nastolatek mogło się z nimi utożsamiać, za to teraz Olsenki inspirują znawców mody i fanów naprawdę dobrego stylu. Noszą rzeczy w jednym kolorze, vintage, obszerne, zakrywające praktycznie całą sylwetkę. Bardzo się wyróżniają na czerwonym dywanie i są doskonałą reklamą dla swojej marki The Row” – powiedziała portalowi Lula.pl

4. Blake Lively – ,, – Ona zawsze jest bardzo elegancka, bardzo glamour, niby jak diwa starego Hollywood, ale tez współczesna, nowoczesna“.

5.  Anja Rubik – ,,- Jeszcze się chyba nie zdarzyło, by Rubik wyglądała w czymkolwiek źle, choć często mocno eksperymentuje. “Anja jest super, bo jest w modzie odważna, lubi awangardę, i naprawdę w absolutnie wszystkim, nawet najbardziej kontrowersyjnym, prezentuje się genialnie – zachwycała się Jessica. Poza tym wspiera młodych polskich projektantów oraz lansuje mało znane w branży nazwiska. Przecież to właśnie ona wypromowała Anthony’ego Vaccarello.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

zdj – facebook

wypowiedzi Jessici – lula.pl


Nie ma więcej wpisów